<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:53 V4-4


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 225.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-5-4 Plass : 11-5-4

1 2018: -12 -0 -1 -3 -2 -49 868 2017: -12 -1 -3 -1 -3 -89 096
Hammars Cina* (S) 2100 1 Plass 205 866
6 år SVARTBRUN HP v.Slått Eld M. Jakobsson Färjestad 5 26/11 - 06 / 8 2160 29,3 352
e. Hammars Saga (S) v. Bork Rigel T. Solberg Bjerke Travbane 0 13/11 - 03 / 2 1609 29,6a 91
Sverige M. Jakobsson Färjestad 3 27/10 - 05 / 9 1660 28,4 193
G. Austevoll Peter Strømberg (T) P. Strømberg Momarken Travbane 0 02/10 - 04 / 9 1640 30,2a 247
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl P. Strømberg Årjäng - 14/7 - 12 / 3 2140 dg ag 492
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -2 -3 -22 000
Tronga Gutten 2 Plass 184 500
11 år SVART H v.Bokli Eld K. Malmin Biri Travbane 6 23/11 - 06 / 8 1609 29,7ag 229
e. Kos Era v. Kos Knekten K. Malmin Bjerke Travbane 3 17/11 - 02 / 10 2100 29,0a 881
Ragnar Olderløkken /Lalm K. Malmin Biri Travbane 4 28/10 - 04 / 2 2100 30,7a 170
K. Malmin Ragnar Olderløkken G. Gundersen Bjerke Travbane 3 02/10 - 05 / 1 2100 30,7a 190
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Johansen Biri Travbane 5 16/9 - 06 / 6 2100 29,1a 347
3 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -32 000 2018: -16 -1 -3 -4 -6 -105 000
Lego U.N. 3 Plass 243 000
6 år MØRKBR H v.Tekno Odin J. Undem Sørlandets Travpark 3 16/12 - 09 / 6 2140 28,4a 250
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Bjerke Travbane 3 05/12 - 04 / 5 2100 29,5a 86
Team Lego J. Undem Bjerke Travbane 0 19/9 - 04 / 6 2100 30,2ag 163
J. Undem L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 07 / 5 2100 31,7a 88
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 5 12/8 - 08 / 6 1609 27,7a 40
4 2019: -7 -2 -0 -0 -4 -72 781 2018: -14 -0 -2 -4 -6 -71 073
Adelinn 4 Plass 256 632
6 år BRUN HP v.Voje Faks L. Trudvang Bjerke Travbane 0 19/12 - 09 / 4 1609 28,9a 384
e. Skøilinn v. Skøiar L. Trudvang Bjerke Travbane 6 15/10 - 01 / 8 2100 30,0a 368
Leif Erik Kleivbakk /Bodø L. Trudvang Momarken Travbane 0 02/10 - 04 / 4 1640 31,1a 218
L. Trudvang Tim Fiskerud L. Trudvang Biri Travbane 5 11/5 - 03 / 2 2100 31,5a 195
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek L. Trudvang Drammen Travbane 3 28/4 - 03 / 11 2100 29,6a 45
5 2019: -4 -0 -2 -0 -0 -23 000 2018: -11 -0 -5 -1 -2 -53 000
Valle Tina 5 Plass 233 832
8 år SVART HP v.Briskeby Philip B. Steinseth Drammen Travbane 0 22/12 - 03 / 10 2120 32,3 122
e. Høiby Eldy v. Høiby Kongen B. Steinseth Momarken Travbane 2 04/12 - 06 / 1 1640 28,6a 35
Viggo Aleksandersen-Sølvi Steen B. Steinseth Drammen Travbane 2 26/11 - 06 / 3 1700 28,1a 180
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 0 09/11 - 06 / 3 2100 31,2a 76
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj J. Øveraasen Momarken Travbane 3 02/10 - 08 / 3 2140 32,2 25
6 2019: -3 -3 -0 -0 -0 -68 000 2018: -17 -5 -3 -2 -2 -139 486
Rappnor 6 Plass 249 698
6 år SVARTBRUN H v.Nordli Svarten O. Østre Drammen Travbane 1 13/12 - 01 / 3 1700 28,0a 22
e. Tuvrappa v. Elding O. Østre Klosterskogen Travbane - 08/11 - 05 / 6 2120 dg 18
Lene Søyseth /Surnadal O. Østre Bergen Travpark 0 27/10 - 08 / 6 2120 29,5 51
O. Østre O. Østre Bjerke Travbane 2 15/10 - 01 / 9 2100 26,9a 148
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Momarken Travbane 2 23/9 - 04 / 6 2140 30,1 17
7 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -9 -4 -1 -1 -1 -95 500
Åls Faksen 7 Plass 221 500
7 år MØRKBR H v.Norheim Faksen D. Dalen Bjerke Travbane 1 19/12 - 09 / 3 1609 27,5a 20
e. Griniblesa v. Grans Trygg D. Dalen Bjerke Travbane 1 12/12 - 06 / 10 1609 27,7a 39
Stig Økern /Gran D. Dalen Biri Travbane - 23/11 - 06 / 3 1609 dgp a 33
D. Dalen Stig Økern D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 15/11 - 05 / 8 1609 26,4a 80
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Momarken Travbane 3 30/10 - 02 / 1 1640 30,1a 28
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -0 -2 -2 -38 491
Frivoll Borken 8 Plass 174 491
6 år BORKET V v.Bork Odin T. Solberg Bjerke Travbane 3 19/12 - 09 / 1 1609 27,8a 64
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor S. Wassberg Forus Travbane 0 08/12 - 02 / 3 2060 30,4 163
Margrethe Nilsen-Tor Eng T. Solberg Bjerke Travbane 3 28/11 - 07 / 11 2100 28,7a 57
T. Solberg Margrethe Nilsen (A) S. Wassberg Bergen Travpark 1 03/11 - 04 / 8 2180 30,3 36
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek P. Buer Bergen Travpark 4 18/10 - 06 / 5 2120 30,1 39
9 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -25 -2 -2 -3 -11 -90 000
Faksen U.N. 9 Plass 200 250
7 år MØRKBR V v.Voje Faks J. Undem Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 01 / 3 2100 32,5 g 229
e. Pernillemor v. Kos Knekten C. Hande Jarlsberg Travbane 3 07/12 - 07 / 2 2100 30,0 65
Stall Kjønnerød C. Hande Bjerke Travbane - 21/11 - 03 / 10 2160 dg 297
L. Kolle Johan Herbjørn Undem (T) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 5 25/10 - 02 / 1 2120 33,5 g 168
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Undem Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 02 / 8 2100 31,1a 33
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -17 500
Lesja Titan 10 Plass 208 026
7 år SVART V v.Åsajerven H. Holm Bjerke Travbane 4 19/12 - 09 / 9 1609 28,3ag 316
e. Alm Edel v. Lykke Gutten H. Holm Bjerke Travbane 0 05/12 - 04 / 6 2100 29,9a 222
Bjørn Svenkerud-Anine Andreassen H. Holm Biri Travbane 5 23/11 - 06 / 4 1609 29,7a 286
H. Holm Bjørn Svenkerud M. Gundersen Bjerke Travbane 5 13/11 - 03 / 9 1609 29,0a 143
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 0 28/10 - 04 / 8 2100 31,5ag 30
11 2019: -5 -3 -1 -0 -1 -101 000 2018: -18 -4 -1 -2 -3 -133 296
Gomnes Hans T. 11 Plass 335 616
7 år BRUN H v.Norheim Faksen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 23/12 - 01 / 1 2100 dg 19
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten V. Hop Färjestad 1 10/12 - 05 / 1 2640 30,4 26
Team Ivrig Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 04/12 - 06 / 9 1640 29,1a 53
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 17/11 - 02 / 8 2100 29,9a 136
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Løvvold Biri Travbane - 31/8 - 09 / 3 2120 dg 64
12 2019: -7 -1 -0 -1 -1 -49 000 2018: -26 -7 -1 -0 -11 -189 000
Faks Blæsen 12 Plass 259 000
5 år MØRKBR H v.Bork Odin P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 04/12 - 06 / 10 1640 28,4a 50
e. Faksi Jaros v. Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 08/11 - 05 / 7 2120 29,9 g 53
Gunvald Åsegård /Torpo A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 01/11 - 06 / 7 2100 30,0a 25
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 20/10 - 06 / 4 2160 28,5 g 68
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv H. Tvedt Biri Travbane 6 13/10 - 10 / 4 2100 28,5 720