<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V75-3
HARPUNS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 345.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-8-10 Plass : 5-8-10

1 2019: -11 -1 -0 -0 -4 -26 000 2018: -30 -1 -1 -1 -7 -58 491
Engli Ilmina 2100 1 Plass 364 991
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 05 / 3 2100 35,0 1142
e. Rådimil v. Ilmin O. Østre Bjerke Travbane 0 27/11 - 03 / 2 2100 31,1ag 324
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 05 / 12 2120 30,1 820
G. Austevoll Eivind Gravdal (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 04 / 7 2100 29,6ag 365
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Eggen Momarken Travbane 0 30/10 - 05 / 7 2160 35,8 g 391
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -3 -0 -1 -4 -142 803
Stumne Luna 2 Plass 326 683
8 år SVART HP v.Bokli Balder C. Hande Bjerke Travbane 1 12/12 - 04 / 7 2160 28,5 78
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* H. Holm Bjerke Travbane 7 05/12 - 08 / 3 2140 28,1 g 198
Stall Pengebingen O. Østre Bjerke Travbane 0 28/11 - 04 / 10 1609 29,4ag 43
H. Holm Severin Aarskog C. Jepson Årjäng - 14/7 - 07 / 4 2140 dg 199
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl C. Jepson Åmål 3 27/6 - 05 / 3 2480 27,7 28
3 2018: -15 -1 -4 -0 -4 -90 183 2017: -16 -3 -1 -1 -5 -163 181
Rapptor 3 Plass 294 142
5 år BRUN V v.Feseth Lynet O. Østre Momarken Travbane 2 11/12 - 03 / 5 2160 28,3 34
e. Frigg Rappa v. Friggbest O. Østre Biri Travbane 0 13/10 - 07 / 5 2620 29,4 267
Ole Johan Østre /Eidsberg O. Østre Momarken Travbane 4 23/9 - 05 / 4 2140 28,1a 19
O. Østre O. Østre Jarlsberg Travbane 1 10/9 - 01 / 7 2100 26,9a 29
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 07 / 4 2100 26,1a 57
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -4 -15 000
Skauge Faks 4 Plass 334 000
13 år BRUN V v.Bokli Eld E. Knutsen Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 05 / 1 2100 br a 1062
e. Dalby Tussa v. Hvatt Djerven E. Knutsen Momarken Travbane 0 18/9 - 05 / 2 2140 29,5a 406
Randi Hotvedt-Tor Gunnar Hotvedt E. Knutsen Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 06 / 2 1609 25,3a 166
E. Knutsen Randi Hotvedt E. Knutsen Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 06 / 11 2100 27,8a 1422
Rød m/svart reklame E. Knutsen Biri Travbane 5 20/4 - 05 / 3 1609 27,6a 680
5 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -39 000 2018: -27 -1 -1 -3 -12 -104 982
Fjord Jerka 5 Plass 379 706
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 05 / 2 2100 29,5 266
e. Storeng Silva v. Elding A. Akselsen Bjerke Travbane 3 14/11 - 07 / 11 2100 26,9a 161
Lovise Mohaugen-Knut Andresen A. Akselsen Sørlandets Travpark 4 03/11 - 04 / 14 2180 28,0 g 844
A. Akselsen Lovise Mohaugen G. Austevoll Momarken Travbane 2 30/10 - 05 / 8 2160 30,4 134
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv L. Kolle Drammen Travbane - 22/10 - 02 / 3 2120 dg 245
6 2019: -4 -1 -1 -0 -2 -39 847 2018: -17 -2 -1 -3 -8 -115 833
Lykkje Embla 6 Plass 349 380
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder V. Hop Bjerke Travbane 1 28/11 - 04 / 2 1609 26,8a 32
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn E. Høitomt Bjerke Travbane 4 14/11 - 03 / 1 2140 27,1 194
Maria Johansen /Mogreina V. Hop Momarken Travbane 3 30/10 - 05 / 10 2160 30,4 99
E. Høitomt Kai Johansen (T) K. Johansen Drammen Travbane 5 18/10 - 01 / 7 2100 28,3a 20
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Johansen Drammen Travbane 3 04/10 - 01 / 10 2100 28,4a 23
7 2019: -7 -1 -2 -0 -2 -69 401 2018: -26 -3 -3 -3 -2 -174 737
Ra Tore 7 Plass 414 646
8 år BRUN V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Färjestad 0 10/12 - 05 / 11 2680 34,5 g 21
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 05/12 - 08 / 1 2140 dg 119
Jørgen A. Mjølnerød-Johannes A. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 21/11 - 08 / 9 2100 27,3a 312
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Gävle 1 25/10 - 10 / 2 1640 26,0a 48
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bergsåker 2 28/9 - 04 / 8 1640 25,5a 142
8 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -20 000 2018: -22 -4 -6 -2 -7 -264 500
Ruskeli Blesa 8 Plass 345 000
6 år SVART HP v.Tekno Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 6 01/12 - 05 / 1 2100 29,0 277
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 6 19/11 - 05 / 13 2120 28,2 137
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Sørlandets Travpark 5 03/11 - 04 / 13 2180 28,0 g 74
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Biri Travbane 0 13/10 - 06 / 12 2140 28,2 539
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 7 08/9 - 09 / 4 2140 27,2 62
9 2019: -15 -0 -3 -1 -4 -49 000 2018: -32 -0 -1 -1 -12 -105 024
Jillborka 9 Plass 320 146
6 år L.BORKET HP v.Bork Odin T. Solberg Bjerke Travbane 0 28/11 - 04 / 11 1609 28,4a 159
e. Jilly v. Spikeld P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 30/10 - 05 / 11 2160 32,3 g 154
Trine Wilberg-Rune Wilberg T. Solberg Momarken Travbane 7 20/10 - 06 / 9 2180 27,5 350
T. Solberg Rune Wilberg T. Solberg Biri Travbane 0 13/10 - 06 / 8 2120 30,2 rg 262
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 01/10 - 06 / 1 2100 28,6a 73
10 2019: -9 -0 -0 -0 -3 -20 000 2018: -23 -1 -2 -5 -7 -96 438
Anima 10 Plass 314 865
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden H. Holm Momarken Travbane 0 11/12 - 03 / 4 2160 30,6 g 92
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Bjerke Travbane 3 28/11 - 04 / 4 1609 26,9a 304
Astrid Fossen-Ahne Fossen P. Kals Bjerke Travbane 5 14/11 - 07 / 2 2100 27,3a 140
S. Fossen H. Holm Momarken Travbane 4 30/10 - 05 / 9 2160 31,3 69
blå m/rødt kryss og ermer H. Holm Jarlsberg Travbane 3 12/10 - 03 / 8 2120 26,7 185