<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:48 V65-5
V4-3
DD-1
KONGSVINGER ATLAS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 350.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-11 Plass : 2-3-11

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -0 -1 -0 -2 -14 000
Aaby Knekten 1609 1 Plass 314 500
14 år MØRKBR V v.Kos Knekten H. Holm Drammen Travbane 0 04/10 - 01 / 6 2100 29,1a 135
e. Aaby Lina v. Auvin (S) E. Knutsen Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 03 / 4 2100 29,3ag 186
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk V. Hop Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 06 / 10 1609 24,8a 209
H. Holm Per Ingar Lybekk H. Holm Bjerke Travbane 2 09/8 - 04 / 2 1609 26,0a 312
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 0 27/7 - 06 / 2 1609 26,4ag 171
2 2019: -4 -0 -1 -0 -3 -26 081 2018: -20 -7 -2 -4 -4 -210 583
Solkongen 2 Plass 410 276
6 år SVART V v.Alm Viktor O. Sagholen Drammen Travbane 1 22/12 - 09 / 11 2100 28,8a 68
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven O. Sagholen Momarken Travbane 1 11/12 - 03 / 6 2160 28,3 18
Terje Haglund /Mysen O. Sagholen Drammen Travbane 1 04/12 - 01 / 7 2100 29,2ag 18
O. Sagholen O. Sagholen Färjestad 3 26/11 - 06 / 11 2180 27,8 47
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl C. Antonsen Jarlsberg Travbane 3 02/11 - 05 / 11 1609 27,6a 38
3 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -24 500 2018: -16 -3 -1 -0 -4 -80 385
Finnskog Lux 3 Plass 326 339
10 år HUSKBRUN V v.Lome Elden H. Kulblik Romme 0 14/12 - 06 / 9 1640 26,0a 112
e. Silje Spretta v. Pajaprins L. Pedersen Biri Travbane 5 30/11 - 06 / 2 1600 33,0 g 56
Stall Kulblik H. Kulblik Gävle 5 25/10 - 10 / 8 1640 26,9a 61
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 1 26/9 - 04 / 5 1609 24,8a 67
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 5 20/9 - 05 / 8 1609 28,3ag 25
4 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -20 -1 -2 -3 -6 -71 500
Mintor 4 Plass 336 879
8 år BRUN V v.Alm Viktor D. Dalen Momarken Travbane 3 11/12 - 03 / 2 2160 29,3 141
e. Minella v. Minpil I. Lamvik Momarken Travbane 0 04/11 - 03 / 7 1660 29,2 326
Terje Visnes /Siggerud D. Dalen Bjerke Travbane 0 31/10 - 08 / 7 2100 27,7a 217
D. Dalen Terje Visnes D. Dalen Bjerke Travbane 0 17/10 - 09 / 1 2140 28,0 246
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 2 26/9 - 04 / 4 1609 25,7a 24
5 2019: -8 -0 -3 -0 -2 -33 000 2018: -19 -0 -3 -3 -9 -121 780
Torpa Oda 5 Plass 352 702
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Drammen Travbane 4 22/12 - 03 / 14 2140 30,2 137
e. Prinsessa v. Røder G. Austevoll Bjerke Travbane 2 28/11 - 04 / 5 1609 26,8a 178
Lovise Mohaugen-Knut Nordvik A. Akselsen Bjerke Travbane 6 20/11 - 03 / 8 1609 27,6ag 275
G. Austevoll Lovise Mohaugen G. Austevoll Sørlandets Travpark 5 03/11 - 04 / 15 2180 28,0 467
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Drammen Travbane 5 22/10 - 02 / 4 2120 27,8 262
6 2019: -8 -2 -1 -3 -1 -127 000 2018: -24 -0 -1 -4 -13 -76 500
Miramill 6 Plass 409 500
9 år SVART HP v.H.G. Balder H. Skjoldal Bjerke Travbane 5 28/11 - 04 / 9 1609 27,6a 176
e. Mirastjerna v. Elding H. Skjoldal Bjerke Travbane 4 20/11 - 03 / 1 1609 27,2a 303
Julie Skjoldal-Sigmund Skjoldal J. Hansen Bjerke Travbane 4 14/11 - 07 / 6 2100 27,1ag 253
H. Skjoldal H. Skjoldal Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 05 / 9 1609 28,2a 556
