<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:20 V65-5
V5-2
DD-1


Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 225.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -8 -3 -2 -0 -3 -101 500 2018: -13 -0 -2 -1 -6 -39 991
Zandra Invalley 1 Plass 310 491
6 år SVART HP v.Quite Easy (US) M. Gundersen Färjestad 0 10/12 - 09 / 1 2140 16,0a 190
e. Fachi (S) v. J.R. Broline* (US) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 02 / 9 1609 14,1a 321
Team Zandra D. Dalen Bjerke Travbane 3 20/11 - 04 / 4 2100 15,5a 88
Kristine Kvasnes (T) K. Kvasnes Drammen Travbane 7 08/11 - 05 / 11 2100 18,0a 336
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek T. Solberg Drammen Travbane 4 30/10 - 01 / 4 2100 16,5a 199
2 2019: -10 -1 -2 -1 -3 -49 000 2018: -15 -3 -1 -1 -5 -73 500
That's Good Chip 2 Plass 271 500
6 år MØRKBR H v.Revenue* (S) Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 13/12 - 05 / 4 2100 16,9a 21
e. Daisy Chip (US) v. Lindy Lane* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 27/11 - 05 / 12 1609 13,6a 90
Cecilie Jensen /Revetal Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 20/11 - 04 / 11 2100 15,6a 65
Åsbjørn Tengsareid (T) Bjørn Larsen (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 08/11 - 05 / 3 2100 17,5a 95
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam H. Kolle Bjerke Travbane 0 16/5 - 04 / 10 2100 15,0a 142
3 2019: -3 -2 -1 -0 -0 -76 000 2018: -14 -9 -3 -1 -1 -194 000
Katie Mae 3 Plass 270 000
6 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 01/12 - 04 / 7 2500 17,3a 17
e. Global Heart (S) v. Supergill* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 19/11 - 06 / 10 2120 16,3 28
Stein Ivar Kløven /Holmestrand E. Høitomt Bjerke Travbane 1 07/11 - 05 / 11 2100 14,9a 35
Eirik Høitomt (T) Stein Ivar Kløven (A) E. Høitomt Drammen Travbane 1 22/10 - 07 / 8 2100 15,8a 40
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 06/10 - 06 / 1 1609 13,8a 44
4 2019: -6 -1 -1 -0 -2 -41 000 2018: -15 -4 -0 -3 -3 -127 718
Draco Braz Minto 4 Plass 250 304
5 år BRUN V v.Nu Pagadi* (DE) V. Hop Drammen Travbane 3 13/12 - 05 / 6 2100 17,2a 46
e. M.T. Big Applegirl (S) v. Pine Chip* (US) A. Akselsen Bjerke Travbane - 07/11 - 07 / 9 2100 dg a 718
Ove Hellekås /Hørte F. Hamre Bergen Travpark - 27/10 - 05 / 5 2100 dg a 30
Vidar Hop (T) Kjell Vidar Braaten (T) F. Hamre Sørlandets Travpark 0 06/10 - 09 / 5 2609 17,8ag 101
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl F. Hamre Färjestad 4 22/9 - 06 / 12 2640 15,4a 596
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -1 -2 -0 -5 -44 000
C.C. Sugar 5 Plass 216 512
6 år MØRKBR H v.Kings Sugarboy (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 24/10 - 08 / 2 2100 br a 209
e. Roos Weber (NL) v. Incredible Crafts* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 09/10 - 01 / 6 2100 15,1a 58
Stall K.S.T. Rock O. Mikkelborg Biri Travbane 5 30/9 - 04 / 11 2100 15,4a 70
Olav Mikkelborg (T) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 18/9 - 03 / 4 1609 14,6a 72
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 2 31/8 - 06 / 2 2100 15,4a 270
6 2019: -9 -0 -1 -1 -3 -23 500 2018: -6 -1 -0 -1 -2 -26 000
Pompano Reza (S) 6 Plass 236 690
8 år LYSBRUN V v.Racer Bourbon* (FR) R. Haghighat Klosterskogen Travbane 3 09/12 - 03 / 8 2100 18,7a 236
e. Bousuki (AT) v. Little League (US) R. Haghighat Drammen Travbane 4 26/11 - 02 / 7 2100 18,5a 47
Laila Thue /Steinsholt H. Kolle Klosterskogen Travbane 1 01/11 - 07 / 6 2120 19,0 74
Laila Thue (A) K. Johansen Drammen Travbane 7 28/6 - 05 / 2 2100 16,0a 219
