<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:50 V65-2
REMINAS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 24.001 kr.
For 3-15-årige høyest 39.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-4-6 Plass : 9-4-6

1 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -1 -0 -2 -1 -21 500
Skar Lukas 2140 1 Plass 21 500
7 år LYSBRUN V v.Storm Jo Å. Tengsareid Drammen Travbane - 08/11 - 02 / 4 2100 dg a 37
e. Ulvensnerta v. Skøiar V. Hop Jarlsberg Travbane 3 26/10 - 04 / 8 2120 34,2 g 161
Geir Aga-Aina Skar V. Hop Bjerke Travbane - 10/10 - 09 / 6 2160 dg 47
V. Hop Aina Skar V. Hop Jarlsberg Travbane 1 28/9 - 04 / 3 2100 34,1 30
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 13/9 - 07 / 8 2100 35,8 g 50
2 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -4 -1 -1 -1 -0 -21 000
Mjølner Bruna 2 Plass 33 435
5 år MØRKBR HP v.Horgen Tore J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 07/12 - 03 / 12 2120 34,4 43
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Hansen Klosterskogen Travbane 1 19/11 - 07 / 2 2100 35,7 80
Anne Hemstad /Gamle Fredrikstad J. Hansen Biri Travbane 2 09/11 - 09 / 5 2100 37,1 46
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Jarlsberg Travbane P 26/10 - 21 / 6 2120 38,6 P
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Mjølnerød Färjestad 7 11/9 - 02 / 1 2140 42,8 g 70
3 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -10 652 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -13 000
Tullefaksa H.M. 3 Plass 23 652
7 år SVART HP v.Voje Faks O. Kjenner Färjestad 6 27/10 - 10 / 1 2140 35,2 g 29
e. Øyertulla v. Nordli Svarten P. Kals Sørlandets Travpark 0 11/9 - 07 / 2 2140 34,4 rg 152
Sindre Skjølås /Halden P. Kals Sørlandets Travpark 4 25/8 - 08 / 8 2160 31,5 309
O. Kjenner Sindre Skjølås (A) P. Kals Jarlsberg Travbane 8 18/6 - 08 / 5 2100 34,6 298
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek P. Kals Sørlandets Travpark 6 26/5 - 08 / 8 2160 34,3 g 242
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -2 -1 -0 -0 -34 000
Victoria R. 4 Plass 34 000
4 år BRUN HP v.Moe Odin O. Østre Jarlsberg Travbane 1 07/12 - 03 / 5 2100 35,1 23
e. Haralds Linnea v. Lykkefot O. Østre Jarlsberg Travbane 1 25/11 - 08 / 1 2100 34,2 47
Stall Pysjaa O. Østre Momarken Travbane P 30/10 - 20 / 7 2160 38,7 P
O. Østre P. Midtfjeld Momarken Travbane 30/5 - 12 / 3 2160 56,1 B
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame P. Midtfjeld Momarken Travbane 19/5 - 22 / 5 2160 48,5 B
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -4 -0 -1 -42 500
Rigel Arel 2160 1 Plass 42 500
6 år SVART V v.Lome Elden L. Kolle Biri Travbane 0 16/11 - 08 / 6 2120 36,0 15
e. Rigel Viktoria v. Alm Svarten K. Johansen Biri Travbane 2 19/10 - 04 / 8 2120 33,1 43
Hans Peder Rolstad /Brandbu K. Johansen Biri Travbane 2 30/9 - 08 / 8 2120 32,1 17
L. Kolle Tormod Rundhaugen (B) K. Johansen Bjerke Travbane 2 19/9 - 09 / 1 2140 31,8 34
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Johansen Biri Travbane 2 31/8 - 01 / 1 2100 32,4 19
6 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 474 2018: -6 -2 -0 -2 -2 -38 000
Granli Scott 2 Plass 43 474
5 år BORKET V v.Tangen Scott K. Brenden Biri Travbane 1 14/12 - 03 / 7 2120 35,2 58
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden K. Brenden Biri Travbane 3 23/11 - 08 / 2 2100 35,5 206
Finn Gjems /Granli K. Brenden Biri Travbane 1 09/11 - 09 / 4 2100 37,0 92
