<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
TALLINS TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.34,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-8-4 Plass : 14-8-4

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -2 -2 -0 -2 -40 000
Spang Stilig 2100 1 Plass 40 000
5 år SVART H v.Moe Odin G. Gundersen Momarken Travbane 2 04/12 - 04 / 5 2140 35,4 23
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn G. Gundersen Biri Travbane 1 16/11 - 08 / 2 2100 34,7 g 59
Inger Hilde Johansen-Per Johansen G. Gundersen Momarken Travbane 1 04/11 - 07 / 1 2140 36,0 27
G. Gundersen Per Johansen (T) G. Gundersen Biri Travbane 5 28/10 - 02 / 7 2100 35,2 89
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 5 19/10 - 04 / 4 2100 34,6 104
2 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
S.K.'s Nordstjerne 2 Plass 6 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven T. Lindbak Biri Travbane 6 14/12 - 03 / 2 2100 38,3 473
e. Demi v. Alm Silver T. Lindbak Biri Travbane 6 30/11 - 08 / 2 2100 42,5 149
Cathrin Sandsengen-Ronny Sandsengen D. Dalen Biri Travbane - 23/11 - 08 / 5 2100 dg 169
T. Lindbak T. Lindbak Momarken Travbane P 11/11 - 20 / 6 2160 40,0 P
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Biri Travbane - 31/8 - 24 / 3 2100 dgpp N
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Lomin 3 Plass 30 000
5 år SVART H v.Lome Elden O. Kjenner Momarken Travbane 7 04/12 - 04 / 3 2140 36,1 g 112
e. Evina v. Pål Even K. Handeland Forus Travbane 0 17/6 - 07 / 13 2060 34,7 g 516
Stall Farfar Og Ungene P. Buer Forus Travbane - 22/5 - 09 / 1 2040 dg 78
O. Kjenner K. Handeland Bergen Travpark 3 04/11 - 02 / 7 2100 36,0 83
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek K. Handeland Forus Travbane 5 10/10 - 08 / 3 2040 36,9 111
4 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -12 000 2018: -6 -0 -1 -2 -3 -20 000
Troll 4 Plass 32 000
5 år BRUN V v.Alm Viktor O. Sagholen Jarlsberg Travbane 2 07/12 - 03 / 1 2100 35,3 274
e. Haugertilla v. Kos Knekten O. Mikkelborg Momarken Travbane 5 11/11 - 08 / 13 2160 35,7 g 270
Helge Lindstad-Milda Lindstad O. Sagholen Klosterskogen Travbane 6 01/11 - 03 / 8 2120 36,0 164
O. Sagholen Helge Lindstad O. Sagholen Jarlsberg Travbane 3 12/10 - 07 / 2 2100 35,1ag 78
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 4 18/9 - 07 / 3 2140 35,2 189
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -6 -0 -0 -1 -4 -11 500
Kringlers Tor 5 Plass 13 500
5 år SVART V v.Järvsöviking* (S) L. Kolle Biri Travbane 6 23/11 - 08 / 9 2120 35,4 407
e. Vikenmai v. Spang Best L. Kolle Biri Travbane 6 28/10 - 02 / 2 2100 35,2 g 298
Elin Andersgård Helle-Terje Helle G. Austevoll Drammen Travbane 6 22/10 - 09 / 2 2100 36,0 g 129
G. Austevoll Elin Andersgård Helle G. Austevoll Biri Travbane 8 06/4 - 08 / 7 2120 39,9 63
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 3 23/3 - 07 / 12 2100 37,9 119
6 2019: -4 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -6 -1 -0 -0 -5 -20 947
Opseth Alsvinn 6 Plass 31 947
5 år SVART V v.Bork Odin H. Holm Biri Travbane 7 14/12 - 03 / 12 2120 38,2 g 147
e. Smedsrud Vinni v. Gam Vinter H. Holm Biri Travbane 7 30/11 - 08 / 8 2120 41,7 g 178
Stall Ravinni K. Frick Romme 7 23/11 - 08 / 15 2160 38,1 91
H. Holm Elen Marie Opseth B. Steinseth Biri Travbane 1 09/11 - 01 / 1 2100 37,3 g 15
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl B. Steinseth Biri Travbane 5 19/10 - 08 / 1 2100 37,4 g 121
7 2019: -12 -1 -0 -0 -6 -23 995 2018: -10 -0 -0 -1 -3 -10 491
Briskeby Stjernen 7 Plass 37 986
5 år BRUN V v.Moe Odin O. Mikkelborg Biri Travbane 3 14/12 - 03 / 10 2120 36,5 103
e. Briskebyrappa v. Rappfot O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 03 / 4 2100 37,4 g 653
Børre Knutsen /Bodø O. Østre Biri Travbane 5 30/11 - 08 / 1 2100 42,3 g 116
O. Østre Merete Viksås Å. Tengsareid Drammen Travbane - 26/11 - 09 / 3 2100 dg 402
