<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:34 V5-5
DD-2
SPORTRAPP / POENG
SPORTRAPP / POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 365.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -11 -0 -0 -2 -6 -33 500 2017: -12 -0 -0 -1 -4 -18 500
La Paloma 1 Plass 268 000
11 år MØRKBR V v.Mr. Commissioner (US) D. Dalen Bjerke Travbane 5 20/11 - 05 / 6 1609 14,6a 302
e. Smok'n Katie v. Smok'n Lantern* (US) H. Tvedt Klosterskogen Travbane - 08/11 - 06 / 1 1700 dg a 134
Linda Borgan /Hvittingfoss D. Dalen Bjerke Travbane 5 17/10 - 03 / 10 1609 13,6a 1116
Dag-Sveinung Dalen (T) Linda Borgan D. Dalen Bjerke Travbane 5 09/10 - 03 / 3 2100 16,5a 168
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 4 28/6 - 05 / 10 2100 15,7a 239
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -3 -4 -35 000
Divided Dream 2 Plass 295 500
8 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) E. Høitomt Drammen Travbane 0 04/12 - 05 / 7 2100 19,9ag 62
e. Huxtable Lady (S) v. Huxtable Hornline* (S) T. Solberg Drammen Travbane 6 26/11 - 07 / 6 2500 18,5ag 407
Elisabeth Eide /Nordagutu Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 13/5 - 06 / 3 2140 15,7a 119
Eirik Høitomt (T) Elisabeth Eide G. Kylen Jarlsberg Travbane 4 04/5 - 02 / 7 2100 16,6a 31
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 25/4 - 06 / 8 2100 14,5a 655
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -0 -2 -3 -8 -80 982
A Winner (DK) 3 Plass 295 297
7 år BRUN V v.From Above* (S) L. Kolle Drammen Travbane 3 04/12 - 05 / 10 2100 18,7a 93
e. Jobie Ana* (S) v. Jobie Tempest* (CA) M. Jakobsson Färjestad 0 09/11 - 10 / 6 1640 14,9a 330
Team Trippel H. V. Hop Bjerke Travbane 5 24/10 - 08 / 5 2100 14,4a 155
Gunnar Austevoll (T) Kai Johansen (T) K. Johansen Bjerke Travbane 0 15/10 - 03 / 2 2100 15,0a 92
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Johansen Bjerke Travbane 4 09/8 - 05 / 10 1609 14,6a 76
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Glitter In The Air (US) 4 Plass 293 095
9 år BRUN HP v.Chocolatier* (US) A. Rasmussen Biri Travbane 0 30/11 - 02 / 4 2100 23,9a 388
e. Luscious Glitter (US) v. Muscles Yankee* (US) A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 13/8 - 03 / 4 2100 16,7a 343
Kari Jacobsen /Harstad A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 25/7 - 06 / 1 2100 17,6a 499
Thomas Rød (A) Anne Grete Rasmussen (T) A. Rasmussen Jarlsberg Travbane P 22/4 - 20 / 1 2100 18,6 P
Hvit m/sort mansj,krave,belte,stj.rekl A. Sletsjø Bjerke Travbane 2 17/2 - 05 / 7 2100 17,0a 184
5 2019: -6 -1 -1 -2 -1 -34 500 2018: -12 -0 -1 -1 -6 -38 000
Tulle Ringhøj (DK) 5 Plass 314 419
9 år BRUN HP v.Deliberate Speed* (US) J. Hansen Bjerke Travbane - 25/7 - 06 / 9 2100 dg a 262
e. Eliza Unikum (DK) v. Ride The Wave* (US) J. Hansen Momarken Travbane 6 10/7 - 05 / 7 2140 14,3a 201
Joakim Hansen /Stokke J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 25/6 - 02 / 1 2609 15,9a 434
Joakim Hansen (S) Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Bjerke Travbane 5 25/4 - 04 / 1 2100 15,5a 321
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Momarken Travbane 4 10/4 - 05 / 11 1640 14,6a 401
6 2019: -10 -3 -1 -2 -3 -90 000 2018: -7 -1 -1 -1 -1 -42 000
Fabian B.R. 6 Plass 414 224
6 år BRUN V v.Muscles Yankee* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 26/9 - 06 / 12 2100 15,7a 78
e. Glamour Hoff (DK) v. Giant Chill* (US) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 10/9 - 05 / 12 2100 15,5a 78
Per Otto Aagre-Lars Aagre J. Eriksen Sørlandets Travpark 3 11/3 - 05 / 14 1680 14,7 93
Geir Vegard Gundersen (T) Per Otto Aagre (T) M. Gundersen Drammen Travbane 0 03/3 - 06 / 9 1700 15,9ag 38
