<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2
COUNTRY ROADS LØP
FORMLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 595.000 kr. Også for 3-12-årige høyest 1.000.000 kr med høyest 400 poeng som ikke har seiret f.o.m. 01.01.18.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-9-1 Plass : 3-9-1

1 2019: -11 -1 -1 -3 -1 -43 000 2018: -22 -4 -2 -2 -8 -132 733
Place Your Bet (S) 2100 1 Plass 383 362
8 år BRUN V v.Gift Kronos* (IT) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 12/12 - 07 / 7 2100 15,2a 458
e. Harriet Vane* (S) v. Tipadoras Hero L. (S) G. Austevoll Färjestad 5 03/12 - 05 / 6 2140 15,0a 215
Tommy Røssland /Gjøvik V. Hop Drammen Travbane 1 26/11 - 07 / 8 2500 17,2a 46
G. Austevoll Karina Ulvin Vudduaune (T) L. Pedersen Bjerke Travbane 0 07/11 - 02 / 3 2140 17,6 59
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl V. Hop Biri Travbane 5 28/10 - 01 / 3 2100 15,6a 51
2 2019: -7 -0 -0 -2 -2 -40 000 2018: -16 -2 -2 -5 -2 -176 491
Clint Classic 2 Plass 574 491
7 år BRUN V v.Quite Easy (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 05/12 - 07 / 5 2100 14,2a 228
e. Rough Rider (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) K. Malmin Bjerke Travbane 3 21/11 - 09 / 9 1609 13,2a 42
Stall Bergsund AS-Even Westby V. Hop Biri Travbane 1 09/11 - 02 / 4 2100 14,1a 91
K. Malmin Trond Anderssen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 0 31/10 - 04 / 7 2100 17,6a 180
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane 3 31/8 - 02 / 3 2100 15,4a 48
3 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -20 500 2018: -26 -5 -3 -4 -8 -192 107
Giant Star 3 Plass 570 458
8 år BRUN V v.Thai Tanic B. Steinseth Bjerke Travbane 0 15/12 - 09 / 5 2100 14,7ag 736
e. Scan Giant v. Giant Force* (US) B. Steinseth Leangen Travbane 0 24/11 - 09 / 3 2140 16,9a 91
Inge Hansen /Elverum B. Steinseth Biri Travbane 4 09/11 - 02 / 2 2100 15,5a 40
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 2 31/10 - 04 / 5 2100 14,8a 86
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj N. Johansson Romme 4 19/10 - 02 / 6 2140 17,6a 28
4 2019: -6 -0 -3 -1 -0 -38 000 2018: -23 -0 -2 -3 -9 -76 955
Javier Palema (S) 4 Plass 560 418
9 år BRUN V v.Adams Hall* (US) T. Solberg Momarken Travbane 6 29/11 - 05 / 6 2140 16,6a 240
e. Agneta Palema (S) v. Alf Palema* (US) H. Edvardsen Bjerke Travbane - 07/11 - 02 / 11 2160 dg 394
Håkon Trandum /Aurskog T. Solberg Drammen Travbane 3 11/10 - 04 / 4 1700 15,1a 91
O. Østre Erik Killingmo (T) H. Edvardsen Momarken Travbane 4 18/9 - 02 / 8 2140 16,1a 178
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame H. Edvardsen Axevalla - 28/8 - 06 / 7 2140 dg a 391
5 2019: -9 -2 -0 -3 -2 -55 000 2018: -25 -3 -6 -2 -8 -144 500
Garfieldz Prinze (S) 5 Plass 344 944
8 år SVART V v.San Pellegrino* (US) K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 12/12 - 07 / 2 2100 15,0a 699
e. Petite d'Aunou (S) v. Defi D'aunou* (FR) K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 27/11 - 05 / 3 1609 13,8a 41
Paal Terje Hamre /Bergen K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 06/11 - 04 / 9 1609 14,5a 41
