Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
FARGO RIGELS TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.29,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.28,0 og dårligere.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-8-7 Plass : 5-8-7

1 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -7 -1 -0 -0 -1 -17 000
Gylden Bausa 2100 1 Plass 83 200
9 år SVART HP v.Skibber K. Malmin Drammen Travbane 1 13/12 - 03 / 2 2100 33,4a 161
e. Gylden Vår v. Bork Rigel Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 05/12 - 05 / 1 2140 32,2 834
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen D. Dalen Momarken Travbane 0 08/5 - 01 / 2 2140 35,1a 456
K. Malmin Magnus Billing D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 08 / 3 2120 32,8 237
Mørkblå med gul reklame/bånd M. Gundersen Drammen Travbane 0 12/4 - 01 / 3 1700 30,9a 362
2 2019: -6 -0 -1 -3 -0 -27 000 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000
Vest Odin 2 Plass 130 500
6 år SVART V v.Moe Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 12/12 - 05 / 8 2100 29,9a 670
e. Haukeli Stjerna v. Bork Rigel Å. Tengsareid Biri Travbane 0 30/11 - 05 / 4 2100 38,0a 172
Stall Benny E. Høitomt Biri Travbane 0 23/11 - 01 / 1 2100 33,1a 85
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 31/12 - 01 / 9 2160 32,5 277
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Biri Travbane 6 04/11 - 02 / 11 2140 30,3 133
3 2019: -11 -0 -2 -2 -6 -49 500 2018: -11 -1 -1 -1 -2 -47 696
Ulvendina 3 Plass 161 756
6 år BRUN HP v.Lome Elden R. Sveen Bjerke Travbane 0 07/11 - 04 / 2 2100 32,4a 84
e. Ulvendokka v. Skøiar K. Frick Romme 5 19/10 - 04 / 8 2140 29,6a 50
Thorstein Roen /Grindvoll B. Steinseth Bjerke Travbane 2 03/10 - 01 / 6 2160 31,5 97
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 0 25/9 - 04 / 1 1609 30,1ag 82
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj K. Frick Romme 1 18/9 - 06 / 8 2140 30,7a 52
4 2019: -3 -0 -1 -1 -0 -15 000 2018: -10 -2 -1 -1 -4 -87 277
Alonso O.R. 4 Plass 145 070
6 år RØD H v.Moe Odin E. Schem Färjestad 3 26/11 - 11 / 11 2160 30,7 181
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden E. Schem Åmål 1 14/10 - 05 / 11 2480 30,3 62
Stall Reseptal E. Schem Färjestad 1 10/9 - 07 / 5 2160 30,3 70
E. Schem E. Schem Biri Travbane 0 24/8 - 07 / 5 2100 34,0ag 114
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Bjerke Travbane 4 09/8 - 01 / 5 2100 30,2a 44
5 2019: -8 -3 -0 -1 -4 -89 000 2018: -2 -2 -0 -0 -0 -36 000
Lille Olga 5 Plass 212 000
5 år RØDSKIMMEL HP v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane P 14/12 - 20 / 3 2120 34,7 P
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 06/12 - 07 / 7 2160 31,9 27
Arne Senstad-Marthe E. Ottersen E. Høitomt Momarken Travbane 0 01/10 - 08 / 6 2140 33,0ag 113
O. Østre Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 11 10/9 - 01 / 1 2100 32,0a 73
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 1 29/8 - 02 / 4 2100 30,3a 37
6 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -24 -2 -4 -3 -12 -113 000
Z.M.'s Lyntroll 2120 1 Plass 204 000
7 år MØRKBR V v.Feseth Lynet A. Stensen Leangen Travbane 0 03/12 - 02 / 7 2140 31,8a 59
e. Ulltrolla v. Perle Troll L. Kolle Biri Travbane 3 23/11 - 06 / 1 1609 29,1a 82
Rolf Settem /Bolsøya A. Stensen Leangen Travbane 7 12/11 - 06 / 5 1640 28,6a 116
A. Stensen Rolf Settem A. Stensen Leangen Travbane 4 05/11 - 08 / 3 2140 30,5 111