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Jarlsberg Travbane - 17/2 - 08 / 4 1609 dg a 30
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -1 -1 -2 -1 -36 500
Amazing S.H. (DK) 7 Plass 308 119
7 år BRUN HP v.Ens Snapshot (US) H. Tvedt Biri Travbane 2 30/11 - 02 / 6 2100 21,1a 14
e. Gijon S.H. (DK) v. New Quick* (DK) H. Tvedt Bjerke Travbane 1 20/11 - 05 / 2 1609 14,3a 24
Stall Amazing 282 E. Høitomt Bjerke Travbane 3 06/11 - 04 / 7 1609 14,1a 71
Herman R. Tvedt (T) L. Kolle Drammen Travbane 5 22/10 - 03 / 2 1700 15,3a 53
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 05 / 2 2100 14,7a 301
8 2019: -10 -2 -2 -0 -4 -77 500 2018: -17 -2 -7 -2 -4 -131 500
Massive Speed 8 Plass 389 000
6 år BRUN V v.Muscle Massive* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 22/9 - 02 / 1 2140 15,0a 16
e. Uganda (S) v. Spotlite Lobell* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 10/9 - 05 / 11 2100 15,1a 44
Stall Massive & Lars Gaute Bø Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 20/8 - 04 / 9 2100 14,4a 67
Åsbjørn Tengsareid (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 7 06/8 - 05 / 1 2100 14,9a 34
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 11/7 - 08 / 9 1609 13,3a 47
9 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -10 500 2018: -18 -3 -2 -2 -7 -96 500
May Lucifer 9 Plass 274 500
7 år BRUN V v.Coktail Jet (FR) V. Hop Drammen Travbane 1 04/12 - 05 / 9 2100 18,4a 92
e. Odalisque v. Armbro Goal* (US) V. Hop Bjerke Travbane 0 20/11 - 05 / 3 1609 14,9a 98
Janne Rahd /Sandefjord V. Hop Jarlsberg Travbane 4 15/11 - 01 / 8 1609 14,1a 85
Vidar Hop (T) Lars M. Søvik (T) V. Hop Bjerke Travbane 6 15/10 - 04 / 12 2100 15,6a 60
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 3 02/10 - 05 / 6 2140 16,5a 121
10 2019: -7 -2 -0 -1 -4 -207 500 2018: -10 -1 -3 -1 -5 -174 495
M.S. Triple J. (US) 10 Plass 581 995
4 år BRUN H v.Cantab Hall (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 6 05/12 - 02 / 10 2100 15,2a 224
e. Maritas Victory (US) v. Valley Victory* (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane 4 25/11 - 05 / 8 2100 13,9a 46
Terje Svendsen /Haukeland F. Hamre Jarlsberg Travbane 4 02/11 - 06 / 9 2100 16,5a 58
Frode Hamre (T) E. Adielsson Charlottenlund 3 26/8 - 08 / 9 2000 13,8a 60
Mørkblå/lysblå todelt, reklame E. Adielsson Åby 5 11/8 - 03 / 9 2140 13,7a 103
11 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -4 -2 -2 -3 -104 500
King Senator 11 Plass 304 500
7 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 08/11 - 06 / 7 1700 15,7a 68
e. Lizzi Pilot v. Gunslinger Spur (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 25/10 - 06 / 2 1700 15,8a 93
Gunnar Aksnes-Kåre Johannesen L. Kolle Drammen Travbane 1 27/9 - 01 / 1 2100 15,9a 44
Adrian Solberg Akselsen (S) Gunnar Aksnes L. Kolle Bjerke Travbane 0 03/9 - 02 / 8 2100 16,2a 167
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv L. Kolle Drammen Travbane 1 16/8 - 05 / 3 1700 15,4a 25
12 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -8 500 2018: -13 -2 -3 -2 -2 -99 000
Bleeding Heart (US) 12 Plass 344 500
8 år MØRKBR V v.Chocolatier* (US) L. Kolle Drammen Travbane 2 26/11 - 07 / 11 2500 17,3a 20
e. Iris U.S. (US) v. Striking Sahbra* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 01/11 - 05 / 2 2900 18,1 34
Hestesport-Centeret AS /Skien Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 20/10 - 03 / 9 4180 17,6 355
Lars Anvar Kolle (T) Jane Helen Stareng (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 06/10 - 03 / 1 2609 15,5ag 530
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 1 22/9 - 06 / 11 2140 15,1a 73