<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:10 SIGLARS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 225.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-7-1 Plass : 3-7-1

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -0 -2 -2 -38 491
Frivoll Borken 1609 1 Plass 174 491
6 år BORKET V v.Bork Odin S. Wassberg Forus Travbane 0 08/12 - 02 / 3 2060 30,4 163
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor T. Solberg Bjerke Travbane 3 28/11 - 07 / 11 2100 28,7a 57
Margrethe Nilsen-Tor Eng S. Wassberg Bergen Travpark 1 03/11 - 04 / 8 2180 30,3 36
T. Solberg Margrethe Nilsen (A) P. Buer Bergen Travpark 4 18/10 - 06 / 5 2120 30,1 39
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek P. Buer Bergen Travpark 0 11/10 - 07 / 3 2100 31,3 g 74
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -4 -0 -1 -0 -0 -12 000
Sprov Hiljar 2 Plass 224 000
13 år SVART V v.Nordli Svarten D. Dalen Bjerke Travbane 0 03/10 - 08 / 4 2100 28,6ag 203
e. Hafell Kari v. Sokna Troll E. Linn Bjerke Travbane 0 15/8 - 06 / 6 2100 28,6a 213
Mathias Skrugstad-Liv Rindal E. Linn Leangen Travbane 2 14/7 - 04 / 9 2140 27,3a 601
G. Gundersen Mathias Skrugstad D. Dalen Biri Travbane P 13/10 - 20 / 2 2120 37,6 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Stensen Biri Travbane 5 15/7 - 01 / 3 2100 27,8a 67
3 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -9 -4 -1 -1 -1 -95 500
Åls Faksen 3 Plass 221 500
7 år MØRKBR H v.Norheim Faksen D. Dalen Bjerke Travbane 1 12/12 - 06 / 10 1609 27,7a 39
e. Griniblesa v. Grans Trygg D. Dalen Biri Travbane - 23/11 - 06 / 3 1609 dgp a 33
Stig Økern /Gran D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 15/11 - 05 / 8 1609 26,4a 80
D. Dalen Stig Økern D. Dalen Momarken Travbane 3 30/10 - 02 / 1 1640 30,1a 28
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 2 11/10 - 01 / 1 1700 25,4a 40
4 2019: -7 -2 -0 -0 -4 -72 781 2018: -14 -0 -2 -4 -6 -71 073
Adelinn 4 Plass 256 632
6 år BRUN HP v.Voje Faks L. Trudvang Bjerke Travbane 6 15/10 - 01 / 8 2100 30,0a 368
e. Skøilinn v. Skøiar L. Trudvang Momarken Travbane 0 02/10 - 04 / 4 1640 31,1a 218
Leif Erik Kleivbakk /Bodø L. Trudvang Biri Travbane 5 11/5 - 03 / 2 2100 31,5a 195
L. Trudvang Tim Fiskerud L. Trudvang Drammen Travbane 3 28/4 - 03 / 11 2100 29,6a 45
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek L. Trudvang Årjäng 4 15/4 - 04 / 11 2160 28,9 247
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -1 -0 -0 -0 -16 000
Brage Mollyn 5 Plass 208 500
11 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld A. Frønes Bjerke Travbane 0 07/11 - 06 / 10 2100 31,7a 122
e. Emmy Mollyn v. Lappe Troll* A. Frønes Momarken Travbane 1 02/10 - 04 / 1 1640 28,4ag 242
Lene Gravklev Wiik /Porsgrunn A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 03 / 10 2100 30,6ag 35
A. Frønes Lene Gravklev Wiik A. Frønes Jarlsberg Travbane P 02/9 - 21 / 8 2120 29,2 P
Mørkblå m/burg. ermer, reklame J. Undem Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 02 / 10 2120 br 1310
6 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -1 -3 -1 -9 -99 000
Lygna Lotte 6 Plass 220 554
6 år SVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Drammen Travbane 3 13/12 - 01 / 9 1700 28,8a 49
e. Lygna Larsi v. Elding E. Høitomt Drammen Travbane 1 26/11 - 06 / 12 1700 27,9a 552
Stall Lygnasæter E. Høitomt Biri Travbane 0 09/11 - 04 / 5 2100 29,6 721
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 30/10 - 05 / 1 2140 32,2 273
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 5 19/10 - 02 / 6 1609 28,4ag 205
7 2019: -7 -1 -3 -2 -1 -91 000 2018: -14 -3 -3 -4 -3 -160 463
Finnskog Nox 7 Plass 338 892
6 år RØD H v.Dotterud Teddy H. Kulblik Bjerke Travbane 5 17/11 - 02 / 4 2100 29,2a 68
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Hagmyren 0 22/6 - 07 / 6 2140 28,6 g 309
Stall Kulblik H. Kulblik Bergen Travpark 6 02/6 - 03 / 4 2120 28,3 g 273
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 3 30/5 - 02 / 9 2600 27,7a 348
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 1 02/5 - 03 / 9 2600 29,3a 103
8 2019: -8 -1 -0 -0 -3 -22 000 2018: -16 -1 -0 -3 -5 -60 000
Tyri Troll 8 Plass 184 000
7 år LYSBRUN V v.H.G. Balder V. Hop Bjerke Travbane - 12/12 - 06 / 9 1609 dg a 71
e. Tyrivinna v. Braute V. Hop Momarken Travbane 3 04/12 - 06 / 12 1640 29,0a 179
Gro Sølvi Sjåvoll /Risøyhamn V. Hop Klosterskogen Travbane 7 19/11 - 04 / 3 1700 29,0ag 138
V. Hop Trond Søhoel Jensen (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 04 / 10 1609 29,9ag 304
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Dalen Bjerke Travbane - 27/6 - 10 / 6 2100 dg a 380
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -17 500
Lesja Titan 9 Plass 208 026
7 år SVART V v.Åsajerven H. Holm Bjerke Travbane 0 05/12 - 04 / 6 2100 29,9a 222
e. Alm Edel v. Lykke Gutten H. Holm Biri Travbane 5 23/11 - 06 / 4 1609 29,7a 286
Bjørn Svenkerud-Anine Andreassen M. Gundersen Bjerke Travbane 5 13/11 - 03 / 9 1609 29,0a 143
H. Holm Bjørn Svenkerud H. Holm Biri Travbane 0 28/10 - 04 / 8 2100 31,5ag 30
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 4 10/10 - 02 / 9 2160 28,7 432