<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:52 V4-4
V75-2
KAARE KROSBYS MINNELØP
KAARE KROSBYS MINNELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 50.001 kr., 40 m. ved 100.001 kr.
For 3-4-årige 10.000 - 200.000 kr.
Premier: 75.000-37.500-22.500-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-3-9 Plass : 12-3-9

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -20 000
Land Mann 2140 1 Plass 39 000
5 år BRUN V v.Spikeld D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 09/12 - 04 / 8 2100 34,5a 111
e. Mari Snella v. Rolex K.* D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 19/11 - 02 / 1 2100 33,3a 85
Hans Landsverk /Gransherad D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 03 / 9 2120 36,3 153
D. Dalen Hans Landsverk D. Dalen Drammen Travbane 4 22/10 - 09 / 4 2120 34,8 204
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane N 16/8 - 20 / 2 2100 41,0 r N
2 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -21 000 2018: -4 -2 -0 -0 -0 -40 000
Tusse Gutt 2 Plass 61 000
4 år BRUN H v.Stiv Kuling T. Wollebæk Biri Travbane 0 16/11 - 03 / 4 2120 35,3 g 58
e. Hjelset Sofi v. Pål Even T. Wollebæk Bjerke Travbane 1 24/10 - 09 / 7 2140 33,5 28
Ole Fredrik Dæhli /Stavsjø V. Hop Biri Travbane 1 19/10 - 08 / 11 2100 35,2 30
L. Kolle Ole Fredrik Dæhli L. Kolle Biri Travbane P 09/3 - 20 / 3 2120 42,5 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Biri Travbane 10/11 - 21 / 1 2100 54,1 B
3 2019: -6 -1 -3 -2 -0 -68 000 2018: -8 -2 -2 -1 -3 -86 500
Aasvind 3 Plass 154 500
4 år MØRKBR H v.Saras Tofte G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 09/12 - 04 / 1 2100 33,1a 24
e. Hovsjerka v. Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Klosterskogen Travbane 3 08/11 - 02 / 8 2100 30,4a 45
Stall Aasvind G. Flåten Bjerke Travbane 5 18/7 - 03 / 13 2160 31,0 65
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 05/7 - 06 / 3 2100 29,3 75
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 4 16/5 - 01 / 1 2140 30,3 83
4 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -17 500 2018: -8 -3 -0 -0 -1 -45 000
Eddie 4 Plass 62 500
5 år BRUN V v.Horgen Tore N. Holm Drammen Travbane - 22/12 - 04 / 11 2100 dg a 53
e. Arga v. Viljesterk N. Holm Drammen Travbane 1 04/12 - 04 / 5 2100 32,2a 21
Marianne Holm /Berg I Østfold N. Holm Bjerke Travbane - 27/11 - 02 / 3 2100 dg a 30
N. Holm Monica Sønstegård (B) N. Holm Bjerke Travbane 1 10/10 - 09 / 1 2140 34,3 44
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Bjerke Travbane - 19/9 - 09 / 2 2140 dg 60
5 2019: -9 -2 -2 -0 -3 -57 500 2018: -18 -0 -1 -0 -9 -32 545
Maxey Melanin 5 Plass 102 045
5 år RØD H v.Stiv Kuling J. Hansen Klosterskogen Travbane 2 09/12 - 04 / 10 2100 33,7ag 107
e. Springtina v. Alm Rigel R. Hansen Klosterskogen Travbane 4 19/11 - 02 / 6 2100 33,8ag 53
Randi Merete Wahl /Hof R. Hansen Klosterskogen Travbane 4 08/11 - 02 / 5 2100 31,9ag 312
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Jarlsberg Travbane - 12/10 - 04 / 3 2100 dg g 98
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek R. Hansen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 02 / 8 2100 33,3ag 207
6 2019: -6 -1 -1 -1 -2 -33 000 2018: -10 -0 -0 -1 -5 -29 000
Odins Zamurai 6 Plass 62 000
4 år MØRKBR V v.Slåttodin G. Austevoll Bjerke Travbane 3 05/12 - 01 / 1 2100 33,1ag 571
e. Gomnes Faksa v. Trø Faks V. Hop Momarken Travbane - 19/6 - 07 / 8 2160 dg 129
Tanja Johansen /Åsgårdstrand G. Austevoll Bjerke Travbane 0 30/5 - 09 / 13 2180 38,2 g 1435
Å. Tengsareid Tanja Johansen (A) V. Hop Jarlsberg Travbane 6 19/5 - 01 / 8 2120 35,1 g 329
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Austevoll Bjerke Travbane 7 09/5 - 09 / 12 2160 34,4 423
7 2019: -9 -6 -1 -1 -0 -152 000 2018: -12 -4 -1 -0 -3 -73 438
Mjølner Marius 2160 1 Plass 225 438
5 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 30/10 - 04 / 10 2160 34,9 g 30
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 20/10 - 01 / 7 2180 29,6 22
Eddie Grinaker /Oslo J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 02/10 - 02 / 9 2160 31,1 15
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Årjäng 0 26/8 - 08 / 9 2160 br g 15
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Drammen Travbane - 02/8 - 04 / 2 2100 dg a 16
8 2019: -8 -1 -2 -0 -4 -72 000 2018: -12 -3 -3 -0 -2 -68 600
Jetalatotning 2 Plass 140 600
