<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:40 Prøveløp
Prøveløp
2040 m. Voltestart.
alle 2-15-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -14 000
O.K. Carrol 1 Plass 193 500
11 år RØD HP v.Brief Encounter (S) C. Sivertsen Tromsø Travbane 0 30/6 - 04 / 5 2040 20,8 PK
e. Atena Hill v. Thackeray* (S) C. Sivertsen Harstad Travpark 3 10/6 - 01 / 1 2060 20,4 571
Marie Bagstevold-Fritz Kristiansen L. Sandvik Harstad Travpark 0 19/5 - 05 / 6 2040 19,0a 498
Marie Bagstevold (A) M. Bagstevold Harstad Travpark 0 17/3 - 02 / 5 2060 21,1 381
Lilla m/hvite skklaff, seler& hestesko L. Kristiansen Harstad Travpark 6 04/3 - 01 / 7 2040 20,0a 577
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gina W. 2 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Yarrah Boko (S) L. Kristiansen Harstad Travpark P 27/10 - 20 / 1 2040 27,9 P
e. Pia Palema (S) v. Adams Hall* (US) O. Sagholen Bjerke Travbane 29/8 - 20 / 3 1640 29,3 B
Fritz Kristiansen-Ann Seidi Kalvik S. Weberg Bjerke Travbane 08/8 - 20 / 4 1640 29,7 B
Linda Kristiansen (A) Fritz Kristiansen
Svart m/LK i gul kule,rosa ermring
3 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -6 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gamnes Magica 3 Plass 6 000
8 år BRUN HP v.Caramba Kosmos (US) J. Bjerring Harstad Travpark N 19/6 - 20 / 2 2040 24,7 g N
e. Della Magic v. Dell Ridge Image* (CA) O. Eggum Harstad Travpark N 16/4 - 20 / 1 2040 26,7 N
Oddmund Eggum /Harstad
Mia Sandnes Eggum (A) Oddmund Eggum (T)
Grå,sort sk.felt/bånd/ermr,rød søm,rek
4 2019: -5 -1 -1 -1 -2 -31 200 2018: -17 -1 -2 -4 -5 -71 000
Valcyrie Simoni (DK) 4 Plass 382 067
8 år MELL.BR. HP v.San Pellegrino* (US) S. Pettersen Harstad Travpark 2 08/12 - 03 / 7 2040 16,5a 88
e. Matia de Ceton* (FR) v. Theo del Amor* (FR) C. Sivertsen Harstad Travpark 2 24/11 - 03 / 4 2040 17,2a 174
Miriam Johannessen /Harstad L. Kristiansen Harstad Travpark 3 10/11 - 02 / 3 2060 17,1 91
Miriam Johannessen (P) S. Eilertsen Harstad Travpark 0 27/10 - 06 / 7 2040 17,3a 288
Gul m/svart P S. Eilertsen Harstad Travpark 5 13/10 - 06 / 8 2040 18,4a 111
5 2019: -5 -2 -0 -3 -0 -49 000 2018: -11 -1 -0 -2 -3 -34 500
Ros Svarta 1 Plass 263 500
8 år SVART HP v.Moe Odin B. Bjørnstad Harstad Travpark 4 24/11 - 04 / 9 2100 32,3 641
e. Nordli Svarta v. Spikeld M. Arnesen Harstad Travpark - 29/9 - 07 / 1 2040 dg a 1055
Eva Johansen-Ellen Johansen M. Arnesen Harstad Travpark 0 15/9 - 05 / 4 2080 30,3 499
Ellen Johansen (P) M. Arnesen Bodø Travbane - 23/6 - 04 / 7 2120 dg 379
Gul m/svart P M. Arnesen Harstad Travpark 3 10/6 - 04 / 4 2040 29,0 564
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -3 -0 -11 -54 886
Tyrkisk Pepper 2 Plass 131 886
6 år SVART V v.Stiv Kuling T. Nygård Harstad Travpark 0 13/10 - 02 / 4 2610 35,8 r 645
e. Pepp Evy v. Pål Even J. Østman Boden 4 27/9 - 05 / 2 2140 28,9a 625
Ingeborg Anna Kristiansen-Sigmund Jakobsen S. Jakobsen Bodø Travbane 4 21/7 - 01 / 5 2140 34,1 r 62
Ingeborg Anna Kristiansen S. Jakobsen Harstad Travpark 6 08/7 - 04 / 3 2060 31,2 261
Grå m/blå stolp. hvit skl. blå erm.rek S. Jakobsen Harstad Travpark 6 10/6 - 02 / 5 2590 33,4 182
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Pålhusfaxa 3 Plass 0
7 år BRUN HP v.Trø Faks
e. Steinsvad Krem v. Krembest
Fredrik Mortensen-Anita Mortensen
Stian Pettersen (A) Oddmund Eggum (T)
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra