Neste løp >>>
Start ca kl. 12:00 V65-1
DON SVERRES LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 155.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-12-6 Plass : 7-12-6

1 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -11 -2 -2 -2 -5 -84 500
Alm Norinda 1609 1 Plass 155 000
7 år SVART HP v.Bork Odin J. Alm Bjerke Travbane 5 06/12 - 05 / 6 1609 30,0a 21
e. Alm Nora v. Nordli Svarten J. Alm Bjerke Travbane 6 03/10 - 05 / 3 1609 28,6ag 44
Jens Alm /Jaren J. Alm Biri Travbane 1 16/9 - 04 / 7 2140 30,3 35
J. Alm J. Alm Bjerke Travbane 1 15/8 - 03 / 9 1609 27,6a 29
Blå/hvit/rød tredelt J. Alm Bjerke Travbane 2 27/6 - 01 / 7 1640 28,7 43
2 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -16 -4 -1 -1 -5 -92 000
Granly Kuling 2 Plass 115 000
7 år MØRKBR H v.Stiv Kuling V. Hop Biri Travbane 0 16/11 - 01 / 8 2120 br 127
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten K. Johansen Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 12 2100 33,6ag 221
Erling Knutsen /Brandbu K. Johansen Bjerke Travbane 4 03/10 - 01 / 7 2160 31,8 158
D. Dalen Tormod Rundhaugen (B) K. Johansen Bjerke Travbane 5 25/9 - 04 / 5 1609 29,9a 50
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Johansen Bjerke Travbane 4 03/9 - 03 / 9 2100 32,5a 76
3 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -24 -0 -0 -1 -10 -37 500
Lill Tea 3 Plass 146 000
9 år BRUN HP v.Skibber A. Valstad Biri Travbane 0 21/12 - 01 / 10 2120 33,2 947
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Gravdal Sørlandets Travpark 0 18/11 - 04 / 5 2140 33,4 598
Hanne E. Ellefsrud /Gran J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 4 08/11 - 03 / 3 2100 34,2 261
A. Hagmann Hanne E. Ellefsrud G. Austevoll Drammen Travbane 0 30/10 - 04 / 5 2100 32,8ag 259
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek O. Østre Drammen Travbane 6 22/10 - 05 / 10 2100 31,1a 106
4 2019: -4 -1 -0 -1 -0 -19 000 2018: -16 -1 -2 -1 -7 -67 500
Dag Tora 4 Plass 158 000
6 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin M. Gundersen Biri Travbane 1 14/12 - 01 / 6 1609 30,7a 33
e. Dagsvinni v. Pajaprins M. Gundersen Bjerke Travbane 5 05/12 - 05 / 11 2160 31,0 63
Nils Dagestad /Voss M. Gundersen Biri Travbane 6 16/11 - 01 / 4 2120 30,0 93
G. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gundersen Biri Travbane 3 28/10 - 03 / 2 2100 30,8a 55
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Biri Travbane 2 19/10 - 05 / 10 2120 30,6 117
5 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -15 500 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mo Ronja 5 Plass 151 250
10 år MØRKBR HP v.Slettvoll Rambo H. Kulblik Biri Travbane 2 30/11 - 05 / 1 2100 36,1a 212
e. Tori Jenta v. Alm Rigel B. Humborstad Bjerke Travbane 5 07/11 - 04 / 5 2100 31,2a 482
Stall 3 D. Dalen Momarken Travbane 0 23/9 - 04 / 4 2140 30,9 166
H. Kulblik Liv Haslie R. Halvorsen Bergen Travpark 0 18/1 - 03 / 10 1620 33,2 g 244
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj R. Halvorsen Bergen Travpark 4 07/12 - 04 / 5 2120 33,6 g 54
6 2019: -5 -2 -1 -0 -0 -37 000 2018: -14 -2 -0 -2 -2 -49 000
Hønn Spik 6 Plass 172 212
10 år SVART V v.Spikeld O. Kjenner Bjerke Travbane 6 06/12 - 05 / 2 1609 30,1a 160
e. Hønn Stjerna v. Alm Svarten O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 28/11 - 07 / 1 2100 32,7a 154
Grethe Lande Borgli-Lisa Lande Borgli O. Mikkelborg Biri Travbane 3 16/11 - 01 / 10 2120 29,9 129
O. Mikkelborg Tore Borgli O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 11 2160 31,5 34