hvit m/svarte ermer og vinkel,lilla sø E. Høitomt Drammen Travbane 0 22/10 - 02 / 6 2120 28,2 74
7 2019: -6 -1 -1 -0 -2 -40 474 2018: -8 -1 -1 -2 -2 -63 000
Kuven Storm 7 Plass 358 474
6 år SVARTBRUN H v.Bork Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 0 15/12 - 06 / 9 2100 27,9a 90
e. Kuven Texa v. Saje (S) M. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 09 / 1 2100 29,1a 30
Stall Texa M. Gundersen Bjerke Travbane 1 14/11 - 07 / 1 2100 26,1a 33
G. Gundersen Heidi Moen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 3 31/10 - 08 / 6 2100 27,2a 80
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 6 13/10 - 07 / 4 2620 27,9 343
8 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -22 -4 -6 -2 -7 -264 500
Ruskeli Blesa 8 Plass 336 000
6 år SVART HP v.Tekno Odin V. Hop Bjerke Travbane 2 19/12 - 04 / 8 2100 29,1a 96
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 6 01/12 - 05 / 1 2100 29,0 277
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 6 19/11 - 05 / 13 2120 28,2 137
L. Kolle Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Sørlandets Travpark 5 03/11 - 04 / 13 2180 28,0 g 74
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Biri Travbane 0 13/10 - 06 / 12 2140 28,2 539
9 2019: -12 -0 -1 -1 -3 -28 000 2018: -32 -0 -1 -1 -12 -105 024
Jillborka 9 Plass 299 146
6 år L.BORKET HP v.Bork Odin T. Solberg Bjerke Travbane 0 19/12 - 04 / 9 2100 31,3a 231
e. Jilly v. Spikeld T. Solberg Bjerke Travbane 0 28/11 - 04 / 11 1609 28,4a 159
Trine Wilberg-Rune Wilberg P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 30/10 - 05 / 11 2160 32,3 g 154
P. Midtfjeld Rune Wilberg T. Solberg Momarken Travbane 7 20/10 - 06 / 9 2180 27,5 350
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek T. Solberg Biri Travbane 0 13/10 - 06 / 8 2120 30,2 rg 262
10 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -10 500 2018: -19 -2 -5 -0 -5 -109 991
Tusse Storm 10 Plass 339 680
7 år MØRKBR V v.Bork Odin P. Sem Bjerke Travbane 2 27/11 - 03 / 8 2100 29,3a 23
e. Hjelset Sofi v. Pål Even H. Eggen Bjerke Travbane 0 14/11 - 07 / 7 2100 28,9a 79
Truls Knive /Åmot P. Sem Bjerke Travbane 0 17/10 - 09 / 5 2140 27,9 135
P. Sem P. Sem Drammen Travbane 1 04/10 - 01 / 8 2100 27,9a 44
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane 2 12/9 - 01 / 3 2600 30,1a 103
11 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -16 -4 -5 -2 -0 -152 347
Ramstad Balder 11 Plass 326 589
7 år BRUN H v.Norheim Faksen J. Eilertsen Biri Travbane 0 30/11 - 06 / 1 1600 42,5 105
e. Lia Topsa v. Braute G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 02/11 - 05 / 4 1609 27,2a 22
Stall Bulder og Brak G. Gundersen Momarken Travbane 0 20/10 - 06 / 8 2180 27,5 61
E. Rennesvik Andreas Opheim (T) C. Jepson Årjäng 3 07/10 - 07 / 2 2140 26,1 27
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek C. Jepson Romme 1 05/8 - 02 / 3 1640 25,6 16
12 2019: -6 -3 -0 -2 -0 -80 000 2018: -17 -3 -3 -3 -5 -135 233
Valle Storm 12 Plass 432 733
6 år SVART H v.Tekno Odin E. Høitomt Biri Travbane 4 21/12 - 04 / 8 2100 26,5a 76
e. Sunnmørsjenta v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 01/12 - 09 / 2 2100 28,8a 75
Stall 4 rette J. Rasmussen Bjerke Travbane 2 14/11 - 07 / 10 2100 26,7a 93
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Bjerke Travbane 5 31/10 - 08 / 10 2100 27,5a 77
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 17/10 - 09 / 9 2140 27,4 51