<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:58 V5-2
MAX 600
MAX 600
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 70.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -6 -0 -0 -2 -2 -15 500 2018: -18 -1 -2 -2 -8 -55 000
Ultimate Love 1 Plass 70 500
5 år BRUN HP v.Gentle Tilly (S) P. Kals Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 08 / 2 1700 18,7a 104
e. Lass Joy (S) v. Defi D'aunou* (FR) M. Gundersen Klosterskogen Travbane - 01/12 - 07 / 10 2100 dg a 512
Trond Hansen /Skien M. Gundersen Bjerke Travbane 0 22/11 - 01 / 6 2100 21,2a 104
Trond Hansen (A) M. Gundersen Drammen Travbane 1 04/10 - 05 / 3 2100 18,5a 44
hvit m/rødt sk.stk,seler,bånd og ermst M. Gundersen Drammen Travbane 4 27/9 - 05 / 6 2100 18,4a 67
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -2 -4 -24 500
Awalkinthepark 2 Plass 51 000
6 år BRUN V v.Revenue* (S) O. Østre Jarlsberg Travbane - 28/9 - 07 / 1 2609 dg a 181
e. Moments Tail (S) v. Comets Tail* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 02 / 8 1609 br ag 884
Stall Stein Å. Tengsareid Biri Travbane 5 24/8 - 06 / 7 2100 18,4a 196
Knut Arne Ødegaard (T) Robert Granhaugen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 16/8 - 02 / 4 1700 17,9ag 68
blå m/rød bunn. C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 04 / 2 2100 17,6a 281
3 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -20 000 2018: -9 -2 -1 -0 -2 -52 000
Dreamliner 3 Plass 97 000
5 år MØRKBR H v.Dream Vacation* (US) J. Revheim Bjerke Travbane 4 12/12 - 03 / 4 2100 16,0a 106
e. Lovely Lexby v. Speedy Tomali (US) J. Revheim Bjerke Travbane 4 14/11 - 02 / 3 2100 16,3a 319
John Revheim-John Atle Revheim J. Revheim Bjerke Travbane 0 10/10 - 03 / 7 2100 17,5a 167
Eirik Høitomt (T) John Revheim (A) J. Revheim Bjerke Travbane 2 12/9 - 02 / 9 2100 17,5a 123
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane - 25/7 - 05 / 3 2100 dg a 56
4 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -6 974 2018: -16 -0 -2 -3 -7 -47 000
Lord Coral 4 Plass 80 974
7 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 02/12 - 04 / 1 2140 17,6 98
e. Alexias Corall (S) v. Smokin Yankee (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 14/11 - 05 / 3 2100 17,2a 182
Stall L.R.W. Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 12/10 - 01 / 6 2100 16,7a 118
Vidar Hop (T) Jarle Gunstad E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 28/9 - 07 / 7 2609 17,7a 227
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Hauge Bergen Travpark 4 30/8 - 02 / 8 2120 17,7 288
5 2019: -4 -0 -2 -0 -1 -24 000 2018: -10 -2 -2 -0 -4 -58 500
Trocadero 5 Plass 96 500
5 år MØRKBR V v.Love You* (FR) D. Dalen Bjerke Travbane - 05/12 - 06 / 3 2100 dg a 39
e. Pole Position v. Brief Encounter (S) D. Dalen Bjerke Travbane 2 13/11 - 04 / 1 2100 16,2a 98
Terje B. Røed /Husøysund D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 01 / 8 2100 20,1a 35
Dag-Sveinung Dalen (T) Hedda E. Assev (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 16/5 - 06 / 2 2100 17,1a 61
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 09/5 - 03 / 10 2100 16,7a 333
6 2018: -9 -0 -0 -2 -2 -17 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Goodis 6 Plass 54 000
7 år BRUN HP v.Shogun Lobell* (US) P. Midtfjeld Drammen Travbane 0 13/12 - 02 / 8 1700 20,8arg 248
e. Good Living v. Felix Santana* (DE) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 06/12 - 01 / 2 1609 16,4a 65
Elin Kristin Nilsen /Berg I Østfold G. Austevoll Bjerke Travbane 3 22/11 - 01 / 8 2100 17,9a 175
Gunnar Austevoll (T) Trine Nilsen N. Holm Bjerke Travbane 0 20/8 - 01 / 2 2100 17,4ar 415
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl N. Holm Bjerke Travbane 4 25/6 - 01 / 5 2100 16,2ar 208
7 2019: -5 -1 -0 -0 -2 -20 000 2018: -14 -1 -1 -2 -4 -51 500
Victor's Voice 7 Plass 78 500
5 år BRUN H v.Thai Tanic A. Akselsen Jarlsberg Travbane - 21/9 - 05 / 9 2100 dg ag 262
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 09/9 - 12 / 12 2100 16,3a 587
Svein J. Guttormsen-Silje Kristin Eilertsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 25/8 - 04 / 5 2140 16,0a 86
Adrian Solberg Akselsen (S) Anne Grete Rasmussen (T) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane - 03/8 - 07 / 9 2100 dg a 22
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 26/7 - 03 / 10 2100 15,9a 242
8 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -1 -3 -1 -1 -41 000
Shez Elegant 8 Plass 64 000
5 år BRUN HP v.Jaded* (S) Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 13/12 - 02 / 9 1700 17,5a 14
e. Shez Mine (US) v. Balanced Image (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 06/12 - 01 / 9 1609 16,3a 26
Arne Andreassen /Son E. Rennesvik Momarken Travbane 0 19/8 - 02 / 2 2140 18,5a 70
Åsbjørn Tengsareid (T) Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 07 / 3 1609 14,7ag 423
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 09/6 - 02 / 9 2140 16,1 618
9 2019: -9 -3 -1 -0 -3 -63 500 2018: -14 -3 -1 -1 -3 -70 063
Viking Ivi 9 Plass 133 563
5 år BRUN V v.Great Challenger (US) L. Kolle Bjerke Travbane 5 05/12 - 06 / 9 2100 16,7a 103
e. Ivery Simoni (DK) v. Ride The Wave* (US) J. Hansen Biri Travbane 0 09/11 - 05 / 9 1609 17,8ag 116
Team Oktober J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 03 / 7 2100 br ag 131
Lars Anvar Kolle (T) Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Momarken Travbane 0 23/9 - 07 / 6 2640 20,9a 59
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Horpestad Årjäng 6 07/9 - 02 / 10 1640 15,5ag 58