<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:24 V65-3
V4-1
MJØS PRINS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 110.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-3-1/9-3-6 Plass : 9-3-1-6

1 2019: -7 -0 -0 -2 -4 -30 000 2018: -7 -0 -1 -1 -3 -25 000
Faste Jerva 2100 1 Plass 142 000
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven V. Hop Biri Travbane 5 23/11 - 01 / 6 2100 30,0a 192
e. Faste Eldina v. Elding L. Kolle Biri Travbane 4 28/10 - 03 / 3 2100 31,0a 68
Steffen Halvorsrud-Jon Lien L. Kolle Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 2 2100 29,7a 158
C. Antonsen Steffen Halvorsrud L. Kolle Momarken Travbane 2 09/10 - 06 / 2 2140 31,2a 269
Blå m/gul hestesko & tre ermringer V. Hop Bjerke Travbane - 11/4 - 02 / 4 2160 dg 157
2 2018: -6 -3 -1 -0 -0 -53 000 2017: -5 -2 -1 -1 -0 -42 000
Kjekk Pila 2 Plass 95 000
14 år BRUN HP v.Skøiar G. Gundersen Biri Travbane 2 14/12 - 01 / 2 1609 30,9a 41
e. Kjekk Sølvi v. Grans Trygg G. Gundersen Bjerke Travbane 0 05/12 - 05 / 13 2160 31,3 67
Jens Hæreid Jacobsen /Brandbu G. Gundersen Bjerke Travbane - 21/11 - 05 / 12 2140 dg 35
G. Gundersen Jens Hæreid Jacobsen G. Gundersen Bjerke Travbane 1 14/11 - 01 / 5 1640 28,7 18
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/10 - 01 / 3 1609 28,0a 46
3 2019: -4 -1 -1 -2 -0 -52 000 2018: -9 -1 -2 -1 -5 -110 500
Glade Tider 3 Plass 162 500
4 år GRÅSVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Momarken Travbane 4 20/10 - 04 / 1 2140 29,3a 64
e. Gyldne Tider v. Elding E. Høitomt Momarken Travbane 1 09/10 - 05 / 5 2140 29,2a 178
Torfinn Rummelhof-Lise Hansen E. Høitomt Bjerke Travbane 11 09/9 - 02 / 6 2100 40,1ag 341
E. Høitomt Torfinn Rummelhof E. Høitomt Bjerke Travbane 3 28/8 - 01 / 6 2100 29,6a 188
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 2 15/8 - 09 / 4 2140 32,1 109
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -3 -3 -2 -6 -96 334
Torpa Pi 4 Plass 96 334
6 år HVIT HP v.Bork Odin K. Ødegaard Drammen Travbane 3 22/12 - 04 / 7 2100 32,6a 131
e. Vita Vinna v. Pål Even K. Ødegaard Momarken Travbane 5 04/12 - 02 / 4 2140 32,4a 67
Lisa Smeby-Siri Borch K. Ødegaard Bjerke Travbane 1 06/11 - 02 / 5 2100 30,8a 23
K. Ødegaard K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 4 01/11 - 02 / 6 1700 30,8ag 51
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 3 17/10 - 01 / 6 2160 31,3 64
5 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -21 000 2018: -15 -1 -0 -1 -6 -44 000
Årdals Lise 5 Plass 106 500
7 år SVART HP v.Alm Viktor H. Holm Bjerke Travbane 4 21/11 - 05 / 8 2140 32,0 85
e. Nattens Dronning v. Sjefen H. Holm Drammen Travbane - 08/11 - 01 / 2 2100 dg a 64
Nina Bakken-Andreas Solbrekke H. Holm Bjerke Travbane 3 31/10 - 09 / 7 1640 29,8 g 45
H. Holm Nina Bakken (A) H. Holm Biri Travbane 1 19/10 - 05 / 5 2100 31,4 g 73
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl B. Steinseth Bjerke Travbane - 26/9 - 03 / 1 1640 dg 153
6 2019: -3 -0 -0 -2 -0 -18 478 2018: -16 -2 -6 -1 -6 -101 346
Teknodiva* (S) 6 Plass 123 709
5 år SVART HP v.Tekno Odin R. Skoglund Bollnäs 2 13/12 - 05 / 5 2140 30,9 g 25
e. Granina (S) v. Elding M. Ivarsson Färjestad 2 03/12 - 08 / 8 2160 30,7 63
Sverige M. Ivarsson Färjestad 4 26/11 - 11 / 1 2140 31,6 g 95
M. Ivarsson Lars-Erik H. Karlsson M. Ivarsson Momarken Travbane 0 20/10 - 07 / 7 1640 27,1ag 509
