Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V65-1
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.27,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.25,5 og dårligere.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -3 -1 -0 -1 -101 000 2018: -18 -4 -1 -2 -3 -133 296
Gomnes Hans T. 1 Plass 335 616
7 år BRUN H v.Norheim Faksen V. Hop Färjestad 1 10/12 - 05 / 1 2640 30,4 26
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 04/12 - 06 / 9 1640 29,1a 53
Team Ivrig E. Høitomt Bjerke Travbane 0 17/11 - 02 / 8 2100 29,9a 136
Åsbjørn Tengsareid (T) Kjetil Helgestad (T) S. Løvvold Biri Travbane - 31/8 - 09 / 3 2120 dg 64
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Drammen Travbane 0 16/8 - 03 / 7 2120 31,4 g 16
2 2019: -9 -0 -0 -0 -5 -17 000 2018: -8 -0 -1 -0 -4 -25 500
Lilletroll 2 Plass 143 899
9 år MØRKBR H v.Vinning Kos V. Hop Momarken Travbane 5 24/4 - 08 / 6 2240 31,2 g 43
e. Lille Trolla v. Lykke Gutten V. Hop Momarken Travbane - 10/4 - 06 / 7 2140 dg a 42
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther V. Hop Bjerke Travbane 6 28/3 - 05 / 15 2160 31,3 g 60
Ole Johan Østre (T) Terje Mellemsæther V. Hop Jarlsberg Travbane 2 16/3 - 01 / 6 2100 29,9ag 78
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame V. Hop Bjerke Travbane 5 07/3 - 02 / 4 2100 31,0ag 96
3 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -25 -2 -2 -3 -11 -90 000
Faksen U.N. 3 Plass 200 250
7 år MØRKBR V v.Voje Faks C. Hande Jarlsberg Travbane 3 07/12 - 07 / 2 2100 30,0 65
e. Pernillemor v. Kos Knekten C. Hande Bjerke Travbane - 21/11 - 03 / 10 2160 dg 297
Stall Kjønnerød J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 5 25/10 - 02 / 1 2120 33,5 g 168
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 02 / 8 2100 31,1a 33
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek C. Hande Jarlsberg Travbane 2 28/9 - 03 / 2 2100 29,1 39
4 2018: -28 -2 -0 -3 -12 -134 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 1 Plass 416 982
10 år SVART H v.Kasper Mollyn A. Valstad Bjerke Travbane 4 12/12 - 04 / 10 2180 28,3 411
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) I. Lamvik Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 07 / 9 2140 30,3 61
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen V. Hop Klosterskogen Travbane - 01/11 - 04 / 6 2100 dg a 118
Vidar Hop (T) Kjell Roar Hansen V. Hop Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 05 / 4 2100 27,9a 171
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 6 17/10 - 09 / 14 2160 26,9 376
5 2019: -10 -0 -0 -1 -5 -27 000 2018: -28 -0 -0 -3 -12 -66 000
Gyldenlinn 2 Plass 253 500
8 år SVART HP v.Krageboen E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 02/12 - 02 / 3 2140 31,0a 157
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Jarlsberg Travbane 4 25/11 - 01 / 1 2100 28,6a 697
Jan Inge Drageset /Hof G. Austevoll Bjerke Travbane 0 17/11 - 02 / 9 2100 30,7ag 450
Jan Inge Drageset (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 07/11 - 06 / 11 2100 30,1a 258
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Bjerke Travbane 0 24/10 - 06 / 3 1609 26,3a 237
6 2019: -9 -1 -1 -0 -2 -45 000 2018: -26 -4 -4 -3 -4 -134 500
Neseldi 3 Plass 377 500
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 15/12 - 06 / 8 2100 28,7ag 596
e. Neslykka v. Krembest H. Kolle Jarlsberg Travbane 1 07/12 - 07 / 3 2120 28,1 30
Arne Geir Jensen /Tjodalyng K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 05 / 8 2120 29,2 g 343
Lars Anvar Kolle (T) Arne Geir Jensen S. Løvvold Klosterskogen Travbane 1 08/11 - 03 / 4 2120 30,0 53
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl S. Løvvold Klosterskogen Travbane 2 25/10 - 02 / 4 2120 28,9 210
7 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -55 500 2018: -17 -1 -1 -0 -5 -58 000
Linnstjernen 4 Plass 423 500
9 år SVART V v.Slått Eld A. Valstad Biri Travbane - 21/12 - 04 / 9 2100 dg a 528
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 5 07/12 - 07 / 6 2140 30,2 99
Christiane Wessel-Martine Wessel A. Akselsen Bjerke Travbane - 27/11 - 03 / 3 2100 dg a 29
Tommy Fløysand (A) Martine Wessel (T) T. Fløysand Sørlandets Travpark 0 18/11 - 03 / 4 2140 27,5 459
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 01/11 - 04 / 3 2100 28,9a 221
8 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -9 500 2018: -9 -1 -0 -2 -1 -46 491
Neslands Tron 5 Plass 391 847
10 år SVART V v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 02/12 - 05 / 11 2140 33,8ar 166
e. Nesland's May v. Lykkebron* Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 13/5 - 02 / 4 2140 28,3a 225
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 06 / 11 2120 26,5 666
Tom Erik Solberg (T) Gunn Tove S. Buaas G. Austevoll Årjäng 0 15/4 - 07 / 12 2180 26,7 719
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek G. Austevoll Drammen Travbane 0 03/3 - 09 / 9 2100 29,4ag 113
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -3 -0 -0 -3 -98 500
Havblikk 6 Plass 398 000
6 år SVART V v.Tekno Odin G. Mikkelsen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 09 / 5 2100 31,8ag 235
e. Ulmaren v. Spikeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 03/11 - 07 / 3 1640 25,5 88
Alf Laupsa /Lillesand Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 21/10 - 03 / 3 1640 dg 54
Eirik Høitomt (T) Marius Høitomt (T) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 06/10 - 05 / 1 2140 26,4a 142
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/9 - 05 / 9 1609 25,6a 79
10 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -39 000 2018: -27 -1 -1 -3 -12 -104 982
Fjord Jerka 7 Plass 379 706
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Bjerke Travbane 1 19/12 - 04 / 5 2100 28,9a 52
e. Storeng Silva v. Elding A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 05 / 2 2100 29,5 266
Lovise Mohaugen-Knut Andresen A. Akselsen Bjerke Travbane 3 14/11 - 07 / 11 2100 26,9a 161
Gunnar Austevoll (T) Lovise Mohaugen A. Akselsen Sørlandets Travpark 4 03/11 - 04 / 14 2180 28,0 g 844
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 2 30/10 - 05 / 8 2160 30,4 134