<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:40 V65-3


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 95.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -0 -2 -0 -3 -27 000 2018: -14 -1 -0 -0 -6 -34 991
Føynland Lykke 1 Plass 115 991
5 år SVART HP v.Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 5 21/11 - 05 / 7 2140 32,0 542
e. Lannem Siv v. Alm Viktor G. Flåten Momarken Travbane 4 11/11 - 02 / 2 1660 31,9 117
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Bjerke Travbane 6 10/10 - 04 / 1 1640 29,4 316
Geir Flåten (T) Pål Kristiansen (A) G. Flåten Drammen Travbane 7 04/10 - 04 / 5 1700 30,2ag 284
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 06 / 11 1700 30,5a 198
2 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -13 -0 -1 -0 -3 -16 500
Låhne Lina 2 Plass 84 000
9 år BRUN HP v.Voje Faks A. Låhne Drammen Travbane 0 26/11 - 05 / 4 1700 32,6ag 1381
e. Klingilita v. Elding A. Låhne Bjerke Travbane 0 31/10 - 09 / 4 1640 31,4 g 461
Anders Magne Låhne /Sem A. Låhne Klosterskogen Travbane - 14/10 - 04 / 8 1700 dg a 466
Anders Magne Låhne (A) A. Låhne Drammen Travbane 2 27/9 - 02 / 1 2100 30,7a 565
hvit m/fire svarte tverrstriper. A. Låhne Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 08 / 1 2120 31,6 g 294
3 2019: -2 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -11 -1 -1 -0 -2 -24 000
Lille Ole 3 Plass 62 000
8 år SVART V v.Lome Kongen Å. Tengsareid Drammen Travbane 5 13/12 - 03 / 11 2100 34,1a 158
e. Mentor Lill v. Mentor Mollyn Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 03 / 7 2100 32,2a 259
Sven Ivar Bakka-Helen Løland Bakka Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 03/11 - 02 / 6 2160 33,8 g 112
Åsbjørn Tengsareid (T) Helen Løland Bakka Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 06/10 - 02 / 6 2180 dg 59
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 01/10 - 02 / 5 2100 31,6a 232
4 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -39 264 2018: -9 -0 -4 -1 -3 -45 000
Tronmar 4 Plass 135 764
7 år RØD V v.Dotterud Teddy T. Hanestad Drammen Travbane 6 26/11 - 05 / 8 1700 31,9a 212
e. Hegglill v. Steinsvad Eld T. Hanestad Bjerke Travbane 0 25/9 - 04 / 7 1609 30,6a 76
Liv Thea Hanestad /Roverud T. Hanestad Biri Travbane 2 13/7 - 03 / 3 1609 29,7a 31
Terje Hanestad (A) T. Hanestad Kongsvinger Travbane 2 04/7 - 03 / 8 1600 28,3a 255
brun m/hvit og grønn stolpe T. Hanestad Momarken Travbane 6 19/6 - 01 / 8 2140 31,2a 292
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -1 -2 -3 -66 500
Ruskeli Svarta 5 Plass 83 500
7 år SVART HP v.Norheim Faksen D. Dalen Forus Travbane - 08/12 - 01 / 9 2080 dg 34
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) K. Malmin Bjerke Travbane - 14/11 - 06 / 7 2140 dg 103
Anne Catrine Kleveland /Finsland K. Malmin Sørlandets Travpark 3 03/11 - 04 / 1 2140 29,6 58
Dag-Sveinung Dalen (T) Anne Catrine Kleveland (B) T. Sør-Reime Forus Travbane 2 16/10 - 06 / 2 2040 31,3 g 61
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Sør-Reime Bjerke Travbane 0 01/8 - 02 / 4 2140 32,3 g 111
6 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -20 -1 -0 -3 -8 -53 000
Turbofaksen 6 Plass 105 000
6 år MØRKBR V v.Norheim Faksen C. Engebråthen Biri Travbane 0 30/11 - 05 / 5 2100 38,7a 237
e. Serena v. Minpil C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 02 / 4 1700 30,9ag 172
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 24/10 - 04 / 2 2140 32,1 572
Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 10/10 - 04 / 7 1640 29,5 150
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. C. Engebråthen Drammen Travbane 3 04/10 - 04 / 2 1700 29,1a 194
7 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -18 -1 -3 -1 -9 -70 000
Songe Mai 7 Plass 99 000
9 år SVART HP v.Lome Kongen P. Kals Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 02 / 8 1700 33,4a 46
e. Eike Borka v. Bork Rigel P. Kals Drammen Travbane 4 26/11 - 05 / 7 1700 31,4a 58
Rune Stea Christiansen-Grethe Andersen P. Kals Klosterskogen Travbane 1 01/11 - 02 / 3 1700 28,9a 58
Per Vetle Kals (S) Rune Stea Christiansen P. Kals Sørlandets Travpark 7 21/10 - 06 / 10 2160 30,0 619
Gull M/rødt sidefelt og ermer. P. Kals Klosterskogen Travbane 4 14/10 - 04 / 12 1700 30,9a 374
8 2019: -6 -1 -1 -0 -3 -30 000 2018: -10 -1 -2 -3 -0 -45 000
Aarbakks Evelyn 8 Plass 114 000
6 år BRUN HP v.Rapp Best T. Solberg Drammen Travbane 3 26/11 - 05 / 1 1700 31,3a 227
e. Fjære Besta v. Spiktoto O. Østre Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 02 / 7 1700 br a 248
Anniken Mastereid-Rasmus Gisholt O. Østre Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 04 / 6 1700 29,6ag 423
Tom Erik Solberg (T) Anniken Mastereid T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 04 / 8 1700 31,4ag 53
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 25/3 - 05 / 12 2120 33,1 79
9 2019: -7 -0 -1 -0 -2 -13 500 2018: -15 -1 -1 -3 -4 -47 000
Lolly Løva 9 Plass 109 583
10 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 4 09/12 - 02 / 4 1700 32,8a 201
e. Julie Løva v. Nordli Svarten K. Bjørnerød Drammen Travbane 0 26/11 - 05 / 3 1700 32,4a 140
Stall Thosigi Jr. K. Bjørnerød Momarken Travbane 3 11/11 - 02 / 1 1660 31,3 33
Kristian Bjørnerød (T) Sidsel Kjeve K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 14/10 - 04 / 9 1700 30,8a 200
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 06 / 12 1700 29,9a 239