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Drammen Travbane 1 30/10 - 04 / 2 2100 31,7a 96
7 2019: -6 -3 -1 -0 -2 -90 250 2018: -13 -3 -1 -1 -3 -75 850
Harald 7 Plass 248 100
6 år BRUN V v.Moe Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 19/11 - 04 / 5 1700 28,9a 51
e. Haralds Linnea v. Lykkefot L. Kolle Momarken Travbane 0 30/10 - 02 / 9 1640 31,6ag 32
Stall AnBeRa L. Kolle Sørlandets Travpark 2 21/10 - 07 / 4 1609 26,0a 120
O. Østre Jenny Thygesen (T) K. Johansen Bjerke Travbane 0 18/6 - 03 / 9 2100 34,6a 250
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 5 24/5 - 02 / 2 1609 26,5a 30
8 2019: -7 -0 -2 -1 -4 -38 000 2018: -14 -2 -6 -1 -2 -90 500
Bleke Gnisten 8 Plass 192 622
6 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) L. Kolle Drammen Travbane 4 22/12 - 07 / 3 2100 31,7a 38
e. Neastjerna v. Spang Best L. Kolle Bjerke Travbane 2 06/12 - 05 / 11 1609 29,5a 40
Stall Blekegnisten E. Høitomt Biri Travbane 2 16/11 - 01 / 9 2120 29,7 53
L. Kolle Geir Kihle (T) H. Kolle Bjerke Travbane - 07/11 - 04 / 7 2100 dg a 43
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Momarken Travbane 2 30/10 - 02 / 3 1640 29,8a 113
9 2019: -7 -1 -1 -1 -3 -38 000 2018: -14 -2 -1 -3 -3 -77 491
Hauan Hera 9 Plass 183 491
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 02/12 - 02 / 11 2140 30,6a 779
e. Findal Hera v. Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 05 / 4 1609 27,9a 144
Alf-Einar Jørgensen /Harstad Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 2 2100 31,0a 412
Å. Tengsareid Morten Einang (B) T. Solberg Bjerke Travbane 5 02/10 - 05 / 8 2100 31,2a 90
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Gundersen Färjestad - 22/9 - 02 / 2 2140 dg 307
10 2018: -15 -0 -0 -0 -4 -10 895 2017: -16 -0 -2 -1 -7 -35 337
Prins Balder* 10 Plass 107 395
9 år SVART V v.Lome Elden H. Kulblik Bjerke Travbane 0 06/12 - 05 / 8 1609 30,4a 576
e. Lille Beth v. Kos Knekten G. Kylen Biri Travbane 0 23/11 - 01 / 2 2100 34,2a 416
Sverige H. Kulblik Biri Travbane 0 16/11 - 01 / 7 2120 30,6 395
M. Ivarsson Marie Morfeldt H. Kulblik Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 2 2140 32,4 443
Svart, grønt brystb, sv triangel F. Jansson Romme 0 26/10 - 09 / 4 2140 dist 615
11 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -26 000 2018: -26 -2 -2 -2 -8 -99 500
Hafell Kuling 11 Plass 166 000
6 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling H. Eggen Drammen Travbane 0 22/12 - 07 / 9 2100 33,0ag 236
e. Løng Pia v. Dublan H. Eggen Bjerke Travbane 4 06/12 - 05 / 7 1609 29,9a 136
John Øystein Gjønnes /Fannrem H. Eggen Bjerke Travbane 4 28/11 - 07 / 12 2100 29,8a 335
H. Eggen Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 05 / 3 1609 27,3a 156
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek E. Gravdal Momarken Travbane - 30/10 - 02 / 2 1640 dg a 155
12 2019: -5 -0 -0 -3 -0 -22 000 2018: -15 -2 -3 -2 -5 -126 486
Haugestad Arne 12 Plass 218 600
5 år BRUN V v.Spikeld D. Dalen Drammen Travbane 1 22/12 - 07 / 11 2100 31,4a 166
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten D. Dalen Bjerke Travbane 1 06/12 - 05 / 10 1609 29,4a 177
Kristine Narvestad /Hemnes L. Trudvang Färjestad 2 26/11 - 11 / 8 2160 30,6 206
L. Trudvang Kristine Narvestad L. Trudvang Momarken Travbane 4 11/11 - 04 / 9 2160 30,7 317
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek O. Sagholen Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 8 2100 31,8a 861