Rød, hvite ermer m/røde sømmer, rek J. Gustavsen Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 06 / 1 1700 21,1ag 355
7 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -79 000 2018: -8 -0 -0 -1 -2 -21 000
Gaia B.R. 7 Plass 280 000
5 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) F. Hamre Bjerke Travbane - 29/8 - 03 / 7 2100 dg a 86
e. Neshe (US) v. Malabar Man* (US) E. Høitomt Drammen Travbane 5 11/8 - 08 / 10 1700 15,0a 260
Tor Olaf Halle /Larvik E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 09 / 7 1609 13,5a 287
Dag-Sveinung Dalen (T) Tor Olaf Halle (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 25/6 - 06 / 3 1609 13,4a 52
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Bergen Travpark - 02/6 - 06 / 7 2100 dp a 121
8 2019: -8 -2 -1 -2 -1 -63 000 2018: -15 -1 -1 -3 -6 -68 000
Babycat (DK) 8 Plass 277 980
6 år BRUN V v.Ens Snapshot (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 01 / 11 1609 15,0a 58
e. Catia Jet (IT) v. Ata Star L.* (S) E. Høitomt Biri Travbane 4 23/11 - 05 / 9 2100 16,0a 125
Snapshot Stable E. Rennesvik Momarken Travbane 1 30/10 - 06 / 5 1640 16,5a 103
Tom Erik Solberg (T) Karoline Krogh-Hanssen (T) E. Rennesvik Biri Travbane 5 19/10 - 06 / 1 1609 15,8a 49
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 2 02/10 - 04 / 6 2100 17,9a 127
9 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -12 -3 -1 -1 -3 -68 500
Spicy Boss 9 Plass 200 500
7 år MØRKBR V v.Great Challenger (US) D. Dalen Biri Travbane 0 14/12 - 06 / 7 1609 19,4ag 82
e. Elite Boszorg (DE) v. Cordoba Lobell* (US) K. Malmin Jarlsberg Travbane - 05/7 - 01 / 8 2100 dg a 70
Arne Petter Titland /Stathelle K. Malmin Biri Travbane 5 08/6 - 06 / 2 2100 14,5a 28
Ole Johan Østre (T) Trond Anderssen (T) D. Dalen Biri Travbane - 06/5 - 08 / 2 2100 dg a 127
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 13/4 - 05 / 1 2609 17,2a 23
10 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -14 000 2018: -16 -5 -3 -0 -5 -120 260
Bulldozer 10 Plass 244 304
6 år BRUN H v.Revenue* (S) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 07/12 - 01 / 12 1609 14,5a 287
e. Lonely Story v. Home Alone* (S) B. Steine Bjerke Travbane 5 28/11 - 08 / 3 2100 15,8a 257
Wiggo Carstensen /Bønes L. Kolle Drammen Travbane 1 30/8 - 05 / 3 2100 16,5a 18
Gunnar Austevoll (T) Hedda E. Assev (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 13/8 - 01 / 8 1609 13,9a 126
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Østre Jarlsberg Travbane 6 05/7 - 01 / 2 2100 15,6a 57
11 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -22 -4 -2 -1 -7 -100 000
Plas Teg 11 Plass 185 000
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 09/12 - 06 / 9 2120 18,4 19
e. Here Comes Zena (S) v. Donerail* (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 1 18/11 - 06 / 2 2140 16,8a 44
Are Hynne-Tormod Hynne L. Kolle Drammen Travbane 1 08/11 - 04 / 6 2100 16,6a 67
Lars Anvar Kolle (T) Eini S. Linn (T) L. Kolle Drammen Travbane 1 30/10 - 03 / 1 2100 17,0a 13
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 4 18/10 - 04 / 9 1700 16,2a 62
12 2018: -21 -2 -2 -0 -8 -73 500 2017: -17 -1 -1 -2 -10 -67 750
Nico Lane 12 Plass 168 250
7 år BRUN V v.Thai Tanic J. Undem Klosterskogen Travbane - 09/12 - 06 / 7 2100 dg 101
e. X. Lane (S) v. Lindy Lane* (US) C. Kjenner Momarken Travbane 0 29/11 - 04 / 4 2140 20,0ag 207
Åge Holløkken-Stian Holløkken T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 06 / 7 2100 18,4 115
Johan Herbjørn Undem (T) Ine Elisabeth Dahl (T) B. Barka Jarlsberg Travbane 5 02/11 - 04 / 2 2100 18,0a 275
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 06 / 9 2100 17,7ag 647