K. Kvasnes K. Kvasnes Drammen Travbane 6 30/10 - 01 / 1 2100 17,2ag 20
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 17/10 - 07 / 8 1609 13,5a 240
6 2018: -9 -1 -0 -0 -4 -33 500 2017: -12 -3 -2 -1 -2 -114 500
J.C. Royale 6 Plass 407 500
8 år RØD V v.Super Photo Kosmos* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 1 22/11 - 05 / 5 2100 14,6a 27
e. Jenny Pierji (FR) v. Biesolo* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 14/11 - 04 / 1 2100 16,1a 81
Marianne Dæhlen-Tormod Dæhlen E. Høitomt Bjerke Travbane 7 24/10 - 08 / 14 2100 14,7a 111
E. Høitomt Erland Holm (T) K. Johansen Bjerke Travbane 4 10/10 - 06 / 6 2100 14,6a 337
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Holm Biri Travbane - 30/9 - 06 / 7 2100 dg a 266
7 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 918 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -12 378
Inchgower Level (S) 7 Plass 739 948
10 år BRUN V v.Flirtin Man (US) P. Mahony Färjestad 6 03/12 - 03 / 1 2140 15,5a 1045
e. Hot Shot Ås (S) v. Promising Catch* (US) P. Mahony Färjestad 0 26/11 - 04 / 2 2140 15,7a 50
Tom Forkerud-Terje Stålesen M. Andersson Färjestad 4 09/11 - 03 / 8 2140 13,7a 600
V. Hop Tom Forkerud (T) P. Mahony Färjestad 0 01/11 - 01 / 2 3160 16,5 485
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl P. Mahony Axevalla 6 04/10 - 08 / 11 2660 15,5 429
8 2019: -6 -3 -0 -0 -2 -190 000 2018: -19 -3 -3 -0 -9 -202 683
Kick Off Classic 8 Plass 735 683
6 år BRUNSVART H v.Quite Easy (US) K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 08 / 5 2100 17,1a 208
e. Kicking Promessa (S) v. Chergon* (DE) V. Hop Bjerke Travbane 0 17/11 - 11 / 7 1609 12,2a 496
Stall Bitt Av Basillen K. Malmin Bjerke Travbane 1 31/10 - 04 / 10 2100 14,5a 51
D. Dalen Trond Anderssen (T) V. Hop Bjerke Travbane 4 17/10 - 08 / 3 2100 14,1a 242
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Sørlandets Travpark 0 06/10 - 03 / 6 2609 14,8a 112
9 2019: -3 -0 -1 -0 -2 -24 000 2018: -12 -1 -2 -2 -3 -46 484
Raleigh (DK) 9 Plass 479 563
11 år M.BRUN V v.Great Challenger (US) M. Olsen Jarlsberg Travbane 6 07/12 - 06 / 5 1609 14,6a 560
e. D'Cherie (DK) v. New Quick* (DK) S. Hogner Jarlsberg Travbane 3 10/11 - 01 / 2 2100 16,6a 49
Mikkel Olsen /Slattum M. Olsen Jarlsberg Travbane 3 26/10 - 01 / 1 2609 15,6a 153
M. Olsen E. Høitomt Momarken Travbane 2 02/10 - 06 / 3 2140 15,2a 68
Grønn m/sort sk.klaffer og sideklaffer E. Høitomt Bjerke Travbane 6 08/9 - 04 / 1 1609 14,7a 43
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -0 -2 -0 -3 -30 000
Sanner Sid 10 Plass 532 000
11 år RØD V v.S.J.'s Photo* (US) G. Austevoll Momarken Travbane 0 29/11 - 05 / 10 2140 16,9a 534
e. Chilla Sid (S) v. Giant Chill* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 6 06/11 - 05 / 7 2100 15,1a 203
Jeanette Iren Engebretsen-Nils Martin Sagvolden G. Austevoll Drammen Travbane 0 11/10 - 04 / 1 1700 15,5ag 51
M. Gundersen Vidar Engebretsen (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane - 28/9 - 06 / 6 2100 dg a 410
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame D. Dalen Bjerke Travbane 0 05/9 - 08 / 9 1609 13,5a 447