<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V75-1
NTL-LØPET
ELITEN
Varmblods 1609 m. Autostart.
For alle 3-12-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-3 Plass : 5-4-3

1 2019: -3 -0 -0 -2 -0 -40 474 2018: -14 -1 -3 -2 -5 -194 500
Pebbe Simoni (DK) 1609 1 Plass 1 960 039
12 år BRUN V v.Demilo Crown (DK) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 12/12 - 08 / 11 2160 14,9 18
e. Gabriella Simoni (DK) v. My Nevele (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 17/11 - 07 / 7 2100 12,0a 1004
Kjell Skatvedt /Sandefjord E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 10/11 - 07 / 5 2100 12,9ag 237
E. Høitomt Karoline Krogh-Hanssen (T) E. Høitomt Biri Travbane 5 19/10 - 01 / 2 1620 13,6 87
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 4 13/6 - 06 / 9 2120 15,2 30
2 2019: -5 -0 -1 -0 -3 -20 500 2018: -26 -5 -4 -2 -8 -182 797
Ramona's Fighter 2 Plass 1 054 806
9 år BRUN V v.Order By Fax (S) L. Trudvang Bjerke Travbane 0 12/12 - 08 / 13 2160 16,5 745
e. Ramona's Fame v. Nordin Hanover* (US) I. Lamvik Leangen Travbane 5 24/11 - 03 / 8 1640 16,5a 133
Finn Arne Bakkeberg /Sørumsand I. Lamvik Bjerke Travbane 6 07/11 - 02 / 10 2160 16,0 151
L. Trudvang Finn Arne Bakkeberg L. Trudvang Momarken Travbane 2 30/10 - 01 / 6 2140 18,1a 73
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek O. Furre Leangen Travbane 3 20/10 - 08 / 5 1640 13,6a 109
3 2019: -12 -1 -5 -1 -5 -184 109 2018: -27 -6 -8 -1 -4 -431 321
Radieux (IT) 3 Plass 3 563 217
9 år FUKS V v.Love You* (FR) S. Wassberg Forus Travbane 2 08/12 - 06 / 7 1620 13,1 105
e. Dordogne* (IT) v. Viking Kronos* (IT) O. Wassberg Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 08 / 2 2100 17,6ag 233
Terje Svendsen /Haukeland S. Wassberg Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 07 / 1 2100 13,2a 139
S. Wassberg Gaute Lura (T) O. Wassberg Bergen Travpark 2 03/11 - 02 / 6 2140 16,2 23
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. O. Wassberg Bergen Travpark 4 27/10 - 09 / 10 2100 14,6a 235
4 2019: -8 -2 -1 -0 -4 -127 111 2018: -30 -6 -6 -6 -8 -634 525
Deep Sea Dream 4 Plass 2 475 636
11 år BRUN V v.Offshore Dream* (FR) T. Solberg Forus Travbane 1 08/12 - 06 / 6 1620 12,8 18
e. Nightlight v. Super News (US) T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 01/12 - 08 / 8 2100 15,9a 72
Bente Hvidsten /Alversund T. Solberg Bjerke Travbane 3 17/11 - 07 / 6 2100 11,9a 577
T. Solberg Gaute Lura (T) R. Hop Bergen Travpark 3 03/11 - 02 / 5 2140 16,4 21
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek S. Wassberg Bergen Travpark 3 27/10 - 09 / 6 2100 14,5a 115
5 2019: -5 -2 -2 -0 -0 -325 234 2018: -18 -7 -2 -4 -1 -670 822
Donatomite (US) 5 Plass 2 262 511
7 år BRUN V v.Donato Hanover* (US) F. Hamre Forus Travbane 3 08/12 - 06 / 9 1620 13,3 22
e. Malvictorian (US) v. Malabar Man* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 0 17/11 - 07 / 4 2100 12,3a 107
Gränstrav i Årjäng AB F. Hamre Jarlsberg Travbane 1 10/11 - 07 / 8 2100 12,4a 72
F. Hamre F. Hamre Bergen Travpark 2 27/10 - 09 / 1 2100 14,5a 67
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Axevalla 3 16/10 - 08 / 2 1640 10,9a 110
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -4 -5 -90 043
Billy Flynn* (US) 6 Plass 3 369 717
7 år M.BRUN H v.Cantab Hall (US) E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 4 01/12 - 08 / 3 2100 16,4a 404
e. Zeta Jones* (US) v. Enjoy Lavec* (S) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 07 / 2 2100 13,2a 237
Sverige E. Rennesvik Åby 3 01/11 - 04 / 3 1640 12,1a 251
E. Rennesvik Kim Pedersen (T) K. Pedersen Biri Travbane 3 19/10 - 01 / 4 1620 13,0 331
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek L. Svensson Mantorp 6 30/4 - 10 / 9 2180 15,1 75
7 2019: -4 -2 -1 -0 -0 -50 000 2018: -15 -2 -0 -1 -4 -115 000
Photo Va Bene 7 Plass 1 491 057
11 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) M. Høitomt Bjerke Travbane 0 12/12 - 08 / 14 2160 br g 104
e. Corinne Simb (S) v. Somatic (US) M. Høitomt Bjerke Travbane 0 17/11 - 05 / 9 2100 13,3a 1093
Lars Jon Olsson-Vidar Andersen M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 07 / 7 2100 13,0a 387
M. Høitomt Karoline Krogh-Hanssen (T) M. Høitomt Bjerke Travbane 6 09/9 - 10 / 11 2100 14,0a 1338
Sølv m/svarte ermer, rød kant, reklame M. Høitomt Biri Travbane 1 31/8 - 02 / 6 2100 15,2a 47