<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5
PETERKAS LØP
DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige 205.001 - 300.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -20 -3 -2 -0 -9 -95 000
Ådne Kommandør 1 Plass 297 500
9 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet J. Undem Sørlandets Travpark 1 02/12 - 05 / 2 2140 27,0a 19
e. Ådnes Gro v. Elding J. Undem Jarlsberg Travbane 1 25/11 - 01 / 10 2100 27,1a 74
Øivind Mikkelsen /Lunde J. Undem Klosterskogen Travbane 2 08/11 - 05 / 11 2140 28,3 g 452
Johan Herbjørn Undem (T) Øivind Mikkelsen J. Undem Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 03 / 4 2100 29,5a 358
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek E. Høitomt Drammen Travbane 5 11/10 - 01 / 7 1700 25,9a 284
2 2018: -13 -0 -0 -3 -1 -19 000 2017: -21 -2 -4 -3 -5 -105 000
Idborken 2 Plass 262 500
10 år BORKET H v.Tangen Scott M. Høitomt Sørlandets Travpark - 02/12 - 05 / 3 2140 dg a 249
e. Lumine v. Alm Svarten E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 18/11 - 04 / 8 2160 29,0 84
Natalie Iselin Repstad-Andre Kjellevold Sviland A. Robertsen Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 03 / 8 2120 29,3 52
Marius Høitomt (T) Natalie Iselin Repstad (A) C. Hande Sørlandets Travpark 3 20/7 - 01 / 9 2160 28,7 g 29
Sølv m/svarte ermer, rød kant, reklame M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 08 / 14 2140 28,5 777
3 2019: -9 -1 -0 -1 -4 -35 500 2018: -11 -1 -1 -0 -7 -55 500
Flammen Julie 3 Plass 273 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin J. Undem Bjerke Travbane 4 28/11 - 04 / 1 1609 27,6a 233
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* J. Undem Sørlandets Travpark 4 18/11 - 04 / 10 2160 28,9 325
Sigbjørn Baann /Sannidal H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 10/9 - 01 / 10 2100 29,8a 279
Dag-Sveinung Dalen (T) Sigbjørn Baann H. Tvedt Jarlsberg Travbane 5 02/9 - 05 / 2 2100 28,3a 68
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 1 23/8 - 01 / 9 1700 27,0a 54
4 2019: -8 -1 -1 -0 -3 -46 000 2018: -23 -1 -3 -2 -12 -94 000
Jerkla O.K. 4 Plass 283 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Sørlandets Travpark 5 02/12 - 02 / 9 2140 30,6a 166
e. Torpa Kry v. Moe Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 25/11 - 01 / 5 2100 28,6ag 152
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 19/11 - 04 / 7 1700 28,8ag 56
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 03/11 - 04 / 9 2180 28,5 846
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 01/10 - 06 / 7 2100 28,6a 171
5 2019: -7 -0 -2 -2 -3 -43 000 2018: -13 -0 -2 -1 -7 -45 000
Will Teddy 5 Plass 342 000
7 år BRUN V v.Dotterud Teddy Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 02/12 - 05 / 9 2140 27,6a 53
e. Willtilla v. Braute Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 18/11 - 04 / 11 2160 28,3 38
Rudolf Roland-Andrea Roland A. Roland Sørlandets Travpark 3 22/9 - 05 / 6 1609 26,6ag 238
Øystein Tjomsland (T) Rudolf Roland (A) A. Roland Sørlandets Travpark 6 11/9 - 06 / 10 2180 28,5 475
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. A. Roland Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 09 / 4 2500 29,5a 439
6 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -12 000 2018: -15 -0 -2 -4 -2 -47 000
Trø Flax 6 Plass 263 000
9 år SVART V v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Forus Travbane - 15/9 - 03 / 8 2060 dg 148
e. Trø Flikka v. Bork Rigel L. Kolle Sørlandets Travpark 0 11/9 - 06 / 13 2180 29,0 33
Stall Andelshester.no L. Kolle Bjerke Travbane 3 15/8 - 06 / 8 2100 27,1a 234
Åsbjørn Tengsareid (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 2 29/7 - 06 / 11 2140 27,8a 183
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Sørlandets Travpark 0 11/7 - 06 / 6 2140 28,6ag 83
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -0 -0 -3 -9 -46 500
Åspe Prinsen 7 Plass 275 500
9 år BRUN V v.Ridder Prinsen D. Dalen Sørlandets Travpark 6 02/12 - 05 / 5 2140 28,2a 231
e. Åspe Kari v. Spikeld C. Fidje Sørlandets Travpark 0 18/11 - 04 / 13 2160 29,5 209
Camilla G. Fidje-Erik Friisø Jensen C. Fidje Sørlandets Travpark 4 22/9 - 05 / 5 1609 26,6a 222
Ove Sigmund Gjeruldsen (A) Camilla G. Fidje (A) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 06 / 9 1609 26,3a 156
Mørkblå m/hvite ermer,røde kanter C. Fidje Sørlandets Travpark 3 25/8 - 03 / 7 2160 28,8 327
8 2019: -8 -0 -1 -1 -5 -47 500 2018: -26 -0 -5 -5 -10 -111 500
Hellestvedt Trym 8 Plass 292 400
7 år SVART V v.Voje Faks E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 02/12 - 05 / 1 2140 27,2a 64
e. Hellestvedt Rappa v. Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 01 / 12 2100 28,1a 251
Kirstine Barth /Herre U. Ohlsson Bjerke Travbane 2 17/11 - 02 / 1 2100 28,8a 83
Eirik Høitomt (T) Jostein Barth (A) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 08/11 - 05 / 8 2140 29,1 152
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 25/10 - 03 / 2 2100 28,7ag 58
9 2018: -30 -0 -0 -0 -8 -25 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 9 Plass 230 048
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Jarlsberg Travbane 5 07/12 - 05 / 7 2100 31,9 519
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 02/12 - 02 / 7 2140 30,9a 1001
Per Arvesen /Mysen S. Hogner Bjerke Travbane 0 21/11 - 03 / 8 2160 32,0 1328
Per Arvesen (A) P. Arvesen Biri Travbane 5 09/11 - 04 / 1 2100 29,5 760
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Momarken Travbane 6 04/11 - 04 / 6 2180 31,1 506