<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:10 V65-6
V5-4
DD-2
ROY JUDOS LØP (NORSKFØDTE)
NORSKFØDTE
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige norskfødte høyest 390.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-1-10 Plass : 4-1-10

1 2019: -8 -0 -1 -3 -1 -46 000 2018: -18 -2 -4 -2 -3 -109 500
S.M.K. Spirit 1609 1 Plass 397 382
7 år BRUN V v.Bullchip R. Aarlie Bjerke Travbane 3 12/12 - 07 / 3 2100 14,6a 408
e. Andora Augustinu v. Prestigious Teachr* (US) R. Aarlie Jarlsberg Travbane 2 15/11 - 01 / 7 1609 13,3a 81
Stall S.M.K. Spirit A. Valstad Momarken Travbane 0 30/10 - 03 / 2 1640 22,1ag 70
R. Aarlie A. Valstad Momarken Travbane 0 30/10 - 07 / 7 2140 17,8a 69
Svart/gull todelt, gull mansj, rek R. Aarlie Biri Travbane 2 05/10 - 04 / 3 1609 14,0a 79
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -0 -0 -0 -6 -19 000
Halti H. 2 Plass 311 000
11 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) B. Bjørnstad Biri Travbane 0 14/12 - 05 / 4 2100 18,4a 580
e. Heli Hanover (US) v. Giant Victory* (US) A. Andersen Momarken Travbane 0 11/11 - 05 / 4 1640 15,5a 530
Anette Larsen /Våle A. Andersen Drammen Travbane 6 30/10 - 05 / 9 2100 18,1a 544
A. Andersen L. Kolle Bjerke Travbane 0 08/9 - 03 / 6 2100 19,4a 661
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 25/8 - 07 / 5 1609 15,5a 286
3 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -24 000 2018: -27 -0 -2 -2 -10 -57 991
Polar Rocky 3 Plass 299 991
8 år BRUN V v.Steinlager (S) H. Eggen Momarken Travbane 8 11/12 - 06 / 7 2140 18,5a 86
e. Susie News v. Super News (US) M. Pedersen Bjerke Travbane 2 27/11 - 05 / 1 1609 13,5a 484
Anita Kringlethaugen /Skjåk M. Pedersen Bjerke Travbane 0 20/11 - 05 / 10 1609 14,9a 1260
M. Pedersen M. Pedersen Bjerke Travbane 0 13/11 - 05 / 7 2100 16,2a 492
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Momarken Travbane 5 04/11 - 06 / 9 2140 17,0a 558
4 2019: -5 -1 -1 -1 -0 -40 000 2018: -13 -4 -3 -3 -1 -260 500
Quite Cool Classic 4 Plass 429 000
6 år MØRKBR HP v.Quite Easy (US) K. Malmin Sørlandets Travpark 3 03/11 - 03 / 2 2140 15,1 137
e. Prima As (DE) v. Diamond Way (DE) G. Austevoll Bjerke Travbane 1 17/10 - 06 / 5 2100 14,7a 171
Stall Quite Cool Classic K. Malmin Biri Travbane 4 05/10 - 04 / 2 1609 14,5a 51
K. Malmin Trond Anderssen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 3 05/9 - 03 / 7 2100 14,9a 61
Mørkblå med gul reklame/bånd D. Dalen Biri Travbane 2 10/8 - 07 / 8 2100 19,6a 70
5 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -28 -0 -2 -2 -12 -74 000
Lord Bexley 5 Plass 397 750
12 år SVART V v.Super Nick (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 02 / 10 1700 17,6a 266
e. Jato Frazer (US) v. Speedy Crown (US) M. Berdalen Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 05 / 1 2100 13,9a 706
Lise Therese Halvorsen /Seljord I. Lamvik Klosterskogen Travbane 5 19/11 - 01 / 6 2100 18,7a 230
M. Berdalen Lise Therese Halvorsen M. Berdalen Jarlsberg Travbane 6 02/11 - 06 / 3 2100 16,8a 906
