<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V75-2
DNTs UNGHESTSERIE - HOPPER
DNTS UNGHESTSERIE - HOPPER
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-årige norskfødte hopper høyest 30.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-14.000-10.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-4-2 Plass : 8-4-2

1 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -9 000 2018: -7 -0 -0 -1 -4 -18 000
Blue Gift 2100 1 Plass 27 000
4 år BRUN HP v.Blue York Yankee* (US) O. Østre Momarken Travbane 0 11/12 - 02 / 7 2140 19,8a 182
e. Free Gift (S) v. Gift Box* (US) O. Østre Bjerke Travbane 8 28/11 - 02 / 2 2140 24,2 g 118
Monica Haugen /Greåker O. Østre Bjerke Travbane 5 14/11 - 10 / 6 2140 18,7 97
O. Østre Jan-Arne Raab (T) O. Østre Jarlsberg Travbane 3 02/11 - 02 / 1 2100 18,4a 189
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Jarlsberg Travbane - 26/10 - 08 / 7 2100 dg 44
2 2019: -4 -1 -0 -2 -1 -35 500 2018: -4 -0 -2 -1 -0 -28 491
Sappho Wiking 2 Plass 63 991
4 år SVART HP v.Muscles Wiking B.R. Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 12/12 - 09 / 8 2140 20,4 21
e. Athena B.R. v. Andover Hall* (US) Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 26/11 - 08 / 5 2100 19,7a 66
Stall All Inn J. Sjunnesson Jägersro - 11/9 - 02 / 5 2140 dv 42
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) J. Dahlgaard Skive P 23/7 - 91 / 4 2020 20,0 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
3 2019: -3 -0 -0 -1 -2 -11 500 2018: -4 -1 -0 -0 -2 -25 000
Reveline Chip 3 Plass 36 500
4 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) T. Solberg Bjerke Travbane 1 12/12 - 09 / 11 2140 20,2 136
e. Jacqueline Chip v. Daguet Rapide* (IT) Å. Tengsareid Drammen Travbane - 26/11 - 04 / 1 2100 dg a 36
Stall 1998 Å. Tengsareid Bjerke Travbane 7 14/11 - 10 / 8 2140 18,8 260
T. Solberg Reidar Evensen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 24/5 - 20 / 2 2100 22,7 g P
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 17/11 - 21 / 1 2100 31,7 g B
4 2019: -3 -0 -0 -1 -2 -17 000 2018: -4 -1 -1 -0 -2 -44 000
Amazing Surprise 4 Plass 61 000
4 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) A. Stensen Bjerke Travbane 6 05/12 - 03 / 4 2100 17,7ag 77
e. Newsworthy (S) v. Spotlite Lobell* (US) A. Stensen Bjerke Travbane 7 31/10 - 02 / 9 2100 16,7a 153
Ole Sigurd Aagenæs /Nordre Toten A. Stensen Momarken Travbane 1 09/10 - 03 / 2 2140 19,3a 44
A. Stensen Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Biri Travbane P 31/8 - 23 / 9 2120 20,4 P
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
5 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -20 000 2018: -6 -0 -1 -1 -3 -18 446
Annabella Knick 5 Plass 38 446
4 år BRUN HP v.Broadway Hall (US) F. Hamre Bjerke Travbane 7 05/12 - 03 / 11 2100 17,9a 179
e. Isabella Knick (S) v. Tap In* (US) F. Hamre Sørlandets Travpark 3 18/11 - 07 / 3 2140 17,5a 16
Gunnar Nilsen-Lisbeth Nilsen A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 08/11 - 08 / 4 2100 18,7 22
F. Hamre F. Hamre Jarlsberg Travbane 5 02/11 - 02 / 5 2100 18,5a 28
Mørkblå/lysblå todelt, reklame M. Nielsen Aalborg 0 13/8 - 09 / 2 2140 22,9 g 21
6 2019: -4 -1 -0 -0 -2 -23 000 2018: -7 -0 -1 -0 -4 -37 771
Lily Bourbon 6 Plass 60 771
4 år MELL.BR. HP v.Coktail Jet (FR) G. Antonsen Drammen Travbane 4 30/10 - 06 / 8 2100 20,6a 93
e. Light of Day (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) G. Antonsen Bjerke Travbane 0 27/8 - 09 / 3 2100 18,8a 290
Stall Lily Bourbon G. Antonsen Årjäng 4 14/8 - 05 / 7 2140 19,2a 48
G. Antonsen G. Antonsen Jarlsberg Travbane 5 05/7 - 04 / 6 2100 16,8ag 380
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Årjäng - 01/6 - 09 / 3 2140 dg 54
7 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -10 -0 -1 -1 -3 -31 491
Hardstyle d'Estino 7 Plass 34 491
4 år MØRKBR HP v.Manofmanymissions (US) E. Høitomt Bjerke Travbane - 05/12 - 03 / 9 2100 dg a 251
e. Aloha (US) v. Broadway Hall (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 21/11 - 02 / 5 2100 18,6a 44
Stall Gedigen O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 4 02/11 - 02 / 12 2100 18,4a 44
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Biri Travbane 2 19/10 - 07 / 5 2100 19,0a 52
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Årjäng 0 07/10 - 03 / 8 2140 18,4 328
8 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -30 000 2018: -5 -1 -2 -0 -1 -58 000
S.K.'s Iron Lady 8 Plass 88 000
4 år BRUN HP v.Whitesand Titan (US) M. Høitomt Bjerke Travbane 6 31/10 - 02 / 6 2100 16,7a 91
e. Camilla Stone (S) v. Alf Palema* (US) M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 03 / 7 2120 20,6 g 31
Lars Gunnar Torp-Melanie Heiertz M. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 28/9 - 02 / 7 2100 16,9a 40
E. Høitomt Lars Gunnar Torp E. Høitomt Momarken Travbane 2 18/9 - 08 / 1 2140 18,8a 64
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane P 25/5 - 20 / 4 2100 22,6 P
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -1 -3 -13 000
Entereza 9 Plass 13 000
4 år BRUN HP v.Quaker Jet* (FR) B. Steinseth Biri Travbane 5 16/11 - 07 / 2 2100 18,8a 122
e. M.T. Big Applegirl (S) v. Pine Chip* (US) B. Steinseth Biri Travbane 3 19/10 - 07 / 1 2100 19,3a 171
Elin Bergseth-Johan Borstad B. Steinseth Bjerke Travbane 0 12/9 - 09 / 1 2140 20,6 192
D. Dalen Elin Bergseth B. Steinseth Biri Travbane 5 24/8 - 08 / 4 2100 18,2a 136
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane P 25/5 - 20 / 3 2100 19,5 P
10 2019: -3 -0 -1 -1 -0 -11 500 2018: -3 -1 -1 -0 -0 -13 000
She 10 Plass 24 500
4 år BRUN HP v.Revenue* (S) Ø. Austevoll Bergen Travpark - 06/12 - 08 / 7 2120 dg 37
e. Delicious Rhythm v. Super News (US) S. Wassberg Bergen Travpark 2 29/11 - 07 / 3 2100 21,4 21
Olav R. Flatekvål & Stall Holtan Gård Ø. Austevoll Bergen Travpark 1 28/6 - 01 / 4 2100 20,2 99
L. Kolle Olav R. Flatekvål Ø. Austevoll Bergen Travpark P 21/6 - 20 / 3 2100 21,3 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl