Neste løp >>>
Start ca kl. 14:45 V4-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 42.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 65.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-1-3 Plass : 10-1-3

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -9 -0 -2 -2 -3 -34 500
Mo Oda 2140 1 Plass 48 000
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin H. Holm Biri Travbane 0 21/12 - 02 / 1 2100 33,5a 42
e. Schudona v. Spikeld H. Holm Drammen Travbane 0 04/12 - 04 / 7 2100 34,4a 142
Monica Borge-Knut-Erik Moe H. Holm Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 03 / 3 2100 32,2 206
H. Holm Monica Borge H. Holm Drammen Travbane 4 08/11 - 02 / 3 2100 34,0ag 56
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Klosterskogen Travbane 4 01/11 - 03 / 13 2120 35,5 g 83
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -0 -2 -2 -7 -39 000
Hællemåne Da Mia 2 Plass 44 000
8 år SVART HP v.Særpefanten K. Bjørnerød Biri Travbane 3 21/12 - 02 / 6 2100 33,3ag 184
e. Østfold Frida v. Alm Svarten K. Bjørnerød Drammen Travbane - 04/12 - 04 / 8 2100 dg a 437
Unn Neset-Harald Neset K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 2 19/11 - 02 / 5 2100 33,4ag 173
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Drammen Travbane 7 08/11 - 02 / 8 2100 35,8ag 178
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane 0 22/7 - 03 / 6 2120 32,6 g 559
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -0 -0 -1 -7 -28 500
Engas Stjerneskudd 3 Plass 51 500
10 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) T. Fløysand Drammen Travbane 0 22/12 - 01 / 6 2120 36,7 57
e. Engas Stjerne v. Rigel Jo O. Østre Drammen Travbane 4 04/12 - 04 / 6 2100 33,1a 253
Monica Olsen-Ryum /Gullag K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 05 / 3 2100 br rg 825
T. Fløysand Monica Olsen-Ryum F. Hansen Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 03 / 6 2100 32,0arg 607
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek F. Hansen Drammen Travbane 5 02/8 - 04 / 4 2100 31,6a 663
4 2019: -5 -0 -1 -1 -1 -14 000 2018: -13 -2 -2 -0 -3 -47 000
Helmen Terna 4 Plass 61 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor A. Stensen Biri Travbane 2 21/12 - 02 / 3 2100 33,2a 24
e. Eldama v. Elding A. Stensen Bjerke Travbane 2 12/12 - 01 / 3 2100 32,6a 36
Paul Helmen-Pål Jacob Helmen A. Stensen Bjerke Travbane 8 13/11 - 02 / 4 2100 35,5ag 86
A. Stensen Paul Helmen A. Stensen Biri Travbane 6 19/10 - 04 / 9 2120 33,8 102
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 1 30/9 - 08 / 4 2100 32,9 82
5 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -11 -0 -1 -2 -4 -29 063
Bjørnli Ine 5 Plass 55 305
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Biri Travbane - 21/12 - 02 / 2 2100 dg a 53
e. Skjeggefrid v. Elding B. Steinseth Momarken Travbane 3 04/12 - 04 / 8 2160 34,7 222
Anne-Linn Rønningen /Hernes B. Steinseth Bjerke Travbane - 27/11 - 02 / 7 2100 dg a 89
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 2 13/11 - 02 / 3 2100 32,3a 169
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj O. Mikkelborg Biri Travbane 0 19/10 - 04 / 6 2120 34,9 g 298
6 2019: -12 -0 -0 -1 -6 -24 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 500