Svart, grønt brystb, sv triangel M. Ivarsson Momarken Travbane 2 02/10 - 07 / 3 2140 31,1a 39
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -2 -7 -87 500
Kaiaperla 7 Plass 111 500
5 år MØRKBR HP v.Bork Odin Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 22/12 - 03 / 3 2100 32,0 282
e. Kaianett v. Pajaprins Å. Tengsareid Biri Travbane 5 14/12 - 01 / 7 1609 31,1a 62
Terje Seielstad /Svingvoll Å. Tengsareid Momarken Travbane 4 04/12 - 07 / 1 2160 30,6 70
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 11/11 - 02 / 4 1660 30,5 38
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 31/10 - 09 / 6 1640 29,8 137
8 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -81 500 2018: -21 -4 -2 -2 -5 -112 000
Bork Oda 8 Plass 193 500
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin A. Valstad Bjerke Travbane 5 12/12 - 05 / 6 2100 29,9a 67
e. Pålsflya v. Pål Even A. Valstad Bjerke Travbane 2 05/12 - 05 / 14 2160 30,8 151
Mona Syvertsen /Brandbu A. Valstad Drammen Travbane 0 26/11 - 05 / 9 1700 32,9ag 108
A. Hagmann Mona Syvertsen A. Valstad Biri Travbane 5 16/11 - 01 / 11 2120 29,9 g 323
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Bjerke Travbane 1 31/10 - 09 / 9 1640 29,8 115
9 2019: -8 -3 -0 -1 -4 -89 000 2018: -2 -2 -0 -0 -0 -36 000
Lille Olga 9 Plass 212 000
5 år RØDSKIMMEL HP v.Moe Odin O. Østre Biri Travbane 1 21/12 - 01 / 5 2100 31,2 107
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane P 14/12 - 20 / 3 2120 34,7 P
Arne Senstad-Marthe E. Ottersen E. Høitomt Bjerke Travbane 6 06/12 - 07 / 7 2160 31,9 27
O. Østre Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Momarken Travbane 0 01/10 - 08 / 6 2140 33,0ag 113
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 11 10/9 - 01 / 1 2100 32,0a 73
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -0 -0 -0 -16 000
H.M. Norne Rose 10 Plass 70 000
12 år MØRKBR HP v.Norne H. Holm Bjerke Travbane - 25/9 - 04 / 2 1609 dg a 120
e. Overskeid Ili v. Ilmin I. Melby Leangen Travbane 0 17/9 - 06 / 7 2180 30,0 90
Silje Hesland /Oslo H. Holm Bjerke Travbane - 05/9 - 02 / 7 2160 dg 132
G. Austevoll Silje Hesland G. Austevoll Bjerke Travbane 1 25/7 - 03 / 4 1640 28,6 147
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 0 02/5 - 02 / 7 2160 33,3 g 232
11 2019: -6 -1 -1 -1 -2 -38 000 2018: -16 -0 -3 -3 -3 -48 868
Solør Alma 11 Plass 105 868
5 år SVART HP v.Alm Viktor V. Hop Drammen Travbane 0 22/12 - 04 / 10 2100 32,8a 101
e. Frøken Kia v. Elding S. Ruud Momarken Travbane 3 04/12 - 02 / 8 2140 32,2a 141
Svein Olav Ruud /Namnå L. Kolle Bjerke Travbane 2 22/11 - 03 / 2 2100 30,8a 97
L. Kolle Svein Olav Ruud (A) L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 15/11 - 03 / 6 2100 31,0a 32
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl S. Ruud Momarken Travbane - 04/11 - 01 / 3 2140 dg a 70
12 2019: -8 -1 -2 -0 -3 -41 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -46 500
Modijerva 12 Plass 139 000
6 år LYSBRUN HP v.Åsajerven G. Stenberg Bjerke Travbane 2 12/12 - 05 / 1 2100 29,7a 392
e. Modina Elken v. Moe Odin G. Stenberg Bjerke Travbane 0 14/11 - 06 / 3 2140 31,2 1317
Harald Nordhagen /Kapp G. Stenberg Bjerke Travbane - 25/9 - 04 / 6 1609 dg a 791
G. Stenberg Harald Nordhagen G. Stenberg Momarken Travbane 4 18/9 - 01 / 3 2140 30,8a 206
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Bjerke Travbane 6 05/9 - 02 / 6 2160 31,0 g 402