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Biri Travbane 7 23/11 - 08 / 4 2100 36,5 g 72
8 2019: -13 -1 -3 -2 -4 -72 817 2018: -4 -0 -2 -0 -0 -16 000
Sæther Lomen 8 Plass 88 817
4 år SVART H v.Lome Elden A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 16/12 - 03 / 6 2160 34,9 614
e. Hornnes Tiril v. Pålex K.* (S) E. Høitomt Biri Travbane 0 27/7 - 01 / 4 2100 39,2 g 312
Arve G. Blihovde /Svingvoll A. Rasmussen Biri Travbane P 25/5 - 21 / 4 2100 44,0 P
V. Hop Arve G. Blihovde (A)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
9 2019: -9 -2 -1 -1 -2 -46 500 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -5 491
Lygna Spretten 2120 1 Plass 85 021
5 år SVART V v.Åsajerven Å. Tengsareid Biri Travbane 0 14/12 - 08 / 5 2100 35,4a 186
e. Lygna Camp v. Elding H. Holm Biri Travbane 0 15/6 - 06 / 10 2100 33,9ag 684
Anne-Lene W. Johansen-Egil Johansen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 22/3 - 06 / 2 2100 38,6ag 313
Å. Tengsareid Anne-Lene W. Johansen O. Mikkelborg Bollnäs 0 16/3 - 02 / 10 1660 34,8 250
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 08/3 - 05 / 7 2100 34,0ag 341
10 2019: -8 -1 -3 -0 -2 -63 500 2018: -9 -0 -0 -2 -6 -27 000
Fjellvang Frøkna 2 Plass 90 500
8 år BRUN HP v.Odins Kjempe M. Sørvik Jarlsberg Travbane 4 21/9 - 04 / 1 2100 34,2 g 616
e. Hoppsasa v. Järvsöfaks (S) M. Sørvik Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 06 / 4 2100 39,5ag 299
Leif Solemsli /Vang I Valdres M. Sørvik Biri Travbane 8 31/8 - 01 / 6 2120 34,1 g 256
A. Stensen M. Sørvik Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 03 / 2 2100 34,2 298
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam M. Sørvik Kala Landbane 3 12/8 - 01 / 6 1900 34,3 g 345
11 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -0 -0 -8 -22 500
Brauti Line 3 Plass 44 500
9 år MØRKBR HP v.Vinning Kos L. Revheim Biri Travbane 4 16/11 - 08 / 5 2120 34,5 221
e. Krumeline v. Alm Svarten L. Revheim Bjerke Travbane 4 31/10 - 01 / 6 2160 33,6 g 1036
Johan Petter Gustavsen /Kirkenær L. Revheim Drammen Travbane 8 22/10 - 09 / 8 2140 36,2 g 503
L. Revheim Johan Petter Gustavsen L. Revheim Biri Travbane 0 05/10 - 08 / 1 2100 34,5 713
Blå m/L.B.R. i hvitt. L. Revheim Biri Travbane - 08/6 - 08 / 13 2140 dg 1135
12 2019: -11 -2 -2 -0 -3 -55 000 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Kolbu Hjørdis 4 Plass 62 000
6 år SVART HP v.Lome Elden M. Gundersen Momarken Travbane 2 11/12 - 08 / 4 2140 34,5 184
e. Mijomi v. Kjøstad Jo M. Gundersen Jarlsberg Travbane - 25/11 - 08 / 5 2100 dg 286
Per Øyvind Einarsen-Yvonne Einarsen D. Dalen Drammen Travbane P 30/10 - 20 / 1 2100 39,2 g P
M. Gundersen Per Øyvind Einarsen H. Skiaker Biri Travbane 14/8 - 23 / 7 2120 56,6 B
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame H. Skiaker Biri Travbane 10/7 - 24 / 5 2100 57,3 B
13 2019: -4 -2 -1 -0 -1 -38 000 2018: -8 -0 -1 -2 -2 -29 500
Bragevinn 5 Plass 67 500
4 år BRUN H v.Moe Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 6 05/12 - 01 / 4 2100 33,5a 92
e. Langaard Tiril v. Braute B. Steinseth Biri Travbane 6 16/11 - 03 / 13 2120 33,3 872
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll B. Steinseth Bjerke Travbane 3 24/10 - 09 / 10 2160 33,3 212
B. Steinseth Brynjulf Bjørge B. Steinseth Biri Travbane 0 13/10 - 01 / 5 2100 br a 335
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj A. Stensen Biri Travbane 2 24/8 - 09 / 6 2100 36,9 183
14 2019: -4 -2 -0 -0 -1 -41 500 2018: -12 -2 -3 -3 -3 -64 000
Vår Bajas 6 Plass 105 500
5 år SVART H v.Moe Svarten E. Høitomt Biri Travbane 2 14/12 - 08 / 7 2100 34,3ag 69
e. Vårlill v. Elding P. Sem Drammen Travbane 2 04/12 - 04 / 10 2100 33,0a 239
Bent Olav Wigdal /Vikersund E. Høitomt Biri Travbane 1 30/11 - 08 / 11 2140 38,5 g 105
E. Høitomt Bent Olav Wigdal E. Høitomt Bjerke Travbane 0 21/11 - 01 / 7 2160 br g 114
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Drammen Travbane 3 08/11 - 02 / 6 2100 33,8a 68