<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:10 V5-5
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 11.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 22.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -8 895 2018: -5 -0 -1 -1 -3 -17 500
Stjerna Vår 1 Plass 26 395
6 år BRUN HP v.Horgen Tore G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 07/12 - 03 / 2 2100 36,6 466
e. Stjernedrøm v. Gam Vinter G. Austevoll Drammen Travbane 6 26/11 - 09 / 4 2100 35,8 117
Bjørn Liseter-Bjørg Aune G. Austevoll Momarken Travbane 3 11/11 - 08 / 6 2140 36,1 73
Gunnar Austevoll (T) Bjørn Liseter G. Austevoll Momarken Travbane 4 30/10 - 08 / 3 2140 36,9 141
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl S. Eilefsen Biri Travbane 0 15/12 - 08 / 1 2100 br 422
2 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -24 500 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Frøken Helmine 2 Plass 28 000
4 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen M. Gløersen Momarken Travbane 3 11/12 - 08 / 8 2140 35,2 47
e. Bell Sona v. H.G. Balder M. Gløersen Momarken Travbane P 29/11 - 20 / 3 2160 36,9 P
Isabelle M. Gløersen /Nordre Frogn G. Gundersen Bjerke Travbane 13/9 - 21 / 3 1640 58,7 B
Martin Opheim Gløersen (A) Isabelle M Gløersen
Hvit,rød stolpe,grønt sidef.&u.erm,rek
3 2019: -4 -0 -2 -1 -0 -18 000 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -8 000
Skeie Ida 3 Plass 26 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 08 / 11 2100 35,0 r 36
e. Gam Garbo v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane P 02/11 - 20 / 7 2120 38,0 g P
Jan Th. Holthe /Langangen
Lars Anvar Kolle (T) Jan Th. Holthe
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
4 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -7 000 2018: -4 -0 -0 -0 -4 -10 500
Alm Tekna 4 Plass 17 500
5 år SVART HP v.Tekno Odin K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 4 19/11 - 07 / 4 2100 36,8 g 190
e. Alm Tindra v. Auvin (S) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 5 01/11 - 03 / 2 2100 36,4 411
Stall Ener K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 4 25/10 - 07 / 2 2100 37,0 237
Eirik Høitomt (T) Jan Endre Andersen K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 14/10 - 20 / 3 2120 39,2 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Klosterskogen Travbane 13/10 - 21 / 2 1720 58,4 B
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Ruskeli Thea 5 Plass 0
4 år BRUN HP v.H.G. Balder V. Hop Drammen Travbane P 13/12 - 20 / 3 2100 42,4 P
e. Lykkesvarta v. Auvin (S) V. Hop Bjerke Travbane - 29/11 - 20 / 6 1660 dgpp N
Arne Pladsen-Ulrikke Kåsastul Andersen V. Hop Klosterskogen Travbane 09/11 - 20 / 1 1700 10,4 g N
Vidar Hop (T) Kjell Vidar Braaten (T) G. Austevoll Drammen Travbane 14/9 - 22 / 6 1700 05,9 g N
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -8 500
Kolnes Linda 6 Plass 12 500
6 år SVART HP v.Bork Odin K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 02 / 11 2120 42,5 g 310
e. Vosseflya v. Kos Knekten K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane - 22/8 - 03 / 5 2100 dg 445
Arne Chr. Rødby /Sylling K. Bjørnerød Kala Landbane 4 12/8 - 04 / 14 1920 33,1 273
Kristian Bjørnerød (T) Arne Chr. Rødby K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 4 05/8 - 08 / 4 2100 36,3 g 138
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm T. Solberg Klosterskogen Travbane - 19/10 - 08 / 8 2100 dg 198
7 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -7 000
Milliemill 7 Plass 12 000
5 år MØRKBR HP v.Moe Svarten J. Undem Jarlsberg Travbane - 07/12 - 03 / 6 2100 dg 409
e. Spik Tassa v. Spikeld J. Undem Drammen Travbane 0 26/11 - 09 / 1 2100 39,9 g 233
Øystein Simonsen /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane - 19/11 - 07 / 3 2100 dg 281
Johan Herbjørn Undem (T) Øystein Simonsen J. Undem Klosterskogen Travbane 7 01/11 - 03 / 10 2120 36,0 g 534
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 4 12/10 - 07 / 4 2100 35,2ag 101
8 2019: -5 -0 -1 -2 -1 -30 000 2018: -6 -1 -2 -0 -2 -38 500
Linntilla 1 Plass 68 500
7 år BORKET HP v.Mediaas Odin D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 07/12 - 03 / 7 2120 35,1 g 47
e. Moshus Linn v. Slogum Bjørn V. Hop Bjerke Travbane 2 21/11 - 01 / 1 2140 32,8 149
Christine Masser-Thomas Enhuus D. Dalen Momarken Travbane - 11/11 - 08 / 1 2140 dg 38
Dag-Sveinung Dalen (T) Christine E. Masser D. Dalen Momarken Travbane 2 30/10 - 08 / 11 2140 36,5 g 377
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Momarken Travbane P 02/10 - 20 / 6 2160 38,3 P
9 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -6 -0 -1 -2 -2 -20 000
Sisseline 2 Plass 23 000
5 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Kjenner Drammen Travbane 3 26/11 - 09 / 5 2100 35,3 76
e. Modena v. Moe Odin J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 04/11 - 07 / 2 2140 36,5 176
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær O. Kjenner Momarken Travbane 6 30/10 - 08 / 5 2140 38,0 95
Christina Kjenner (S) Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Momarken Travbane 5 09/10 - 09 / 4 2140 38,5 g 32
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 12/9 - 23 / 8 2160 37,6 P
10 2019: -7 -0 -0 -0 -5 -16 000 2018: -9 -1 -2 -1 -3 -38 000
Madde 3 Plass 54 000
4 år SVART HP v.Moe Svarten T. Solberg Jarlsberg Travbane - 07/12 - 03 / 11 2120 dg 178
e. Spik Tassa v. Spikeld T. Solberg Drammen Travbane 5 26/11 - 09 / 9 2120 34,8 64
Øystein Simonsen /Skien T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 19/11 - 07 / 11 2120 34,9 g 99
Tom Erik Solberg (T) Øystein Simonsen T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 03 / 4 2120 36,3 96
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek H. Holm Jarlsberg Travbane 2 12/10 - 07 / 6 2100 34,7a 119
11 2018: -11 -0 -0 -0 -4 -8 000 2017: -4 -0 -0 -0 -4 -8 000
Gull Arwen 4 Plass 16 000
7 år BRUN HP v.Lome Elden M. Helland Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 03 / 9 2120 39,4 573
e. Gyldne Tider v. Elding M. Helland Jarlsberg Travbane 5 26/10 - 04 / 1 2100 36,5 299
Elisabeth Stenersen /Skien A. Akselsen Klosterskogen Travbane 8 14/10 - 08 / 7 2120 36,1 185
Magnus Helland (T) Elisabeth Stenersen A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 04 / 10 2120 35,1 g 321
gul m/svart h og ermstriper A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 02 / 13 2120 35,6 g 759