5 år BRUN V v.Voje Spik K. Mathisen Romme 0 30/11 - 10 / 2 2140 brg a 33
e. Haugdokka v. Mentor Mollyn C. Antonsen Biri Travbane 1 23/11 - 07 / 6 2100 32,6a 53
Marielle Rakstad-Christopher Rakstad C. Antonsen Bjerke Travbane 2 06/11 - 02 / 2 2100 30,8a 24
C. Antonsen Ole L. Rakstad (A) C. Antonsen Färjestad 4 27/10 - 10 / 6 2160 32,7 g 40
Blå m/gul hestesko & tre ermringer K. Mathisen Biri Travbane 1 19/10 - 04 / 10 2120 32,7 84
9 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -10 -1 -2 -4 -1 -87 100
Rokne Bliss 3 Plass 124 221
5 år SVART HP v.Moe Svarten M. Gundersen Bjerke Travbane 3 15/12 - 02 / 9 1660 28,9 406
e. Solli Mai v. Bokli Eld O. Østre Jarlsberg Travbane 2 07/12 - 04 / 1 2100 30,7 68
Birger Opheim /Ekne A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 25/11 - 03 / 6 2120 31,2 56
A. Akselsen Andreas Opheim (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 17/10 - 01 / 10 2160 31,7 64
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv E. Rennesvik Bergsåker 4 28/9 - 11 / 5 1660 30,5 g 49
10 2019: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2018: -14 -1 -3 -4 -4 -76 947
Voje Eld 2180 1 Plass 119 447
5 år SVART V v.Spikeld V. Hop Bjerke Travbane 3 12/12 - 05 / 4 2100 29,8a 57
e. Voje Lykka v. Lykkebron* V. Hop Bjerke Travbane 3 21/11 - 05 / 1 2140 31,1 g 55
Marit Bø-Espen Bakka V. Hop Drammen Travbane 2 08/11 - 01 / 3 2100 31,1a 24
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 2 24/10 - 04 / 7 2140 31,2 26
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane - 24/9 - 06 / 9 1700 dg a 17
11 2019: -5 -0 -1 -0 -3 -31 000 2018: -14 -4 -5 -2 -2 -172 000
Vital Vinter 2 Plass 203 000
4 år BRUN V v.Moe Svarten G. Austevoll Bjerke Travbane 2 15/12 - 02 / 7 1660 28,7 45
e. Vital Sjanell v. Elding G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 01/12 - 03 / 3 2120 30,2 73
Stall Vital Vinter G. Austevoll Bjerke Travbane 1 21/11 - 05 / 9 2140 30,9 40
G. Austevoll Kjell Løvdal (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 14/11 - 01 / 9 1640 30,2 g 61
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 1 30/10 - 04 / 3 2140 33,0 79
12 2019: -6 -1 -1 -1 -3 -70 000 2018: -19 -3 -4 -1 -7 -195 903
Ard 3 Plass 265 903
4 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane - 15/12 - 02 / 10 1660 dg 37
e. Arien v. Lome Elden T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 07/12 - 04 / 6 2120 29,1 20
Team Alle Skal Få T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 01/12 - 03 / 4 2120 30,3 208
E. Høitomt Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Bjerke Travbane - 21/11 - 05 / 6 2140 dg 46
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Momarken Travbane 1 11/11 - 04 / 12 2160 30,4 110
13 2019: -4 -0 -2 -0 -1 -22 000 2018: -16 -2 -4 -0 -6 -99 947
Tangen Saga 4 Plass 149 947
5 år SVART HP v.Bork Odin O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 04/12 - 07 / 2 2160 30,1 80
e. Tangen Mai v. Røder M. Gundersen Drammen Travbane 7 26/11 - 05 / 5 1700 31,9ag 22
Hanne Meisingset /Jessheim O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 14/11 - 06 / 5 2140 30,2 176
O. Mikkelborg O. Kjenner Sørlandets Travpark 0 06/10 - 01 / 3 2140 32,9 g 392
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Kjenner Momarken Travbane 1 18/9 - 01 / 5 2140 30,5a 171
14 2019: -6 -2 -0 -0 -2 -55 000 2018: -15 -3 -3 -1 -5 -144 500
Tangen Frikk 5 Plass 220 000
5 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Forus Travbane - 08/12 - 02 / 4 2060 dg 49
e. Tangen Tina v. Elding T. Solberg Bergen Travpark 1 27/10 - 04 / 3 2120 28,3 r 22
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Momarken Travbane 1 09/10 - 06 / 12 2140 28,9a 14
T. Solberg T. Solberg Bjerke Travbane 2 20/9 - 01 / 2 1609 27,4a 36
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 10/9 - 03 / 3 1609 29,1a 55
15 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -18 -2 -0 -3 -9 -143 403
Skumsjøstjerna 6 Plass 147 403
4 år BRUN HP v.Moe Svarten F. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 15/12 - 02 / 11 1660 29,7 g 485
e. Pålsflya v. Pål Even F. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 4 01/12 - 03 / 5 2120 31,3 355
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 02 / 4 2120 30,6 406
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 20/10 - 04 / 2 2140 30,0ag 109
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 1 09/10 - 04 / 4 2140 29,7a 194