Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
SPORTRAPP / GRUNNLAG
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 60.001 - 125.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -9 -1 -2 -1 -1 -36 000 2018: -24 -0 -1 -1 -11 -48 500
Lørdagsgodt 1 Plass 136 000
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 12/12 - 05 / 2 2100 30,0a 632
e. Sjefå v. Sjefen F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 26/11 - 05 / 10 1700 32,5ag 644
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 09/10 - 06 / 7 2140 33,9ag 494
Frode Mjølnerød (A) F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 03/10 - 01 / 8 2160 dg 540
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 18/9 - 01 / 11 2140 31,3a 304
2 2018: -23 -1 -0 -1 -8 -44 000 2017: -14 -0 -0 -2 -6 -24 000
Hålands Prinsen 2 Plass 96 850
15 år BRUN V v.Rolex K.* A. Berås Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 04 / 11 2120 35,1 g 1129
e. Støtmai v. Braute A. Berås Sørlandets Travpark 6 02/12 - 06 / 5 2140 32,4a 288
Vilde Abusdal /Tveit A. Berås Sørlandets Travpark 6 18/11 - 08 / 4 2180 30,3 795
Arild Berås (T) A. Berås Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 08 / 4 2609 36,5ag 581
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl M. Berås Sørlandets Travpark 0 21/10 - 06 / 13 2160 33,3 g 997
3 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -9 -0 -1 -1 -3 -22 000
Vatnorm 3 Plass 112 000
6 år MØRKBR V v.Bork Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 07/12 - 04 / 9 2120 31,7 g 247
e. Gyldne Tider v. Elding L. Kolle Sørlandets Travpark 0 18/11 - 08 / 9 2180 30,8 g 257
Terje Villum /Tjodalyng A. Frønes Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 13 2160 br g 152
Dag-Sveinung Dalen (T) Terje Villum L. Kolle Sørlandets Travpark 6 01/7 - 04 / 5 2140 29,7 153
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek L. Kolle Momarken Travbane 2 12/6 - 03 / 5 2180 30,6 31
4 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -3 -2 -6 -76 000
Kongs Nota 4 Plass 114 000
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy L. Kolle Bjerke Travbane - 05/12 - 05 / 6 2160 dg 267
e. Stjerne Svarta v. Pilmin L. Kolle Drammen Travbane 0 30/10 - 04 / 3 2100 32,7ag 69
Kjell Sagedal-Jan Sagedal L. Kolle Drammen Travbane - 22/10 - 05 / 4 2100 dg a 105
Lars Anvar Kolle (T) Kåre Andersen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 14/10 - 02 / 5 2100 30,6a 168
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 7 19/9 - 05 / 13 2160 30,2 284
5 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -25 -0 -0 -3 -9 -44 000
Hof Blesen 5 Plass 111 000
7 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Sørlandets Travpark 0 18/11 - 08 / 7 2180 br g 363
e. Hof Stjerna v. Bol Elden G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 08/11 - 05 / 4 2100 31,5 212
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 5 02/11 - 08 / 1 2609 35,1a 396
Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Drammen Travbane 0 22/10 - 05 / 3 2100 31,2a 474
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 0 10/10 - 02 / 2 2140 35,2 g 472
6 2019: -8 -0 -1 -0 -3 -31 500 2018: -17 -1 -0 -1 -10 -53 000
Jerkeld Frøya 6 Plass 153 500
11 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Malmin Jarlsberg Travbane - 15/11 - 05 / 5 1609 dg a 287
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 05 / 8 1609 28,5a 643
Maria Andreassen /Stavern V. Hop Drammen Travbane 4 04/10 - 04 / 3 1700 29,4a 311
Vidar Hop (T) Maria Andreassen (P) V. Hop Jarlsberg Travbane 6 21/9 - 02 / 2 1609 29,7a 248
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane - 01/9 - 05 / 2 2100 dg 880
7 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -23 -1 -1 -1 -11 -76 954
Victoria Solbacka 7 Plass 127 416
7 år SVART HP v.Åsajerven T. Solberg Bjerke Travbane - 05/12 - 05 / 12 2160 dg 193
e. Polar Pila v. Pilmin E. Høitomt Biri Travbane 4 30/11 - 05 / 10 2100 37,6a 56
Stall Solbacka U. Ohlsson Romme 1 16/11 - 12 / 1 2140 32,3 39
Eirik Høitomt (T) Frode Larsen E. Høitomt Drammen Travbane 4 08/11 - 01 / 4 2100 31,5a 312
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Momarken Travbane 4 30/10 - 04 / 8 2160 34,6 236
8 2019: -6 -0 -2 -0 -2 -25 500 2018: -12 -0 -1 -0 -3 -17 500
Goroso Sjarmen 8 Plass 149 500
9 år BRUN HP v.Tangen Scott O. Sagholen Bjerke Travbane - 05/12 - 05 / 9 2160 dgp 651
e. Valle Møy v. Sjefen G. Flåten Drammen Travbane 6 26/11 - 06 / 8 1700 29,0a 974
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad G. Flåten Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 8 2160 br g 343
Geir Flåten (T) Siv Johanne Ørstad O. Sagholen Bjerke Travbane 0 18/9 - 04 / 8 2100 33,8ag 368
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame O. Sagholen Drammen Travbane 2 30/8 - 01 / 4 2100 30,5a 167
9 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -8 000 2018: -12 -1 -2 -1 -1 -52 472
Rinde Rutha 9 Plass 118 472
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Drammen Travbane 0 26/11 - 06 / 9 1700 34,0ag 414
e. Rosa Mi v. H.G. Balder G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 02 / 2 1700 31,4a 136
Kari Kristensen /Sannidal G. Austevoll Momarken Travbane 0 06/5 - 03 / 6 2140 br a 53
Gunnar Austevoll (T) Kari Kristensen G. Austevoll Årjäng 1 26/4 - 06 / 6 1660 28,3 137
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Drammen Travbane 3 12/4 - 01 / 5 1700 29,5ag 52
10 2019: -5 -1 -0 -0 -1 -20 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -39 500
Bjønnum Jerka 10 Plass 143 500
8 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Drammen Travbane 0 26/11 - 06 / 2 1700 29,2ag 167
e. Brødsjø Terna v. Elding A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 05 / 12 1609 27,5ag 344
Janne Aadna /Skien A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 02 / 10 2100 31,0ag 354
Adrian Solberg Akselsen (S) Janne Aadna A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 14/10 - 02 / 6 2100 30,7a 112
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 21/9 - 02 / 3 1609 29,2a 133
11 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -15 -1 -0 -3 -5 -43 373
Opseth Sarvvis 11 Plass 127 659
7 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 3 06/12 - 05 / 3 1609 29,7a 182
e. Smedsrud Vinni v. Gam Vinter O. Østre Biri Travbane 0 16/11 - 01 / 12 2120 31,1 280
Stine Øien Solbakken /Brumunddal O. Østre Biri Travbane 3 19/10 - 05 / 11 2120 31,0 g 177
Geir Vegard Gundersen (T) Jo Svenstad (T) K. Frick Rättvik 3 16/10 - 05 / 6 1640 28,8a 231
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer H. Holm Drammen Travbane 0 04/10 - 04 / 8 1700 31,3ag 227