<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:27 V75-4
V5-2
DNTS ROMJULS HOPPELØP - V75 WINTER BURST
HOPPELØP - V75 WINTER BURST
Kaldblods 2120 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 465.001 kr., 40 m. ved 775.001 kr., 60 m. ved 1.275.001 kr.
For 3-15-årige hopper som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 11. oktober 2018.
Premier: 75.000-37.500-22.500-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-10-9 Plass : 14-10-9

1 2018: -26 -2 -3 -7 -7 -207 188 2017: -23 -2 -4 -4 -8 -148 539
Hønn Blesa* 2120 1 Plass 417 323
8 år BRUN HP v.Moe Odin U. Backhouse Romme 0 14/12 - 06 / 10 1640 26,4a 356
e. Hugina v. Ulfrigg U. Backhouse Gävle 1 04/12 - 06 / 8 2160 29,2 46
Sverige O. Alsen Romme 3 23/11 - 03 / 5 1640 26,4 g 200
U. Backhouse U. Backhouse Bollnäs 7 15/11 - 03 / 8 1640 26,8a 331
Turkos, svart kil & ärmrevärer; svart U. Backhouse Romme 0 03/11 - 08 / 10 2160 26,9 833
2 2019: -6 -0 -1 -2 -2 -54 000 2018: -22 -4 -6 -2 -7 -361 550
Mine 2 Plass 510 604
6 år SVART HP v.Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 0 15/12 - 08 / 6 2160 27,6 387
e. Minti v. Minpil E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 05 / 8 2120 29,2 g 818
Hovel Helmen /Gran D. Dalen Bjerke Travbane 0 21/11 - 08 / 1 2100 28,4a 131
E. Høitomt Hovel Helmen (A) E. Rennesvik Biri Travbane 5 13/10 - 06 / 13 2140 27,9 240
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Aarum Färjestad 1 22/9 - 02 / 5 2160 26,1 60
3 2019: -9 -5 -0 -1 -1 -102 000 2018: -31 -8 -3 -2 -10 -271 972
Troll Ronja 3 Plass 464 472
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) D. Dalen Bjerke Travbane 0 15/12 - 08 / 11 2160 27,9 47
e. Trollemma v. Ilmin O. Østre Färjestad 1 26/11 - 06 / 4 2160 27,7 13
Trond Solskau /Rolvsøy O. Østre Biri Travbane 1 09/11 - 04 / 7 2120 27,0 15
O. Østre Trond Solskau V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 03/11 - 04 / 8 2180 27,0 42
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Momarken Travbane 2 20/10 - 06 / 12 2180 26,2 143
4 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -5 -1 -7 -219 655
Skeie Stjerna 4 Plass 423 655
5 år BRUN HP v.Bork Odin P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 04/12 - 07 / 6 2200 28,7 146
e. Gam Garbo v. Elding L. Kolle Biri Travbane 4 23/11 - 01 / 4 2100 30,0a 15
Annett S. Gulbrandsen /Askim L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 15/11 - 05 / 1 1609 26,4a 22
P. Midtfjeld Annett S. Gulbrandsen Ø. Tjomsland Momarken Travbane 4 20/10 - 07 / 4 1640 25,4a 253
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek B. Goop Färjestad 0 22/9 - 02 / 9 2180 br 95
5 2019: -4 -1 -1 -0 -2 -39 847 2018: -17 -2 -1 -3 -8 -115 833
Lykkje Embla 5 Plass 349 380
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder E. Høitomt Bjerke Travbane 4 19/12 - 04 / 6 2100 30,1a 48
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn V. Hop Bjerke Travbane 1 28/11 - 04 / 2 1609 26,8a 32
Maria Johansen /Mogreina E. Høitomt Bjerke Travbane 4 14/11 - 03 / 1 2140 27,1 194
V. Hop Kai Johansen (T) V. Hop Momarken Travbane 3 30/10 - 05 / 10 2160 30,4 99
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Johansen Drammen Travbane 5 18/10 - 01 / 7 2100 28,3a 20
6 2018: -17 -3 -0 -5 -2 -121 032 2017: -22 -0 -2 -0 -13 -60 909
Fanny Tabac* (S) 6 Plass 333 181
7 år FUKS HP v.Odin Tabac* (S) R. Skoglund Gävle 3 11/12 - 05 / 5 2160 29,8 19
e. Lill Trollis Tabac* (S) v. Sjefen R. Skoglund Bergsåker 1 22/11 - 01 / 6 1640 25,8a 70
Sverige R. Skoglund Bergsåker 1 06/11 - 02 / 3 2140 27,1 136
R. Bergh R. Skoglund Östersund 0 23/10 - 04 / 9 2640 31,4a 328
Svart, rött brb & triangel, ärmrev; sv R. Skoglund Umeå 3 19/10 - 10 / 10 2140 27,8a 149
7 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -24 -2 -4 -3 -7 -124 500
Hovs Frøya 7 Plass 349 058
7 år SVART HP v.Dotterud Teddy K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 12/12 - 04 / 5 2160 28,7 78
e. Vår Frøya v. Moe Odin G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 02/12 - 05 / 10 2140 27,1a 313
Harald N. Hove /Vik I Sogn T. Solberg Bjerke Travbane 0 17/10 - 09 / 8 2140 28,7 566
K. Malmin Kari Anne Knutsen (T) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 22/9 - 05 / 8 1609 26,7a 162
Mørkblå med gul reklame/bånd T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 03 / 3 2100 28,9a 31
8 2019: -4 -0 -1 -1 -1 -32 000 2018: -26 -1 -6 -0 -8 -218 500
Oriola 2140 1 Plass 792 500