Elises Håp 6 Plass 64 000
9 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) D. Johnsrud Biri Travbane 4 21/12 - 02 / 7 2100 33,5a 102
e. Gomnes Håp v. Elding D. Johnsrud Bjerke Travbane 5 27/11 - 02 / 2 2100 34,6a 415
Siw-Anita Bølviken-Dag Petter Johnsrud D. Johnsrud Drammen Travbane 0 19/4 - 03 / 9 2100 32,7a 560
D. Johnsrud D. Johnsrud Bjerke Travbane 0 24/5 - 09 / 4 2140 35,9 g 1088
Grønn m/oransje stolpe & belte D. Johnsrud Bjerke Travbane 0 16/5 - 09 / 11 2160 32,8 774
7 2018: -8 -0 -2 -2 -2 -51 433 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Furderud Gulle 2160 1 Plass 54 933
4 år RØD HP v.Briskeby Philip B. Humborstad Hagmyren 6 15/9 - 12 / 3 2140 30,3ag 242
e. Kaisa v. Kasper Mollyn B. Humborstad Biri Travbane 6 24/8 - 07 / 4 2100 32,9a 256
Stall Marie T.H. B. Humborstad Gävle 3 26/7 - 08 / 5 2160 33,5 g 105
B. Humborstad B. Humborstad Årjäng 2 13/7 - 04 / 6 1640 30,1 g 155
svart m/gult belte & ermring. B. Humborstad Rättvik 3 21/6 - 08 / 7 2160 34,4 27
8 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -17 -1 -0 -0 -9 -36 736
Lea R.B.* (S) 2 Plass 57 915
6 år SVARTBRUN HP v.Voje Faks U. Axelson Momarken Travbane 5 11/12 - 07 / 5 2160 34,7 48
e. Lobelia R.B.* (S) v. Lome Elden U. Axelson Momarken Travbane 6 04/12 - 04 / 6 2160 35,1 382
Sverige U. Axelson Momarken Travbane P 30/10 - 20 / 6 2160 38,5 P
U. Axelson Therese Andersson J. Mjølnerød Årjäng - 13/7 - 04 / 7 1640 dg g 200
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin U. Axelson Kongsvinger Travbane - 04/7 - 03 / 10 1600 dg a 857
9 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -1 -0 -1 -7 -59 999
Spang Prinsessa 3 Plass 59 999
4 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy A. Frønes Bjerke Travbane 0 15/12 - 02 / 1 1640 32,6 g 494
e. Marigull v. Lome Elden T. Solberg Drammen Travbane 8 26/11 - 01 / 2 2120 35,1 g 40
Merete Viksås /Roa O. Østre Bjerke Travbane 4 22/11 - 03 / 5 2100 31,3a 431
O. Mikkelborg Merete Viksås O. Østre Biri Travbane 0 16/11 - 03 / 10 2120 34,3 g 205
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Slåttland Jarlsberg Travbane 8 02/11 - 03 / 8 2100 34,4ag 207
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -2 -1 -0 -2 -51 000
Rådim Vår 4 Plass 78 000
7 år SVART HP v.Gonagas O. Østre Momarken Travbane 1 11/12 - 07 / 4 2160 33,2 36
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten O. Østre Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 03 / 10 2120 33,5 71
Sandra Nordtvedt-Halgeir Skaarer O. Østre Bjerke Travbane 4 14/11 - 01 / 3 1640 31,0 308
O. Østre Halgeir Skaarer O. Østre Bjerke Travbane 0 31/10 - 09 / 2 1640 33,0 g 219
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 6 24/1 - 03 / 9 1640 34,8 g 83
11 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -33 000
Borkflya 5 Plass 74 500
8 år BRUN HP v.Bork Odin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 03 / 8 2120 31,6 g 98
e. Eldhusflya v. Elding G. Austevoll Drammen Travbane - 06/9 - 02 / 1 1700 dg a 93
Aina Skar-Geir Aga G. Aga Drammen Travbane 0 16/8 - 02 / 3 2100 34,2ag 115
Å. Tengsareid Aina Skar G. Aga Bjerke Travbane 0 01/8 - 02 / 3 2140 32,1 448
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Aga Drammen Travbane 4 19/7 - 01 / 4 2100 33,2ag 93