Sort m/hvitt felt+ermri.orange søm+rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 06 / 4 1700 16,4a 586
6 2019: -4 -0 -0 -3 -0 -14 000 2018: -18 -2 -0 -3 -8 -76 144
Sao Paulo 6 Plass 313 644
9 år BRUN V v.Up Front Larry (US) C. Kjenner Bjerke Travbane 5 19/12 - 08 / 9 2100 16,9a 241
e. My Favourite Crown v. Super News (US) K. Malmin Bjerke Travbane 6 20/11 - 05 / 7 1609 14,7a 223
Stall Bergsund AS /Hønefoss K. Malmin Bjerke Travbane 7 15/10 - 03 / 3 2100 14,9a 129
D. Dalen Trond Anderssen (T) D. Dalen Biri Travbane 0 05/10 - 04 / 4 1609 14,9a 202
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Malmin Bjerke Travbane 3 25/9 - 05 / 9 1609 13,8a 77
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -19 -2 -2 -4 -6 -139 000
Enjoythefuture S.C. 7 Plass 378 000
8 år MØRKBR V v.Angus Hall* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 26/9 - 06 / 7 2100 14,4a 136
e. Taylor Seelster (US) v. Eager Seelster (US) K. Malmin Bjerke Travbane 6 12/9 - 08 / 4 2100 15,0a 81
Hesteeiere.no - Enjoythefuture S.C. K. Malmin Bjerke Travbane 3 05/9 - 08 / 11 1609 13,2a 85
V. Hop Trond Anderssen (T) K. Malmin Biri Travbane 4 17/8 - 06 / 1 1609 12,7a 31
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 23/7 - 05 / 11 2100 13,7a 50
8 2019: -4 -0 -1 -0 -0 -9 000 2018: -17 -4 -2 -1 -4 -99 500
Scarlet Creation 8 Plass 317 442
6 år BRUN HP v.Scarlet Knight* (US) Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 11/11 - 05 / 1 1640 14,0a 55
e. One Creation v. Varenne* (IT) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 08/11 - 06 / 8 1700 15,2a 226
Stall Creation AB /Oslo Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 22/10 - 03 / 1 1700 14,9a 65
Å. Tengsareid A. Ødegård Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 05 / 11 2100 17,0a 94
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Øyo Bjerke Travbane 2 25/9 - 05 / 1 1609 13,6a 72
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -128 500
C.C. Nosto 9 Plass 343 500
6 år BRUN H v.Thai Tanic H. Holm Bjerke Travbane - 08/9 - 05 / 12 2100 dg ar 86
e. Yes Kievitshof (DE) v. Coktail Jet (FR) H. Holm Bjerke Travbane 3 23/8 - 05 / 3 2600 16,1a 40
Per-Arne Claussen & Stall C.C. AS H. Eggen Jarlsberg Travbane 1 07/7 - 05 / 1 2100 13,5a 37
H. Holm Steinar Holm (T) H. Holm Bjerke Travbane 2 09/6 - 10 / 12 3180 15,8 132
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 4 23/5 - 08 / 9 2100 13,6a 207
10 2019: -5 -1 -1 -1 -1 -36 000 2018: -11 -2 -2 -1 -2 -63 991
Zoot Va Bene 10 Plass 354 050
9 år BRUN V v.From Above* (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 02 / 5 1700 17,6ag 46
e. Chippychip G.T.* v. Defi D'aunou* (FR) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 08/11 - 06 / 10 1700 15,5ag 111
Hedda E. Assev /Kvelde G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 06 / 9 1700 16,4a 84
G. Austevoll Hedda E. Assev (T) G. Austevoll Momarken Travbane 0 19/6 - 06 / 6 1640 14,7ag 55
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 31/5 - 06 / 3 1700 13,6a 30