<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
HVATT DJERVENS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 410.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-4 Plass : 2-3-4

1 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 2100 1 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Biri Travbane 0 14/12 - 04 / 5 2100 30,0a 384
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Biri Travbane 6 28/10 - 06 / 7 1609 26,4a 497
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 3 2100 29,0 1502
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Biri Travbane - 30/9 - 05 / 3 1609 dg a 295
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 4 18/9 - 05 / 1 2140 28,6a 279
2 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -11 500 2018: -20 -5 -2 -3 -2 -166 604
Hvalstad Odin 2 Plass 421 818
8 år RØD V v.Moe Odin O. Østre Biri Travbane 1 14/12 - 04 / 4 2100 28,5a 42
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv O. Østre Klosterskogen Travbane 2 01/12 - 01 / 3 2100 29,5a 32
Rune A. Hansen & Stall Friends 008 O. Østre Momarken Travbane 1 11/11 - 06 / 2 2140 28,5a 244
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 31/10 - 08 / 2 2100 27,6a 34
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Rennesvik Romme - 22/9 - 08 / 1 1640 dg a 16
3 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -48 500 2018: -18 -3 -2 -1 -11 -223 739
Frøyu Pelle 3 Plass 453 739
6 år SVART V v.Tekno Odin G. Austevoll Biri Travbane 2 14/12 - 04 / 9 2100 28,6a 31
e. Frøyu Sara v. Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 5 21/11 - 08 / 3 2100 27,7a 30
Johnny Wilhelm Nilsen-Siri Braathen G. Austevoll Bjerke Travbane 1 31/10 - 08 / 1 2100 26,4a 69
G. Austevoll Johnny Nilsen G. Austevoll Biri Travbane 0 13/10 - 07 / 8 2640 27,6 543
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Hagmyren 4 15/9 - 08 / 1 2140 25,8 78
4 2019: -6 -0 -1 -1 -2 -29 500 2018: -22 -3 -8 -3 -3 -178 104
Alm Nagano 4 Plass 386 816
7 år RØD V v.Moe Odin G. Gundersen Biri Travbane 0 28/10 - 06 / 12 1609 26,5a 41
e. Alm Tara v. Rigel Jo M. Gundersen Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 6 2100 28,3 177
Knut Alm /Jaren G. Gundersen Biri Travbane 2 30/9 - 05 / 9 1609 25,1a 48
G. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) M. Gundersen Momarken Travbane 0 18/9 - 05 / 7 2140 29,2a 35
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 02/9 - 06 / 6 1609 23,3a 69
5 2019: -14 -1 -1 -1 -6 -52 500 2018: -24 -2 -2 -2 -11 -127 500
Kolbu Jonatan 5 Plass 437 000
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Biri Travbane 5 14/12 - 04 / 8 2100 29,8a 397
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Bjerke Travbane 6 05/12 - 08 / 2 2140 28,1 555
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Bjerke Travbane 0 21/11 - 08 / 11 2100 28,2a 667
T. Lindbak T. Lindbak Momarken Travbane 0 11/11 - 06 / 6 2140 30,6a 386
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Bjerke Travbane 2 31/10 - 08 / 9 2100 27,1a 380
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -1 -2 -11 500
Nito Nicklas 6 Plass 378 444
11 år SVART V v.Lumjor B. Steinseth Biri Travbane 3 30/11 - 01 / 6 1609 33,3a 54
e. Friskina v. Rigel Jo O. Østre Biri Travbane 0 28/10 - 06 / 11 1609 26,7a 375
Stall L.E.K. B. Steinseth Bjerke Travbane 0 17/10 - 05 / 1 1609 25,7a 595
B. Steinseth Leif Skogen B. Steinseth Biri Travbane 5 05/10 - 05 / 4 1609 26,1a 532
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj O. Østre Biri Travbane 0 30/9 - 05 / 2 1609 26,3ag 363
7 2019: -7 -4 -1 -0 -0 -123 000 2018: -14 -3 -3 -2 -3 -130 000
Best Ruggen 7 Plass 515 000
7 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 17/10 - 09 / 12 2160 dg 32
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Jarlsberg Travbane 2 14/9 - 01 / 4 1609 23,5a 14
Team Ruggen O. Østre Bjerke Travbane 1 05/9 - 06 / 1 2100 25,4a 51
O. Østre Tore Martinsen O. Østre Biri Travbane 3 17/8 - 01 / 5 2100 26,5a 42
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Biri Travbane 1 10/8 - 04 / 8 2100 29,9a 38
8 2019: -8 -4 -0 -2 -0 -130 000 2018: -17 -3 -3 -3 -5 -135 233
Valle Storm 8 Plass 482 733
6 år SVART H v.Tekno Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 01/12 - 09 / 2 2100 28,8a 75
e. Sunnmørsjenta v. Elding J. Rasmussen Bjerke Travbane 2 14/11 - 07 / 10 2100 26,7a 93
Stall 4 rette A. Stensen Bjerke Travbane 5 31/10 - 08 / 10 2100 27,5a 77
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 17/10 - 09 / 9 2140 27,4 51
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 03 / 2 2100 28,2 g 59
9 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -55 500 2018: -17 -1 -1 -0 -5 -58 000
Linnstjernen 9 Plass 423 500
9 år SVART V v.Slått Eld J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 5 07/12 - 07 / 6 2140 30,2 99
e. Gylden Rappa v. Kal Luis A. Akselsen Bjerke Travbane - 27/11 - 03 / 3 2100 dg a 29
Christiane Wessel-Martine Wessel T. Fløysand Sørlandets Travpark 0 18/11 - 03 / 4 2140 27,5 459
A. Hagmann Martine Wessel (T) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 01/11 - 04 / 3 2100 28,9a 221
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek T. Fløysand Sørlandets Travpark - 03/6 - 04 / 3 2140 dg 110