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 1 28/10 - 04 / 6 2100 30,3a 265
7 2019: -8 -2 -4 -1 -0 -110 000 2018: -15 -3 -2 -2 -5 -99 500
Dæmro Kjempen 2 Plass 291 500
6 år MØRKBR V v.Odins Kjempe E. Høitomt Bjerke Travbane 1 28/11 - 07 / 10 2100 28,1a 87
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld E. Høitomt Biri Travbane 2 09/11 - 06 / 5 2100 29,7ag 45
Stig Bye-Hanne Bye K. Johansen Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 3 2100 30,3ag 111
E. Høitomt Stig Bye E. Høitomt Biri Travbane 1 05/10 - 01 / 4 2100 31,1a 16
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 2 18/9 - 04 / 7 2100 29,0a 74
8 2019: -5 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -16 -5 -4 -1 -2 -129 000
Mo Line 3 Plass 171 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Bjerke Travbane 4 12/12 - 06 / 12 1609 28,1a 33
e. Schudona v. Spikeld G. Austevoll Biri Travbane 1 16/11 - 01 / 2 2120 29,7 g 40
Team Trones V. Hop Bjerke Travbane 0 10/10 - 02 / 4 2140 30,0 g 48
G. Austevoll Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 03/10 - 05 / 8 1609 28,7ag 38
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl T. Solberg Bjerke Travbane 1 18/9 - 04 / 10 2100 29,0a 163
9 2019: -11 -0 -2 -2 -2 -33 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -15 000
Ejo Tina 4 Plass 113 767
7 år BRUN HP v.Tin Tveiten O. Mikkelborg Biri Travbane 0 14/12 - 01 / 8 1609 32,1ag 167
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) H. Holm Bjerke Travbane - 27/6 - 01 / 2 1640 dg 245
Marita Høyesveen /Ringebu O. Sagholen Biri Travbane 0 15/6 - 07 / 11 1609 31,4ag 122
D. Dalen Marita Høyesveen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 06/6 - 04 / 4 1609 29,4a 85
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 12/5 - 03 / 7 2100 30,1a 466
10 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -24 -0 -0 -1 -10 -37 500
Lill Tea 5 Plass 146 000
9 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Sørlandets Travpark 0 18/11 - 04 / 5 2140 33,4 598
e. Trydals Tea v. Schuvar J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 4 08/11 - 03 / 3 2100 34,2 261
Hanne E. Ellefsrud /Gran G. Austevoll Drammen Travbane 0 30/10 - 04 / 5 2100 32,8ag 259
A. Hagmann Hanne E. Ellefsrud O. Østre Drammen Travbane 6 22/10 - 05 / 10 2100 31,1a 106
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 5 28/9 - 03 / 5 2100 31,3 290
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -4 -4 -1 -1 -116 500
Alm Andaman 6 Plass 122 500
5 år BRUN V v.Tekno Odin R. Kruse Momarken Travbane P 11/11 - 20 / 3 2160 38,6 g P
e. Alm Travinda v. Storm Jo R. Kruse Biri Travbane - 05/10 - 01 / 6 2100 dg a 48
Roy Lysgård /Kolbu R. Kruse Bjerke Travbane 0 04/8 - 05 / 10 2100 br ag 361
R. Kruse Roy Lysgård H. Eggen Bjerke Travbane - 25/7 - 01 / 8 2100 dg a 28
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Jarlsberg Travbane 2 08/7 - 01 / 1 2100 28,2 55
12 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -12 000 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Komnes Martin 7 Plass 131 000
8 år MØRKBR V v.Trø Faks B. Steinseth Bjerke Travbane - 06/12 - 05 / 12 1609 dg a 784
e. Maud v. Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 0 30/11 - 05 / 8 2100 41,7a 443
Bjørn Arvid Steineide /Heidal L. Pedersen Bjerke Travbane 0 21/11 - 03 / 3 2140 31,8 212
Ø. Ruttenborg Bjørn Steinseth (T) O. Østre Momarken Travbane 7 11/11 - 04 / 4 2140 31,8 202
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame K. Johansen Biri Travbane 7 22/12 - 01 / 9 1609 30,4a 359