<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:50 V65-5
V5-3
DD-1
DOLLYS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 580.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-7-5 Plass : 3-7-5

1 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -59 000 2018: -19 -6 -1 -0 -3 -125 545
Alsaker Pumbaa 2100 1 Plass 467 178
8 år BRUN H v.Åsajerven Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 01/12 - 01 / 6 2100 29,5a 83
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 11/11 - 06 / 10 2140 29,5a 57
Stall Pumbaa Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 01/11 - 04 / 8 2100 28,0a 53
Å. Tengsareid Monica Einarsen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 26/10 - 05 / 2 2100 27,7a 73
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 06/10 - 05 / 4 2140 27,3a 93
2 2019: -5 -2 -0 -1 -1 -136 474 2018: -20 -4 -1 -3 -8 -207 000
Wellek 2 Plass 719 474
6 år BRUN V v.Voje Faks D. Dalen Bjerke Travbane - 15/12 - 10 / 6 2100 dg a 41
e. Brødsjø Vilja v. Moe Odin D. Dalen Sørlandets Travpark 1 02/12 - 07 / 2 2140 25,8 17
Stall Wellek D. Dalen Bjerke Travbane 4 14/11 - 09 / 5 1609 25,5a 38
D. Dalen Kjell Løvdal (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 26/10 - 05 / 11 2100 27,2a 31
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 3 13/10 - 08 / 12 2120 27,0 64
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -5 -3 -0 -7 -200 360
Vollanfaks* (S) 3 Plass 414 139
8 år SVART V v.Järvsöfaks (S) P. Nilsen Örebro 1 07/12 - 08 / 8 2180 28,3 25
e. Vollanfrøkna* v. Elding P. Nilsen Bjerke Travbane 0 21/11 - 08 / 12 2100 28,1ag 29
Sverige P. Nilsen Momarken Travbane 2 11/11 - 06 / 5 2140 28,5ag 33
P. Nilsen P. Nilsen Bjerke Travbane 5 17/10 - 09 / 15 2160 26,9 52
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Årjäng 6 07/10 - 07 / 12 2160 25,4 160
4 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -9 000 2018: -12 -1 -1 -1 -3 -41 500
Wrons Frigg 4 Plass 462 000
12 år MØRKBR V v.H.G. Balder Å. Tengsareid Biri Travbane 0 14/12 - 04 / 3 2100 30,0ag 138
e. Frigg Rappa v. Friggbest Å. Tengsareid Biri Travbane 0 28/10 - 06 / 6 1609 26,5a 74
Stall Wrons Å. Tengsareid Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 14 2120 27,8 364
V. Hop Vidar Olsen E. Høitomt Biri Travbane 6 05/10 - 05 / 5 1609 26,3ag 65
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 14/9 - 01 / 9 1609 23,8a 81
5 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -15 212 2018: -9 -1 -0 -1 -4 -130 599
Bjørnemyr Texa 5 Plass 524 311
7 år SVART HP v.Dotterud Teddy E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 07/12 - 05 / 8 2120 29,1 60
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 20/7 - 05 / 8 2160 27,7 65
Ida Therese Skaane-Cristoffer R. Eriksen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 07/7 - 06 / 5 1609 23,7a 83
E. Høitomt Ida-Therese Skaane E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/6 - 03 / 3 2120 28,4 165
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Forus Travbane 0 16/6 - 09 / 2 1600 23,8a 731
6 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -14 500 2018: -19 -0 -1 -0 -6 -31 000
Kjappe Tinna 6 Plass 377 500
10 år SVART HP v.Engli Svarten H. Holm Bjerke Travbane 5 27/11 - 03 / 5 2100 31,0ag 72
e. Kjappe Troja v. Sjefen H. Holm Klosterskogen Travbane 5 19/11 - 05 / 6 2120 28,0 441
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold T. Solberg Momarken Travbane - 11/11 - 06 / 3 2140 dg a 473
L. Kolle Kjetil Guriby Huuse H. Holm Bjerke Travbane - 31/10 - 08 / 4 2100 dg a 358
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl H. Holm Bjerke Travbane 0 17/10 - 09 / 13 2160 28,0 1294
7 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -4 -2 -2 -5 -130 000
Lome Gant 7 Plass 536 955
9 år BRUN V v.H.G. Balder J. Øveraasen Bjerke Travbane 6 12/12 - 04 / 12 2180 28,6 51
e. Lome Lerka v. Spikeld K. Malmin Bjerke Travbane - 05/12 - 08 / 12 2160 dg 244
Lisbeth Follestad-Anders Taaje J. Øveraasen Bjerke Travbane 4 21/11 - 03 / 14 2220 27,9 153
K. Malmin Lisbeth Follestad K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 26/10 - 05 / 7 2100 27,0a 94
Mørkblå med gul reklame/bånd J. Øveraasen Bjerke Travbane 1 03/10 - 04 / 8 2100 26,6a 97
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -3 -2 -7 -129 964
Søyset Kaiser 8 Plass 532 274
10 år SVART H v.Nordli Svarten P. Sørmo Leangen Travbane 3 03/12 - 06 / 13 2200 28,0 339
e. Tinna Perla v. Rigel Jo L. Kolle Leangen Travbane 5 24/11 - 10 / 4 2160 27,7 430
Lene Søyseth /Surnadal O. Østre Bjerke Travbane 0 24/10 - 02 / 4 2640 28,9 310
O. Østre Lene Søyseth (A) R. Skoglund Östersund 0 05/10 - 08 / 4 2640 26,7 96
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Leangen Travbane 0 29/9 - 10 / 4 2140 26,3a 172
9 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -10 -1 -0 -0 -1 -36 982
Faks Mollyn 9 Plass 463 763
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Schem Årjäng 0 07/10 - 07 / 15 2160 26,6 999
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten E. Schem Bjerke Travbane 0 19/9 - 08 / 10 2100 27,1a 562
Stall Rotnes E. Schem Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 06 / 5 2100 27,0ag 207
E. Schem E. Schem Färjestad 0 07/5 - 08 / 6 2160 26,7 412
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Bjerke Travbane 0 14/4 - 09 / 6 2660 br 476
10 2019: -11 -1 -2 -3 -1 -78 000 2018: -23 -5 -1 -3 -6 -207 500
Sprett Odin 10 Plass 545 500
9 år BRUN H v.Moe Odin H. Holm Biri Travbane - 14/12 - 04 / 7 2100 dg a 87
e. Spang Lenda v. Alm Svarten H. Holm Biri Travbane 1 28/10 - 06 / 3 1609 26,1a 98
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 28/9 - 01 / 10 1609 dg ag 416
H. Holm Ronny Larsen Skjellebekk E. Høitomt Bjerke Travbane 0 19/9 - 08 / 6 2100 27,0a 134
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/9 - 11 / 4 2100 25,5a 220