<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-1
HÅLANDS PRINSENS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 37.001 kr., 40 m. ved 71.001 kr.
For 3-15-årige høyest 130.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -7 -0 -0 -2 -2 -12 000 2017: -9 -0 -0 -0 -8 -17 000
Lynjor 1 Plass 31 000
11 år SVART V v.Lumjor J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 04 / 11 2100 35,4ag 685
e. Ervina v. Alm Svarten J. Eriksen Forus Travbane 3 27/11 - 03 / 3 2060 33,6 85
Janicke Reiersen /Kvinesdal J. Eriksen Forus Travbane 3 13/11 - 01 / 4 2040 32,5a 417
Johan Kringeland Eriksen (T) Janicke Reiersen J. Eriksen Klosterskogen Travbane 5 08/11 - 02 / 4 2100 32,6a 1074
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Forus Travbane - 23/10 - 02 / 5 2040 dg 213
2 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -29 000 2018: -10 -1 -1 -1 -6 -38 000
Asplund Jenta 2 Plass 67 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven O. Østre Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 04 / 7 2100 35,7ag 210
e. Frisli Modi v. Moe Odin E. Høitomt Drammen Travbane 2 26/11 - 09 / 8 2120 34,2 27
Geir Ole Olsen /Porsgrunn G. Austevoll Bjerke Travbane 4 21/11 - 01 / 10 2160 33,3 196
Ole Johan Østre (T) Geir Ole Olsen J. Undem Klosterskogen Travbane 1 14/10 - 08 / 1 2100 34,5 43
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 7 28/9 - 04 / 9 2120 33,6 176
3 2019: -7 -2 -2 -1 -0 -44 000 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -6 000
Etne Spretten 3 Plass 50 000
5 år MØRKBR V v.Bork Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 02/12 - 08 / 1 2140 32,5 28
e. Kleppe Åse v. Alm Viktor Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 21/10 - 20 / 3 2160 39,2 P
Svein Kåre Kaldheim /Etne
Øystein Tjomsland (T)
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl.
4 2019: -9 -1 -1 -1 -3 -65 500 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -67 000
Skjetnefaxa 1 Plass 132 500
4 år SVART HP v.Hellin Faxen E. Høitomt Drammen Travbane 3 04/12 - 04 / 3 2100 33,1a 75
e. Viggdine v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 3 07/11 - 03 / 13 2160 31,7 100
Ole-Johnny Odland-Trude Varberg E. Høitomt Momarken Travbane 4 20/10 - 01 / 1 2140 31,8 22
Eirik Høitomt (T) Johan Kringeland Eriksen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 06/10 - 02 / 4 2160 31,6 120
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Eriksen Bjerke Travbane 8 26/9 - 09 / 5 2160 32,6 105
5 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -17 -2 -3 -1 -3 -67 000
Dag Eldmi 1 Plass 103 500
7 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 02/11 - 08 / 6 2609 33,8ag 153
e. Dag Mi v. Elding D. Dalen Sørlandets Travpark 0 21/10 - 07 / 1 1609 31,0ag 351
Tina Marie K. Kolstad-Audun Kolstad D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 02 / 1 2100 31,0a 302
Dag-Sveinung Dalen (T) Jenny Thygesen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 0 03/10 - 01 / 5 2160 31,9 110
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Sørlandets Travpark 0 11/9 - 06 / 1 2140 30,7 g 147
6 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -15 -0 -1 -1 -4 -27 000
H.M. Urd 2 Plass 85 200
9 år MØRKBR HP v.Norne O. Østre Momarken Travbane - 04/12 - 02 / 2 2140 dg a 123
e. Overskeid Ili v. Ilmin O. Østre Momarken Travbane 2 11/11 - 02 / 3 1660 30,7 193
Geir Nordbotten /Stokke G. Nordbotten Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 02 / 2 1700 31,0a 137
Geir Nordbotten (A) O. Østre Drammen Travbane 3 22/10 - 01 / 4 2140 31,0 143
mørkegrønn m/blått sk.stk, hvit hest G. Nordbotten Jarlsberg Travbane - 18/6 - 04 / 8 2100 dg 2823
7 2019: -5 -0 -1 -1 -1 -16 000 2018: -6 -2 -0 -1 -1 -38 000
Gerifaks 3 Plass 160 000
12 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 1 02/12 - 06 / 3 2140 31,3a 66
e. Geira v. Atom Vinter G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 3 18/11 - 08 / 3 2180 29,5 643
Åshild Lund /Rykene M. Finsand Bjerke Travbane - 14/3 - 04 / 1 2100 dg a 749
Geir Mikkelsen (T) Åshild Lund O. Østre Sørlandets Travpark - 25/2 - 04 / 11 2140 dg a 158
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 6 11/2 - 04 / 13 2180 33,0 293
8 2018: -23 -1 -0 -1 -8 -44 000 2017: -14 -0 -0 -2 -6 -24 000
Hålands Prinsen 4 Plass 96 850
15 år BRUN V v.Rolex K.* A. Berås Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 04 / 11 2120 35,1 g 1129
e. Støtmai v. Braute A. Berås Sørlandets Travpark 6 02/12 - 06 / 5 2140 32,4a 288
Vilde Abusdal /Tveit A. Berås Sørlandets Travpark 6 18/11 - 08 / 4 2180 30,3 795
Arild Berås (T) A. Berås Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 08 / 4 2609 36,5ag 581
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl M. Berås Sørlandets Travpark 0 21/10 - 06 / 13 2160 33,3 g 997
9 2019: -4 -1 -1 -0 -0 -23 000 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -9 000
Nygårds Viking 5 Plass 104 000
10 år BRUN V v.Alm Viktor Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 02/12 - 06 / 7 2140 33,9a 161
e. Gam Seira v. Hvatt Djerven Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 06/10 - 01 / 9 2160 32,9 g 984
Dag Nilsen /Vennesla Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 10/9 - 03 / 5 1609 30,0a 608
Åsbjørn Tengsareid (T) Dag Nilsen A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 04 / 1 1609 31,5ag 340
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 0 15/4 - 02 / 5 2140 32,9 g 460
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -1 -3 -4 -34 500
Kaptein Sabeltann 6 Plass 99 000
10 år BRUN V v.Lome Kongen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 02/12 - 06 / 9 2140 dg a 163
e. Troll Rigela v. Frigg Mollyn P. Kals Sørlandets Travpark 5 22/9 - 03 / 4 1609 28,8a 365
Nathalie Jåsund Pedersen /Brennåsen P. Kals Sørlandets Travpark 0 11/9 - 06 / 6 2140 31,1 83
Vidar Tjomsland (S) Øystein Tjomsland (T) P. Kals Sørlandets Travpark 2 29/7 - 04 / 4 2140 29,1a 610
Mørkeblå m/reklame. P. Kals Sørlandets Travpark 3 21/7 - 01 / 4 2160 31,2 327
11 2019: -8 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -10 -0 -1 -0 -5 -23 000
B.B. Juventus 7 Plass 123 600
11 år RØD V v.Prins Juventus E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 02 / 9 1700 32,9a 159
e. Bambi Lu v. Lyngsvarten L. Kolle Sørlandets Travpark 5 02/12 - 06 / 6 2140 32,3ag 259
Silje T. Heistad-Helge Heistad E. Høitomt Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 6 2140 31,9 266
Lars Anvar Kolle (T) Helge Heistad E. Høitomt Drammen Travbane 4 22/10 - 05 / 2 2100 31,0a 321
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Drammen Travbane 0 04/10 - 04 / 11 1700 30,9ag 483