K. Brenden Finn Gjems K. Brenden Momarken Travbane 7 30/10 - 08 / 6 2140 38,6 278
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Biri Travbane 5 30/9 - 07 / 2 2100 38,1 158
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -1 -0 -0 -2 -35 419
Furderud Prinsessa 3 Plass 35 419
5 år SVART HP v.Tekno Odin B. Humborstad Bjerke Travbane 0 31/10 - 01 / 8 2160 34,2 119
e. Schumari v. Schuvar B. Humborstad Romme 6 19/10 - 08 / 1 2140 31,6 110
Stall Marie T.H. B. Humborstad Årjäng 1 07/10 - 01 / 4 2140 33,6 166
B. Humborstad B. Humborstad Biri Travbane P 22/7 - 20 / 9 2120 36,3 P
svart m/gult belte & ermring. B. Humborstad Bjerke Travbane 28/9 - 20 / 5 1660 52,5 r N
8 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -10 -0 -1 -3 -3 -26 000
Rise Kongen 4 Plass 32 000
5 år MØRKBR V v.Prins Juventus E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 08/11 - 02 / 7 2100 42,6arg 60
e. Rise Stjerna v. Troll Kos E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 03/11 - 02 / 3 2140 32,5 213
Ann May Sveinungsen-Thorleif Tharaldsen E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 26/10 - 21 / 5 2120 38,9 P
E. Høitomt Ann May Sveinungsen (A) A. Sveinungsen Sørlandets Travpark - 21/10 - 20 / 8 2160 dg N
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 02 / 5 2100 33,3arg 75
9 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -17 000 2018: -7 -2 -1 -1 -3 -54 500
Nord Sjur 5 Plass 71 500
5 år SVART V v.Lome Elden J. Kvikstad Drammen Travbane 5 04/12 - 04 / 1 2100 33,2a 157
e. Nydelig v. Pål Even J. Kvikstad Biri Travbane 4 23/11 - 08 / 13 2140 34,0 46
Elin Hong /Tretten J. Kvikstad Bjerke Travbane 3 05/9 - 01 / 6 2160 32,8 63
J. Kvikstad Elin Hong J. Kvikstad Biri Travbane 1 17/8 - 03 / 7 2100 32,7 59
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane 2 10/8 - 08 / 1 2100 39,7 g 31
10 2018: -8 -0 -1 -2 -4 -25 500 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Santer 6 Plass 27 500
5 år MØRKBR V v.Åsajerven G. Austevoll Bjerke Travbane 5 12/12 - 01 / 1 2100 33,7a 49
e. Santi v. Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 3 30/11 - 08 / 12 2140 39,3 76
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 21/11 - 01 / 3 2140 33,9 373
P. Sem Trygve Bjørge P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 04/11 - 07 / 3 2160 39,1 g 62
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Midtfjeld Biri Travbane 2 28/10 - 02 / 8 2100 34,7 818
11 2019: -8 -0 -2 -4 -2 -40 000 2018: -15 -0 -2 -4 -5 -48 912
Bergers Granitt 7 Plass 88 912
6 år SVART V v.Wik Stjernen D. Dalen Drammen Travbane 3 22/12 - 01 / 7 2120 33,9 58
e. Ramstad Lotta v. Moe Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 04 / 5 2100 35,4ag 203
May-Helen Nilsen /Klavestadhaugen D. Dalen Bjerke Travbane 3 27/11 - 02 / 4 2100 34,4a 33
D. Dalen May-Helen Nilsen D. Dalen Bjerke Travbane 3 09/10 - 02 / 6 2100 32,3a 51
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 2 02/10 - 02 / 7 2100 35,8a 74
12 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -9 -30 044
Tors Spik* (S) 8 Plass 30 044
4 år BRUN V v.Spikeld G. Gundersen Bjerke Travbane 4 05/12 - 01 / 5 2100 33,3a 373
e. Valle Lisa v. Braute T. Solberg Bjerke Travbane 5 21/11 - 01 / 12 2160 33,4 417
Sverige E. Høitomt Bjerke Travbane 6 13/11 - 02 / 7 2100 34,0ag 130
G. Gundersen Thor O. Mikalsen M. Andersson Färjestad 6 05/11 - 08 / 10 2160 35,2 g 239
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Johansen Bjerke Travbane 8 05/9 - 01 / 3 2140 36,3 g 249