<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 V5-5
DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-12-2 Plass : 11-12-2

1 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Arverud'n 2100 1 Plass 2 500
4 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Austevoll Momarken Travbane 4 11/12 - 08 / 3 2140 35,4 125
e. Arverud Vinni v. Gam Vinter V. Hop Bjerke Travbane - 24/10 - 09 / 2 2140 dg 341
Jens-Erik Nordli /Fenstad G. Austevoll Bjerke Travbane P 03/10 - 21 / 5 2160 40,3 P
E. Høitomt Jens-Erik Nordli
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
2 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -42 000 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Maris Rappfot 2 Plass 45 500
5 år SVART V v.Moe Svarten J. Bjerring Biri Travbane 0 30/9 - 07 / 11 2100 38,3 g 95
e. Vinnie Månni v. Slottelid Knekten J. Bjerring Biri Travbane P 08/6 - 20 / 8 2120 37,3 P
Stall Rappfot J. Bjerring Drammen Travbane 14/11 - 21 / 4 2120 57,3 g B
J. Bjerring J. Bjerring Drammen Travbane 13/9 - 22 / 5 1700 58,4 g B
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek
3 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -11 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
Gjærla Stjerna 3 Plass 15 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven G. Flåten Jarlsberg Travbane - 25/11 - 08 / 10 2100 dg 136
e. Lille Gjærla v. Prins Juventus G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 25/10 - 07 / 8 2100 38,0 g 127
Vebjørn Anholt-Rita Dahl Anholt G. Flåten Jarlsberg Travbane 7 12/10 - 07 / 7 2100 38,9ag 82
G. Flåten Vebjørn Anholt G. Flåten Jarlsberg Travbane P 01/6 - 21 / 7 2120 37,0 P
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 18/8 - 22 / 10 2120 dgpp N
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -4 000
Missingmyr Gutten 4 Plass 4 000
4 år MØRKBR H v.Horgen Tore B. Strømnes Jarlsberg Travbane 8 25/11 - 08 / 7 2100 44,5 334
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Momarken Travbane 0 11/11 - 08 / 8 2140 44,1 g 652
Bjørn Strømnes-Jenny Martine Theodorsen B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 07 / 9 2100 43,1ag 176
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 21/9 - 07 / 2 2100 41,4 491
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Momarken Travbane 0 18/9 - 07 / 5 2140 39,6 544
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Valle Tekla 5 Plass 0
5 år SVART HP v.Bork Odin J. Hansen Jarlsberg Travbane P 25/11 - 21 / 4 2120 38,7 P
e. Valle Fly v. Eng Svarten
Nils Martin Sagvolden /Solbergelva
J. Hansen Jan Morten Hansen (T)
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek
6 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -7 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500
Alve Prinsen 6 Plass 9 500
9 år GUL BORKET V v.Feseth Lynet J. Undem Jarlsberg Travbane P 25/11 - 21 / 2 2120 38,8 P
e. Rato Dunna v. Atom Vinter R. Tvedt Bergen Travpark 28/8 - 22 / 1 1600 59,8 g B
Janna C. Halvorsen /Skien R. Tvedt Bergen Travpark 19/8 - 22 / 3 2120 56,0 B
J. Undem Janna Chatrine Halvorsen
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
7 2019: -4 -1 -1 -0 -1 -19 500 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Nume Bris 7 Plass 19 500
5 år BRUN HP v.Stiv Kuling E. Knutsen Drammen Travbane P 18/3 - 20 / 1 2100 40,8 P
e. Nume Frøkna v. Pajaprins E. Knutsen Drammen Travbane 07/7 - 22 / 2 1700 53,0 B
Ernst-Petter Knutsen /Flesberg E. Knutsen Drammen Travbane 28/6 - 20 / 3 1700 53,4 B
E. Knutsen
Rød m/svart reklame
8 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -5 500 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Huken Eldina 8 Plass 7 500
8 år SVART HP v.Lome Elden G. Austevoll Drammen Travbane P 30/10 - 20 / 2 2100 39,5 P
e. Thuli Sol v. Schuvar B. Steinseth Bjerke Travbane N 08/8 - 21 / 1 2140 45,0 r N
Bjørn Hansen /Siggerud J. Mjølnerød Momarken Travbane N 14/11 - 20 / 3 2160 43,8 g N
G. Austevoll Bjørn Hansen
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
9 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
H.M. Emblas Lilje 9 Plass 2 000
4 år MØRKBR HP v.Norne G. Nordbotten Sørlandets Travpark - 16/12 - 03 / 3 2140 dg 857
e. Lykke Lotta v. Järvsöfaks (S) G. Nordbotten Jarlsberg Travbane P 07/12 - 20 / 3 2120 44,3 g P
Geir Nordbotten /Stokke E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 25/11 - 21 / 3 2120 dg N
D. Dalen Geir Nordbotten (A) G. Nordbotten Jarlsberg Travbane - 12/9 - 23 / 8 2120 dgpp N
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Ruskeli Thea 10 Plass 0
4 år BRUN HP v.H.G. Balder V. Hop Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 08 / 5 2100 br g 52
e. Lykkesvarta v. Auvin (S) V. Hop Drammen Travbane P 13/12 - 20 / 3 2100 42,4 P
Arne Pladsen-Ulrikke Kåsastul Andersen V. Hop Bjerke Travbane - 29/11 - 20 / 6 1660 dgpp N
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 09/11 - 20 / 1 1700 10,4 g N
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Drammen Travbane 14/9 - 22 / 6 1700 05,9 g N
11 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -10 000
Sagen Sol 11 Plass 10 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 21/11 - 22 / 1 2140 41,6 g P
e. Mai Odina v. Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane - 31/10 - 21 / 2 2140 dg N
Stall Mic Mac O. Østre Bjerke Travbane - 18/7 - 03 / 3 2140 dg 437
O. Mikkelborg Jan Ove Mælum O. Østre Biri Travbane - 08/6 - 08 / 2 2100 dg 480
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Østre Bjerke Travbane P 23/5 - 21 / 8 2160 37,5 g P
12 2019: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -5 000
Høvding Viktor 12 Plass 14 000
9 år BORKET H v.Slogum Bjørn O. Kjenner Momarken Travbane P 11/12 - 20 / 1 2140 37,8 P
e. Lydi Vår v. Pål Even O. Kjenner Momarken Travbane N 04/12 - 20 / 4 2160 43,7 rg N
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther
C. Antonsen Terje Mellemsæther
Blå m/gul hestesko & tre ermringer