<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-3
MAX 500 POENG - DATOLØP
MAX 500 POENG - DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 290.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 1 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) C. Antonsen Momarken Travbane 4 11/12 - 03 / 1 2140 30,3 205
e. Polar Fortuna v. Braute C. Antonsen Bjerke Travbane 3 27/11 - 03 / 7 2100 29,5ag 287
Bente Dramstad-Thomas Antonsen C. Antonsen Drammen Travbane 0 18/10 - 01 / 10 2100 28,5a 765
Cato Antonsen (T) Bente Dramstad G. Antonsen Drammen Travbane - 04/10 - 01 / 2 2100 dg a 130
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Momarken Travbane 6 23/9 - 04 / 10 2160 29,9 557
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -1 -1 -0 -2 -70 541
Lens Gutt 2 Plass 231 313
5 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 01 / 3 2100 29,6a 18
e. Dolliel v. Spikeld O. Østre Bjerke Travbane 0 27/8 - 06 / 7 2600 28,7a 1471
Jarle Wik /Skjeberg O. Østre Kala Landbane 6 12/8 - 06 / 4 1900 27,6 g 49
Geir Flåten (T) O. Østre Östersund 0 25/7 - 09 / 8 2140 27,5ag 1849
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame O. Østre Östersund 6 15/7 - 04 / 5 2140 25,9a 63
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 500
Fintore 3 Plass 150 037
12 år SVART V v.Alm Viktor C. Engebråthen Drammen Travbane 6 13/12 - 01 / 4 1700 29,5a 717
e. Lygna Fina v. Alm Svarten J. Pettersen Drammen Travbane 0 04/12 - 01 / 1 2100 31,2ag 1115
Vidar Henriksen /Drammen T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 04 / 9 1700 29,8ag 250
Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 03 / 1 2100 29,5a 1254
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. C. Engebråthen Drammen Travbane 0 21/6 - 04 / 5 1700 30,2a 1298
4 2019: -10 -0 -0 -0 -4 -15 000 2018: -17 -2 -1 -0 -4 -72 500
Gonagas Rebell 4 Plass 187 000
6 år SVART V v.Gonagas J. Hansen Bjerke Travbane 0 12/12 - 06 / 11 1609 28,2a 559
e. Skogli Flickan v. Elding J. Hansen Bjerke Travbane 0 05/12 - 04 / 7 2100 30,5a 232
May-Liss Moe /Barkåker J. Hansen Bjerke Travbane 0 02/7 - 04 / 9 1609 34,2ag 254
Joakim Hansen (S) May-Liss Moe J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 04 / 10 2100 29,2a 413
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Jarlsberg Travbane 5 01/6 - 06 / 2 2100 28,9ag 52
5 2019: -14 -1 -2 -3 -4 -66 581 2018: -17 -3 -3 -1 -5 -96 500
Løve Lomen 5 Plass 288 581
8 år BRUN V v.Lome Elden I. Lamvik Bjerke Travbane - 12/12 - 04 / 1 2140 dg 201
e. Løve Jerka v. Auvin (S) L. Kolle Bjerke Travbane 2 05/12 - 04 / 1 2100 29,4a 111
Thomas Simonsen-Kjetil Hove J. Hansen Jarlsberg Travbane 6 25/11 - 01 / 4 2100 28,7a 513
Lars Anvar Kolle (T) Jan Morten Hansen (T) H. Holm Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 08 / 10 2140 30,4 g 971
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl I. Lamvik Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 07 / 3 2100 br g 496
6 2018: -30 -0 -0 -0 -8 -25 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 6 Plass 230 048
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Jarlsberg Travbane 5 07/12 - 05 / 7 2100 31,9 519
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 02/12 - 02 / 7 2140 30,9a 1001
Per Arvesen /Mysen S. Hogner Bjerke Travbane 0 21/11 - 03 / 8 2160 32,0 1328
Per Kr. Klemmetsen (A) Per Arvesen (A) P. Arvesen Biri Travbane 5 09/11 - 04 / 1 2100 29,5 760
rød m/hvitt skråbånd, blå søm P. Arvesen Momarken Travbane 6 04/11 - 04 / 6 2180 31,1 506
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -3 -0 -8 -92 000
Brenne Balder 7 Plass 260 500
12 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Momarken Travbane 5 11/12 - 03 / 3 2160 30,3 g 64
e. Gullterna v. Haakesjur K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 01 / 8 2100 28,0a 144
Reidar Andersen /Skiptvet K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 07/11 - 06 / 12 2100 30,8a 117
Knut Arne Ødegaard (T) Line Marie Andersen (R) K. Ødegaard Momarken Travbane 5 20/10 - 06 / 14 2180 27,2 g 156
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 03/10 - 08 / 11 2100 28,8ag 48
8 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -17 -0 -0 -0 -6 -21 500
Valseth Fanten 8 Plass 170 000
8 år MØRKBR V v.Særpefanten D. Dalen Drammen Travbane 5 13/12 - 01 / 2 1700 29,2a 174
e. Horgen Huldra v. Spang Best D. Dalen Drammen Travbane - 04/12 - 01 / 2 2100 dg a 162
Jan-Tore Rønningen /Follebu D. Dalen Bjerke Travbane 4 13/11 - 03 / 6 1609 29,0ag 778
Dag-Sveinung Dalen (T) Andreas Tønnessen (A) K. Kvasnes Biri Travbane 0 16/9 - 06 / 5 2100 31,4a 396
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek C. Olsen Biri Travbane 0 31/8 - 09 / 2 2120 33,9 358
9 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -12 000 2018: -20 -0 -0 -4 -8 -47 500
Stjerne Ball 9 Plass 250 000
9 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Drammen Travbane 3 04/12 - 01 / 4 2100 30,7a 271
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Jarlsberg Travbane - 25/11 - 01 / 2 2100 dg a 654
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Bjerke Travbane 0 17/11 - 02 / 7 2100 29,8a 864
Ragnhild Sveen (A) R. Sveen Momarken Travbane 0 04/11 - 04 / 8 2180 31,2 g 251
brun m/røde seler R. Sveen Drammen Travbane 3 30/10 - 04 / 8 2100 31,8ag 62
10 2019: -6 -0 -2 -0 -1 -20 500 2018: -16 -1 -3 -1 -1 -109 822
Silkespika* 10 Plass 294 297
7 år MØRKBR HP v.Spikeld P. Strømberg Momarken Travbane 0 23/9 - 05 / 5 2140 32,0ag 168
e. Hjelset Fia v. Friggbest P. Strømberg Romme 0 14/9 - 03 / 6 1640 31,3ag 132
Sverige O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 08/9 - 02 / 12 2160 dg 210
Olav Mikkelborg (T) T. Wollebæk Gävle - 18/8 - 12 / 2 2140 dg ag 21
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Årjäng 0 14/7 - 07 / 2 2140 27,9 g 425
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -0 -0 -3 -9 -46 500
Åspe Prinsen 11 Plass 275 500
9 år BRUN V v.Ridder Prinsen O. Gjeruldsen Sørlandets Travpark 5 16/12 - 08 / 7 2140 28,6a 224
e. Åspe Kari v. Spikeld D. Dalen Sørlandets Travpark 6 02/12 - 05 / 5 2140 28,2a 231
Camilla G. Fidje-Erik Friisø Jensen C. Fidje Sørlandets Travpark 0 18/11 - 04 / 13 2160 29,5 209
Eirik Høitomt (T) Camilla G. Fidje (A) C. Fidje Sørlandets Travpark 4 22/9 - 05 / 5 1609 26,6a 222
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 06 / 9 1609 26,3a 156