Neste løp >>>
Start ca kl. 18:38 V4-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 30.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-10-3 Plass : 4-10-3

1 2019: -6 -1 -0 -0 -3 -20 000 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -27 833
Lille Frøken Braaum 2140 1 Plass 47 833
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden E. Høitomt Drammen Travbane 0 22/12 - 01 / 2 2100 34,9 73
e. Tekno Leika v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 4 12/12 - 01 / 5 2100 33,7a 97
Åge Karlsen /Brandbu R. Aarlie Biri Travbane 0 16/11 - 03 / 14 2120 34,2 983
T. Solberg Renate Aarlie (T) R. Aarlie Bjerke Travbane 7 07/11 - 03 / 4 2140 33,7 916
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek B. Goop Färjestad 3 15/10 - 01 / 1 2140 34,8 g 81
2 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -12 500 2018: -11 -1 -0 -0 -3 -25 000
Sands Terna 2 Plass 57 900
8 år BRUN HP v.Særpefanten O. Østre Drammen Travbane 1 22/12 - 01 / 4 2100 34,5 107
e. Kleppan Sjura v. Braute O. Østre Drammen Travbane 7 13/12 - 03 / 3 2100 34,9ag 388
Toril Haraldsen /Sandefjord M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 03 / 4 2100 34,0 g 468
M. Gundersen Toril Haraldsen M. Gundersen Jarlsberg Travbane 8 26/10 - 04 / 11 2120 37,5 459
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 04 / 6 2100 34,3 g 864
3 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -10 000
Holen Mai 3 Plass 28 500
7 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy O. Østre Bjerke Travbane 0 12/12 - 01 / 6 2100 34,7ag 207
e. Hongslo Jossa v. Rigel Jo O. Østre Momarken Travbane 0 04/12 - 04 / 4 2140 36,4 336
Christina A. Hande-Emilie B. Hande O. Østre Bjerke Travbane 8 21/11 - 01 / 2 2140 36,9 g 145
C. Hande Renate Aarlie (T) O. Østre Momarken Travbane 7 11/11 - 08 / 12 2160 36,4 243
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek C. Hande Momarken Travbane P 19/8 - 20 / 5 2160 38,7 P
4 2019: -9 -1 -1 -1 -3 -65 500 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -67 000
Skjetnefaxa 2160 1 Plass 132 500
4 år SVART HP v.Hellin Faxen E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 16/12 - 04 / 4 2160 32,3 83
e. Viggdine v. Elding E. Høitomt Drammen Travbane 3 04/12 - 04 / 3 2100 33,1a 75
Ole-Johnny Odland-Trude Varberg E. Høitomt Bjerke Travbane 3 07/11 - 03 / 13 2160 31,7 100
Å. Tengsareid Johan Kringeland Eriksen (T) E. Høitomt Momarken Travbane 4 20/10 - 01 / 1 2140 31,8 22
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 06/10 - 02 / 4 2160 31,6 120
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -2 -1 -0 -0 -49 366
Farmens Løvgull 2 Plass 49 366
8 år SVART HP v.Særpefanten P. Mahony Romme - 07/12 - 02 / 9 1640 dg 59
e. Rilum Kvikka v. Høiby Kongen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 27/11 - 02 / 6 2100 34,3a 29
Lise S. Johansen-Klokkerud /Aremark P. Mahony Rättvik 1 16/10 - 07 / 10 2160 33,9 27
E. Høitomt Tom Forkerud (T) U. Eriksson Romme 2 22/9 - 01 / 3 1640 33,8 73
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Mahony Rättvik - 01/9 - 01 / 8 1640 dg 121
6 2019: -8 -0 -0 -1 -4 -17 000 2018: -15 -0 -0 -2 -5 -26 000
Kleppan Tina 3 Plass 71 000
8 år BRUN HP v.Særpefanten V. Hop Drammen Travbane 6 13/12 - 03 / 1 2100 34,3a 192
e. Kleppan Turi v. Braute A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 03 / 7 2120 35,2 g 631
Toril Haraldsen /Sandefjord A. Frønes Klosterskogen Travbane - 14/10 - 04 / 2 1700 dg a 323
L. Kolle Toril Haraldsen A. Frønes Momarken Travbane - 02/10 - 07 / 2 2140 dg a 126
