<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:20 V75-6
V5-4
DD-1
BJERKEPOKALEN - V75 WINTER BURST
BJERKEPOKALEN - V75 WINTER BURST
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige minst 355.001 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-10-6 Plass : 7-10-6

1 2018: -17 -3 -3 -0 -6 -443 554 2017: -16 -3 -2 -0 -2 -311 421
Explosive Merlot* (US) 2100 1 Plass 1 122 687
5 år BRUN H v.Explosive Matter (US) P. Lennartsson Solvalla 2 19/12 - 05 / 7 3180 16,4 19
e. Marion Merlot* (US) v. Broadway Hall (US) P. Lennartsson Romme 5 03/11 - 10 / 1 2140 12,9a 454
Sverige P. Lennartsson Eskilstuna 2 21/10 - 08 / 7 3140 15,3a 21
R. Bergh P. Lennartsson Åby 5 13/10 - 05 / 15 2680 13,9 123
svart R. Bergh Åby - 12/9 - 08 / 11 3180 br g 41
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -2 -1 -0 -3 -136 500
Love Voice 2 Plass 1 363 948
9 år BRUN V v.Love You* (FR) V. Hop Klosterskogen Travbane 2 01/12 - 08 / 6 2100 16,1a 366
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) L. Kolle Bjerke Travbane - 21/11 - 06 / 5 2100 dp a 30
Team Øverdal H. Kolle Bjerke Travbane 5 07/11 - 02 / 12 2160 15,7 33
L. Kolle Jan Kristian Øverdal (B) L. Kolle Bjerke Travbane 5 09/9 - 10 / 5 2100 13,9a 209
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Momarken Travbane 1 19/8 - 04 / 6 2140 13,5a 95
3 2019: -4 -2 -1 -0 -0 -50 000 2018: -15 -2 -0 -1 -4 -115 000
Photo Va Bene 3 Plass 1 491 057
11 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) M. Høitomt Bjerke Travbane 4 19/12 - 02 / 7 1609 13,0a 175
e. Corinne Simb (S) v. Somatic (US) M. Høitomt Bjerke Travbane 0 12/12 - 08 / 14 2160 br g 104
Lars Jon Olsson-Vidar Andersen M. Høitomt Bjerke Travbane 0 17/11 - 05 / 9 2100 13,3a 1093
M. Høitomt Karoline Krogh-Hanssen (T) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 07 / 7 2100 13,0a 387
Sølv m/svarte ermer, rød kant, reklame M. Høitomt Bjerke Travbane 6 09/9 - 10 / 11 2100 14,0a 1338
4 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -16 055 2018: -10 -2 -3 -0 -3 -1 301 573
Zelov 4 Plass 1 500 914
5 år RØD H v.Love You* (FR) E. Rennesvik Solvalla 0 29/9 - 07 / 9 2140 12,7a 77
e. Global Tooma (S) v. Supergill* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 09/9 - 11 / 2 2600 13,6a 74
Camel Benkheira /Oslo Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 29/8 - 12 / 3 2600 15,5a 15
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Årjäng 1 14/7 - 09 / 9 2140 13,0a 126
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 2 16/6 - 08 / 3 2040 12,6a 84
5 2019: -3 -0 -1 -0 -2 -45 000 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -11 500
Denise F. Boko (NL) 5 Plass 1 655 255
9 år BRUN HP v.Love You* (FR) T. Solberg Bjerke Travbane 7 12/12 - 08 / 10 2160 15,1 94
e. Temple Boko (US) v. Garland Lobell (US) T. Solberg Bjerke Travbane 4 21/11 - 06 / 1 2100 14,7a 177
Rolf Mangelrød /Larvik E. Rennesvik Sørlandets Travpark - 03/11 - 03 / 5 2160 dg 209
P. Midtfjeld Rolf Mangelrød T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 06 / 7 2100 16,1ag 81
