<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:40 V65-6
V5-3
DD-2


Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 455.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -12 058
Gassman's Evert* (S) 1 Plass 366 832
10 år SVARTBRUN V v.Finish* (FI) D. Dalen Bjerke Travbane 0 22/11 - 05 / 8 2100 16,5ag 300
e. Nola Broline* (S) v. Homesick (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 24/10 - 08 / 12 2100 18,4ag 876
Sverige O. Østre Biri Travbane 0 30/9 - 06 / 10 2100 15,7a 387
Vidar Hop (T) Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 4 18/9 - 05 / 10 2100 15,3a 170
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Dalen Biri Travbane 5 31/8 - 02 / 2 2100 15,9a 528
2 2019: -7 -0 -1 -1 -3 -60 000 2018: -18 -3 -4 -2 -4 -184 605
Royaldoodle (S) 2 Plass 488 840
8 år BRUN V v.Angus Hall* (US) L. Kolle Leangen Travbane 3 24/11 - 04 / 8 3160 18,1 132
e. Elizabeth Hanover (US) v. Super Bowl (US) R. Bergh Halmstad 0 22/10 - 06 / 1 2140 16,0 29
Roar Brunsell-Lars Christian Larsen P. Søvik Åby 2 06/10 - 09 / 1 2140 14,4a 21
Lars Anvar Kolle (T) Roar Brunsell K. Eriksson Åby 0 03/10 - 07 / 13 2180 13,9 327
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl R. Bergh Axevalla 3 25/9 - 01 / 12 2160 14,6 26
3 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -18 -0 -3 -2 -7 -59 491
The Secret Light (DK) 3 Plass 394 912
9 år BRUN V v.Great Challenger (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 12/12 - 08 / 1 2140 19,1 g 235
e. Frk. Supergill (DK) v. Supergill* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 22/11 - 05 / 6 2100 15,2a 34
Hegna Maskin AS /Stathelle E. Høitomt Bjerke Travbane - 06/11 - 05 / 4 2100 dg a 49
Eirik Høitomt (T) Evy Marie Brinch (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 25/10 - 06 / 11 1700 16,1a 183
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 2 15/10 - 03 / 4 2100 14,8a 58
4 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -26 -4 -3 -4 -7 -155 500
Trespasser (S) 4 Plass 409 500
7 år MØRKBR V v.Muscles Yankee* (US) H. Kolle Biri Travbane 4 14/12 - 05 / 10 2100 16,1a 62
e. Drive Through* (S) v. Quito De Talonay (FR) H. Kolle Bjerke Travbane 3 28/11 - 03 / 6 1609 14,3a 62
Jan Andersen /Oslo H. Kolle Jarlsberg Travbane 1 10/11 - 01 / 5 2100 15,7a 33
Gunnar Austevoll (T) Trond Anderssen (T) H. Kolle Momarken Travbane 1 30/10 - 03 / 1 1640 15,0a 108
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Kolle Momarken Travbane 3 30/10 - 07 / 8 2140 17,4a 92
5 2019: -7 -2 -1 -1 -2 -72 000 2018: -14 -3 -1 -2 -3 -96 500
Lighthouse West 5 Plass 460 000
7 år LYSBRUN V v.Offshore Dream* (FR) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 05/12 - 02 / 9 2100 15,2a 450
e. Leone Selected v. Bicycle A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 25/11 - 05 / 2 2100 14,0a 251
Lise Margrete Hostvedt Hjardar /Hof A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 02/11 - 06 / 5 2100 16,7a 110
Kristine Kvasnes (T) Lise M.H. Hjardar A. Akselsen Bjerke Travbane 0 24/10 - 08 / 13 2100 14,8a 126
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek A. Akselsen Bjerke Travbane 0 26/9 - 06 / 10 2100 15,0a 199
6 2019: -5 -2 -0 -1 -2 -54 500 2018: -17 -2 -1 -3 -3 -81 000
Marchetti 6 Plass 507 500
7 år BRUN H v.Jetstile E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 01/12 - 02 / 2 1700 17,4a 30
e. Casablanca D. (DE) v. Rise And Shine (NL) H. Storås Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 05 / 7 2100 14,4a 236
Ragnar Hagelund /Auli H. Storås Bjerke Travbane 0 31/10 - 04 / 9 2100 15,8a 408