7 år SVART HP v.Åsajerven L. Kolle Bjerke Travbane 2 15/12 - 08 / 15 2180 25,8 534
e. Minardi v. Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 01/12 - 05 / 9 2120 27,9 172
Olav Knutsen /Nærbø P. Buer Forus Travbane 4 20/11 - 03 / 4 2080 26,3 42
L. Kolle Olav Knutsen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 03/11 - 07 / 7 1660 24,9 224
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Buer Bergen Travpark 2 11/10 - 03 / 6 2120 26,4 37
9 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -93 166 2018: -16 -2 -2 -4 -2 -148 472
Finnskog Oda 2 Plass 759 662
9 år BORKET HP v.Bork Odin H. Kulblik Romme 2 14/12 - 05 / 2 2140 26,8 51
e. Møya v. Pajaprins H. Kulblik Bjerke Travbane 3 14/11 - 03 / 8 2160 26,3 237
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 1 17/10 - 05 / 11 1609 24,1a 401
H. Kulblik H. Kulblik Biri Travbane 5 13/10 - 05 / 12 2100 27,5a 204
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Biri Travbane 0 05/10 - 05 / 9 1609 26,9ag 126
10 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -25 000 2018: -19 -5 -3 -1 -3 -329 620
Kiro Bia Balderina 3 Plass 640 120
8 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 1 15/12 - 08 / 10 2160 26,5 g 127
e. Zulu Bia v. Thuli Elden B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 07/12 - 05 / 11 2120 27,9 27
Stall Ki-Ro B. Steinseth Bjerke Travbane 2 21/11 - 08 / 5 2100 27,3a 158
G. Austevoll Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Momarken Travbane 5 11/11 - 06 / 8 2140 28,9ag 161
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl B. Steinseth Biri Travbane 0 28/10 - 06 / 9 1609 26,5ag 60
11 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -32 212 2018: -24 -3 -3 -4 -7 -317 629
Vesle Maia 4 Plass 600 007
8 år M.BORKET HP v.Järvsöfaks (S) H. Eggen Bjerke Travbane 3 15/12 - 08 / 12 2160 26,9 181
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel B. Humborstad Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 05 / 5 2120 28,6 g 155
Stall Marie T.H. B. Humborstad Romme 6 16/11 - 07 / 5 2140 25,2a 387
B. Humborstad B. Humborstad Bjerke Travbane 2 31/10 - 05 / 5 2160 27,0 144
svart m/gult belte & ermring. B. Humborstad Biri Travbane 2 13/10 - 05 / 8 2100 26,9a 82
12 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -31 474 2018: -27 -2 -3 -1 -10 -227 254
Arvesølv 2160 1 Plass 951 171
7 år SVART HP v.Alm Viktor O. Østre Bjerke Travbane 5 15/12 - 08 / 13 2180 26,2 125
e. Frøen Oda v. Moe Odin O. Østre Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 05 / 15 2140 28,2 g 55
Merete Viksås /Roa O. Østre Bjerke Travbane 1 14/11 - 03 / 9 2180 24,5 106
T. Solberg Merete Viksås O. Kylin-Blom Bollnäs 4 08/11 - 09 / 3 2140 25,9 97
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Østre Bjerke Travbane 5 31/10 - 05 / 9 2180 27,0 47
13 2018: -17 -6 -4 -1 -2 -462 045 2017: -19 -7 -4 -1 -1 -461 000
Lykkje Borka 2 Plass 1 220 156
7 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Romme 3 12/10 - 06 / 7 2180 25,3 g 23
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Steinseth Biri Travbane 1 31/8 - 07 / 5 2120 25,4 20
Ole Jakob Akre /Rendalen B. Steinseth Leangen Travbane 1 20/8 - 02 / 10 2200 26,9 15
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane - 08/8 - 06 / 9 1660 dg 16
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj K. Frick Rättvik 0 04/8 - 08 / 8 1640 22,7 176
14 2019: -6 -3 -2 -0 -1 -352 000 2018: -19 -13 -3 -2 -1 -1 250 803
Ulsrud Tea 2180 1 Plass 6 649 357
12 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Forus Travbane 1 08/12 - 03 / 13 2080 23,1 19
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Forus Travbane 1 13/11 - 09 / 6 1620 23,5 12
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Bergen Travpark 2 27/10 - 06 / 6 1600 22,8ag 28
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Biri Travbane 1 13/10 - 04 / 6 2620 23,9 54
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. S. Wassberg Bergen Travpark 1 04/10 - 04 / 6 2100 24,8a 11
15 2019: -4 -3 -0 -0 -1 -165 000 2018: -21 -7 -2 -4 -3 -695 731
Brenne Blissi 2 Plass 1 978 498
6 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 15/12 - 08 / 14 2180 26,1 27
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 01/12 - 05 / 13 2140 27,3 28
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 31/10 - 05 / 11 2200 26,5 r 13
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 1 13/10 - 06 / 14 2160 26,5 18
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 08/9 - 09 / 12 2180 24,5 21