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 06 / 2 1700 31,0ag 526
7 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -14 -0 -1 -0 -7 -29 000
Gylden Bris 4 Plass 47 000
7 år SVART HP v.Stiv Kuling K. Malmin Biri Travbane 5 21/12 - 02 / 5 2100 33,5a 204
e. Gylden Vår v. Bork Rigel K. Malmin Drammen Travbane 8 04/12 - 04 / 12 2100 34,2a 481
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen V. Hop Jarlsberg Travbane 5 25/11 - 03 / 2 2100 33,0 g 176
V. Hop Magnus Billing V. Hop Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 05 / 1 2100 33,7 223
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Drammen Travbane 0 02/8 - 04 / 5 2100 33,7ag 239
8 2019: -11 -0 -1 -0 -5 -24 500 2018: -19 -0 -1 -4 -7 -57 674
Skrei Stjerna 2180 1 Plass 99 016
8 år BRUN HP v.Lome Elden O. Østre Färjestad 0 26/11 - 11 / 5 2140 33,0 g 154
e. Frigg Rappa v. Friggbest G. Austevoll Momarken Travbane 5 11/11 - 02 / 8 1660 32,2 122
Øystein Østre /Askim E. Rennesvik Momarken Travbane 5 30/10 - 04 / 7 2160 34,8 g 209
O. Østre Øystein Østre E. Rennesvik Momarken Travbane 3 20/10 - 01 / 4 2160 30,8 g 159
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame E. Rennesvik Momarken Travbane 5 02/10 - 07 / 4 2140 32,4ag 106
9 2018: -15 -1 -1 -0 -9 -70 768 2017: -9 -0 -0 -2 -4 -18 678
Troll Tara* 2 Plass 89 446
5 år SVART HP v.Alm Viktor T. Horpestad Färjestad 0 03/12 - 08 / 14 2160 34,0 g 621
e. Bottem Trolla v. Troll Kos T. Horpestad Färjestad 0 26/11 - 11 / 7 2160 31,6 g 296
Sverige K. Lindberg Färjestad 5 05/11 - 05 / 11 2660 31,5 176
K. Lindberg Søren E.P. Persson P. Strømberg Åmål - 14/10 - 05 / 6 2480 dg g 131
Svart,röd/vitt bröstb,vita ärmar; vit M. Jakobsson Åmål 4 28/9 - 04 / 6 2480 30,3a 177
10 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -948 2018: -12 -0 -2 -0 -1 -27 142
Stålvilma* (S) 3 Plass 78 786
7 år BRUN HP v.Særpefanten U. Axelson Färjestad - 03/12 - 08 / 7 2160 dg g 233
e. Eira* (S) v. Spang Best U. Axelson Färjestad 0 26/11 - 06 / 2 2140 30,4 684
Sverige U. Axelson Momarken Travbane 0 11/11 - 02 / 11 1660 br g 165
U. Axelson Therese Andersson U. Axelson Färjestad 8 05/11 - 05 / 3 2640 32,4 g 367
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin U. Axelson Färjestad P 27/10 - 14 / 5 2160 32,9 P
11 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -7 -1 -0 -0 -1 -17 000
Gylden Bausa 4 Plass 83 200
9 år SVART HP v.Skibber K. Malmin Biri Travbane 5 21/12 - 01 / 1 2100 33,5 337
e. Gylden Vår v. Bork Rigel K. Malmin Drammen Travbane 1 13/12 - 03 / 2 2100 33,4a 161
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 05/12 - 05 / 1 2140 32,2 834
K. Malmin Magnus Billing D. Dalen Momarken Travbane 0 08/5 - 01 / 2 2140 35,1a 456
Mørkblå med gul reklame/bånd D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 08 / 3 2120 32,8 237
12 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -20 -0 -0 -1 -9 -36 500
Kos Vinna 2200 1 Plass 123 000
9 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Undem Klosterskogen Travbane 5 09/12 - 02 / 3 1700 32,8a 374
e. Rigel Edda v. Alm Rigel L. Pedersen Momarken Travbane - 02/10 - 08 / 1 2140 dg 216
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes O. Østre Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 03 / 1 2100 br ag 109
A. Akselsen Odd Arne Aaland M. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 05 / 3 2100 33,6 g 951
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 22/8 - 05 / 9 2140 31,4 529