Hans Wilhelm Storås (T) H. Storås Drammen Travbane 2 11/10 - 05 / 8 1700 14,7a 94
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Momarken Travbane 4 02/10 - 06 / 4 2140 15,5a 113
7 2019: -9 -0 -1 -2 -3 -76 500 2018: -19 -3 -2 -2 -6 -139 991
Soros Kronos* (S) 7 Plass 322 749
8 år SVARTBRUN V v.Varenne* (IT) H. Holm Bjerke Travbane 4 15/12 - 09 / 10 2100 14,3a 402
e. Honey Lavec (S) v. Malabar Man* (US) H. Holm Jarlsberg Travbane 1 07/12 - 01 / 10 1609 14,5a 483
Sverige H. Holm Klosterskogen Travbane 1 19/11 - 06 / 5 2100 16,5 36
Hans Chr. Holm (T) Thøger Malmstrøm H. Holm Bjerke Travbane 4 13/11 - 05 / 6 2100 15,5a 179
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 05 / 4 2900 18,9 g 72
8 2019: -4 -2 -2 -0 -0 -94 000 2018: -16 -3 -4 -1 -5 -154 903
Luxury Tile (S) 8 Plass 464 076
6 år BRUN HP v.Muscle Hill (US) K. Malmin Bjerke Travbane - 05/12 - 02 / 12 2100 dg a 220
e. Moonbeam Hanover* (US) v. Cantab Hall (US) V. Hop Bjerke Travbane - 21/11 - 07 / 7 1609 dg a 134
Vestmarka AB /Vøyenenga K. Malmin Bjerke Travbane 3 31/10 - 07 / 10 2100 15,1a 34
Dag-Sveinung Dalen (T) Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 6 17/10 - 06 / 12 2100 15,0a 26
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Malmin Biri Travbane 1 05/10 - 03 / 5 1609 13,0a 14
9 2019: -6 -1 -1 -1 -0 -29 000 2018: -29 -0 -2 -1 -14 -69 500
Önas Julius (S) 9 Plass 467 597
12 år BRUN V v.Juliano Star* (FR) L. Trudvang Bjerke Travbane 5 15/12 - 01 / 1 2100 17,4a 621
e. Picabo Street (S) v. Demilo Hanover* (US) L. Trudvang Klosterskogen Travbane 4 01/12 - 02 / 3 1700 17,4a 1382
Finn Arne Bakkeberg /Sørumsand J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 01 / 6 2100 19,0a 224
Helene Kolle (A) Finn Arne Bakkeberg M. Sørvik Biri Travbane 0 28/10 - 01 / 8 2100 16,4a 257
Rød m/blå ermer, sølv/blå seler, rek I. Lamvik Klosterskogen Travbane 4 14/10 - 07 / 7 2100 18,2a 319
10 2019: -5 -1 -0 -0 -4 -80 000 2018: -9 -0 -4 -3 -0 -55 000
Frascati B.R. 10 Plass 521 500
6 år MØRKBR V v.Cantab Hall (US) T. Solberg Bjerke Travbane 3 31/10 - 04 / 1 2100 15,2a 113
e. Patsy Fed (US) v. Muscles Yankee* (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 01/10 - 01 / 7 1700 14,9a 73
Team Frascati D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 08 / 9 2100 14,3a 636
Alexander Heisholt (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 11/6 - 05 / 5 2100 14,3a 40
Rød m/sølv stolpe v.side,3 stj. h.side D. Dalen Sørlandets Travpark 3 26/5 - 04 / 5 2640 15,8 56
11 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -1 -1 -1 -2 -35 500
Digital Star (S) 11 Plass 312 949
7 år BRUN H v.Super Photo Kosmos* (US) T. Solberg Sørlandets Travpark 0 11/7 - 08 / 8 1609 14,1a 36
e. Vawn's Joy (US) v. Pine Chip* (US) R. Ebbinge Bjerke Travbane 5 27/6 - 09 / 7 1609 13,0a 108
Rolf Mangelrød /Larvik L. Kolle Momarken Travbane 3 19/6 - 06 / 7 1640 13,8a 57
Tom Erik Solberg (T) Rolf Mangelrød T. Solberg Momarken Travbane 2 31/5 - 02 / 7 1640 13,2a 27
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 4 03/5 - 05 / 9 1609 14,0a 34
12 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -4 -0 -1 -1 -84 977
Alone Man S.T. (S) 12 Plass 387 947
11 år BRUN V v.Storstadsbusen* (S) O. Østre Färjestad 0 05/11 - 03 / 8 2140 br a 271
e. Paula B. Spin* (S) v. Mack The Knife (S) O. Østre Åmål 0 14/10 - 07 / 7 2080 br a 52
Kai Mangelrød /Larvik O. Østre Åmål 1 28/9 - 01 / 2 2480 15,4a 37
Ole Johan Østre (T) Kai Mangelrød O. Østre Årjäng 3 07/8 - 01 / 1 2140 15,4 67
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Arvika 1 19/7 - 07 / 4 2100 15,1a 42