<<< Forrige løp
Start ca kl. 21:40 V75-7
V5-5
DD-2
THOR ØSTBYS MINNELØP
THOR ØSTBYS MINNELØP
Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1.400.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-8-12 Plass : 5-8-12

1 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -10 212 2018: -23 -0 -1 -4 -6 -124 557
Finnskog Fokus 1640 1 Plass 1 283 626
12 år BRUN V v.Spikeld G. Austevoll Bergen Travpark 0 27/10 - 06 / 7 1600 23,9a 937
e. Silje Spretta v. Pajaprins N. Benzon Färjestad 3 15/10 - 10 / 4 2660 24,5 209
Gunnar Kværne /Sem G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 03 / 11 1700 26,6a 205
N. Benzon Gunnar Kværne T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 08 / 11 2100 25,2a 498
Vit, vinröda hängslen & ärmar; vinröd S. Løvvold Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 01 / 8 2160 26,9 65
2 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -10 -0 -1 -0 -5 -106 000
Vesle Sjur (S) 2 Plass 1 276 078
14 år MØRKBR H v.Lome Elden D. Dalen Biri Travbane 7 16/11 - 06 / 15 1620 24,9 735
e. Dale Vesla* v. Alm Kvik D. Dalen Bjerke Travbane 0 14/4 - 08 / 10 2140 24,6 748
Wenche Tangen /Larvik O. Østre Klosterskogen Travbane 5 31/3 - 06 / 11 2100 25,7a 417
O. Mikkelborg Marita H Tangen-Svindland (T) D. Dalen Momarken Travbane 7 17/3 - 08 / 14 2160 24,8 607
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Østre Bjerke Travbane 4 28/2 - 08 / 3 2100 27,1a 19
3 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -19 500 2018: -14 -0 -0 -2 -4 -41 500
Kolnes Kjell 3 Plass 1 061 236
8 år SVART H v.Bork Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 02/12 - 07 / 6 2160 26,2 111
e. Perle Tine v. Lome Elden E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 25/11 - 04 / 9 1609 23,5a 221
Tor Birger Krageboen /Tveit P. Buer Forus Travbane 0 13/11 - 09 / 4 1600 32,8 g 459
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 01/10 - 03 / 4 1700 26,5a 112
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane - 26/9 - 08 / 1 2140 dg 296
4 2019: -5 -2 -0 -0 -1 -146 450 2018: -16 -2 -1 -3 -4 -231 008
Ådne Odin 4 Plass 1 185 961
6 år SVART H v.Bork Odin T. Jansson Gävle 0 29/11 - 06 / 6 2140 27,3a 32
e. Ådnes Stine v. Kos Knekten T. Solberg Bergen Travpark 0 27/10 - 06 / 5 1600 23,6a 191
Odd Ådnekvam /Salhus E. Høitomt Bjerke Travbane 0 09/9 - 07 / 5 2140 24,6 63
D. Dalen Erik Killingmo (T) H. Holm Bjerke Travbane 0 23/8 - 07 / 4 1609 22,7a 268
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Solberg Drammen Travbane 5 11/8 - 04 / 3 1700 23,6ag 55
5 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -21 000 2018: -11 -1 -1 -3 -3 -154 000
Tin Balder 5 Plass 1 416 000
9 år MØRKBR V v.Lome Kongen J. Rasmussen Bjerke Travbane 3 19/12 - 07 / 6 2100 27,0a 188
e. Evenspia v. Pål Even J. Rasmussen Bjerke Travbane 3 28/11 - 01 / 4 2160 25,1 411
Joakim Rasmussen /Kapp J. Rasmussen Biri Travbane 5 16/11 - 06 / 8 1620 24,5 122
V. Hop Kjetil Helgestad (T) J. Rasmussen Bjerke Travbane 2 07/11 - 09 / 7 2160 25,1 38
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Rasmussen Bjerke Travbane 5 24/10 - 02 / 8 2680 25,9 183
6 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -32 000 2018: -20 -0 -4 -3 -9 -179 262
Torpa Nicklas 6 Plass 1 086 148
8 år BRUN H v.Lome Kongen O. Sagholen Bjerke Travbane 5 19/12 - 07 / 3 2100 27,0a 242
e. Torpa Fly v. Krembest O. Sagholen Momarken Travbane 2 11/12 - 04 / 1 1640 24,8a 57
Stall Prosecco O. Sagholen Biri Travbane 3 16/11 - 06 / 10 1620 24,1 124
O. Sagholen P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 7 03/11 - 09 / 9 2160 26,3 g 116
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 5 10/10 - 08 / 11 2160 24,8 71
7 2018: -8 -5 -2 -0 -0 -418 000 2017: -9 -6 -0 -2 -0 -481 000
Garli Moe Garlin 7 Plass 935 622
5 år SVART V v.Bokli Balder T. Solberg Sørlandets Travpark 1 03/11 - 09 / 8 2160 25,4 28
e. Moe Vår v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Biri Travbane 2 13/10 - 07 / 14 2660 25,1 62
Tor-Martin Moe-John Olav Hammer T. Solberg Bjerke Travbane 1 08/9 - 11 / 8 2100 24,1a 50
T. Solberg Tor-Martin Moe T. Solberg Bjerke Travbane 1 15/8 - 08 / 3 1609 23,9a 35
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Sørlandets Travpark 1 21/7 - 06 / 1 1609 22,2a 48
8 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -36 000 2018: -12 -0 -6 -2 -3 -382 906
Valle Ask 8 Plass 1 369 722
5 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Forus Travbane 0 08/12 - 03 / 6 2060 25,2 308
e. Eldvinni v. Lome Elden T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 10/11 - 08 / 10 2160 25,2 138
Oddbjørn Johansen /Skien J. Olsen Gävle 4 25/10 - 04 / 5 1640 24,9a 298
G. Austevoll Tom Erik Solberg (T) T. Solberg Bjerke Travbane 6 09/9 - 09 / 5 2600 27,4ag 150
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl T. Solberg Bjerke Travbane 2 27/8 - 04 / 4 2600 28,0a 19
9 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -122 000 2018: -20 -8 -2 -2 -5 -421 838
Valle Mattis 9 Plass 1 069 338
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 19/12 - 07 / 7 2100 27,2a 26
e. Sunnmørsjenta v. Elding M. Gundersen Biri Travbane 1 16/11 - 06 / 13 1620 22,7 29
Morten Lien /Begna G. Gundersen Sørlandets Travpark 6 03/11 - 09 / 10 2160 26,2 62
M. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 1 24/10 - 02 / 7 2680 24,3 61
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Färjestad 2 15/10 - 10 / 2 2640 24,8 17
10 2019: -3 -3 -0 -0 -0 -217 948 2018: -13 -0 -0 -1 -6 -40 643
Smedsbo Faksen* (S) 10 Plass 1 560 145
8 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) M. Forss Bergsåker 6 08/12 - 08 / 7 2160 28,8 738
e. Kjøstad Besta v. Spang Best U. Ohlsson Bollnäs 3 22/11 - 03 / 9 2160 24,7 44
Sverige U. Ohlsson Umeå 0 09/11 - 08 / 1 2140 26,1 148
P. Midtfjeld Jan-Olov Persson (T) K. Bostrøm Hagmyren 5 18/10 - 06 / 8 2200 28,5 95
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek B. Goop Solvalla 0 10/7 - 07 / 7 2140 24,9a 189
11 2018: -7 -3 -0 -1 -0 -136 554 2017: -1 -0 -0 -1 -0 -7 859
Bellfaks* 11 Plass 814 637
8 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Persson Bollnäs 1 22/11 - 03 / 5 2140 25,2 17
e. Bellinga v. Atom Vinter R. Skoglund Romme 0 03/11 - 08 / 14 2180 25,1 50
Sverige J. Persson Gävle 1 25/10 - 02 / 3 2640 25,6a 28
M. Andersson Jan-Olov Persson (T) J. Persson Gävle 3 11/10 - 08 / 11 2160 25,5 g 64
svart m/røde stjerner på hvitt sk.stk. J. Persson Hagmyren 0 15/9 - 08 / 15 2180 30,6 g 38
12 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -0 -5 -2 -144 000
Tekno Jerken 1660 1 Plass 3 253 740
12 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 19/12 - 07 / 1 2100 26,5a 49
e. Jerkegnista v. Pilmingnist E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 3 10/11 - 05 / 2 2100 24,5a 178
Tor Brænden /Oslo E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 24/10 - 02 / 10 2700 24,0 35
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Biri Travbane 4 13/10 - 04 / 7 2620 24,9 99
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek H. Torvinen Turku 0 15/9 - 11 / 1 2100 23,7a 210
13 2019: -4 -1 -1 -2 -0 -290 000 2018: -13 -8 -2 -0 -3 -1 365 008
Odd Herakles 2 Plass 4 414 669
9 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 10/11 - 05 / 7 2100 23,9a 12
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Bergen Travpark 1 27/10 - 06 / 3 1600 22,6a 14
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes A. Akselsen Färjestad 4 22/9 - 10 / 9 2140 21,5a 33
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 1 23/8 - 07 / 6 1609 20,9a 12
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Åby 2 11/8 - 01 / 1 1640 19,2a 39
14 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -14 000 2018: -21 -0 -6 -1 -8 -389 724
Lex Lodney 3 Plass 1 965 807
11 år SVART H v.Millex O. Østre Bjerke Travbane 0 19/12 - 07 / 5 2100 27,0a 67
e. Stranda Torill v. Spikeld O. Østre Biri Travbane 0 13/10 - 04 / 8 2620 27,5 351
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal G. Austevoll Bjerke Travbane 6 26/9 - 08 / 12 2160 24,4 184
O. Østre Gjermund Gravdal T. Solberg Bergen Travpark 0 18/8 - 10 / 9 2140 24,2 46
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame B. Goop Åby 6 11/8 - 01 / 6 1640 21,2ag 277
15 2019: -7 -1 -0 -1 -4 -72 474 2018: -14 -1 -1 -0 -5 -101 991
Tord Viking 4 Plass 1 598 309
15 år BRUN V v.Spikeld S. Løvvold Jarlsberg Travbane 2 23/12 - 07 / 7 2140 26,4 45
e. Dalletti v. Finstad Per E. Høitomt Bjerke Travbane 4 19/12 - 07 / 4 2100 27,0a 187
Team Toten Trotters G. Austevoll Bjerke Travbane 0 28/11 - 01 / 1 2140 27,2 130
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 07/11 - 09 / 3 2160 25,7 93
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Rasmussen Leangen Travbane 5 21/5 - 01 / 5 2160 24,5 159