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek M. Gundersen Momarken Travbane 5 10/4 - 03 / 6 2140 16,0a 140
6 2019: -3 -0 -0 -2 -0 -40 474 2018: -14 -1 -3 -2 -5 -194 500
Pebbe Simoni (DK) 6 Plass 1 960 039
12 år BRUN V v.Demilo Crown (DK) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 19/12 - 02 / 1 1609 13,1a 56
e. Gabriella Simoni (DK) v. My Nevele (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 12/12 - 08 / 11 2160 14,9 18
Kjell Skatvedt /Sandefjord E. Høitomt Bjerke Travbane 4 17/11 - 07 / 7 2100 12,0a 1004
E. Høitomt Karoline Krogh-Hanssen (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 10/11 - 07 / 5 2100 12,9ag 237
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 5 19/10 - 01 / 2 1620 13,6 87
7 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -49 005 2018: -11 -3 -1 -0 -3 -350 617
Montdore* (S) 7 Plass 2 564 160
9 år FUKS H v.Love You* (FR) K. Eriksson Bjerke Travbane 5 17/11 - 07 / 9 2100 12,0a 447
e. Self Made Woman* (US) v. Self Possessed* (US) U. Eriksson Solänget 6 08/9 - 10 / 4 2140 12,7a 529
Sverige J. Kontio Bollnäs - 31/8 - 09 / 8 1640 dg ag 51
G. Austevoll Robert Bergh (T) R. Bergh Dannero 1 12/8 - 05 / 7 2140 12,2a 57
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl B. Goop Åby 2 02/8 - 06 / 3 1609 10,1a 78
8 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -12 000
Ivar Sånna (S) 8 Plass 3 836 964
9 år MØRKBR H v.Super Arnie* (US) J. Blekkan Sørlandets Travpark 4 06/10 - 08 / 2 1609 13,0a 218
e. Staro Africat (S) v. Giant Cat* (FR) A. Akselsen Bjerke Travbane P 05/9 - 22 / 3 2140 19,6 P
Kolbjørn Selmer /Trondheim J. Blekkan Bjerke Travbane 5 01/4 - 03 / 3 2100 14,0a 37
J. Blekkan Frode Hamre (T) J. Blekkan Bjerke Travbane 0 19/11 - 05 / 9 2100 13,6a 28
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Biri Travbane 1 05/11 - 02 / 8 2100 14,7a 12
9 2019: -5 -2 -2 -0 -0 -325 234 2018: -18 -7 -2 -4 -1 -670 822
Donatomite (US) 9 Plass 2 262 511
7 år BRUN V v.Donato Hanover* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 1 19/12 - 02 / 5 1609 11,9a 44
e. Malvictorian (US) v. Malabar Man* (US) F. Hamre Forus Travbane 3 08/12 - 06 / 9 1620 13,3 22
Gränstrav i Årjäng AB F. Hamre Bjerke Travbane 0 17/11 - 07 / 4 2100 12,3a 107
F. Hamre F. Hamre Jarlsberg Travbane 1 10/11 - 07 / 8 2100 12,4a 72
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Bergen Travpark 2 27/10 - 09 / 1 2100 14,5a 67
10 2019: -8 -2 -1 -0 -4 -127 111 2018: -30 -6 -6 -6 -8 -634 525
Deep Sea Dream 10 Plass 2 475 636
11 år BRUN V v.Offshore Dream* (FR) T. Solberg Bjerke Travbane 2 19/12 - 02 / 4 1609 12,5a 15
e. Nightlight v. Super News (US) T. Solberg Forus Travbane 1 08/12 - 06 / 6 1620 12,8 18
Bente Hvidsten /Alversund T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 01/12 - 08 / 8 2100 15,9a 72
T. Solberg Gaute Lura (T) T. Solberg Bjerke Travbane 3 17/11 - 07 / 6 2100 11,9a 577
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek R. Hop Bergen Travpark 3 03/11 - 02 / 5 2140 16,4 21