<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3
DNTs UNGHESTSERIE - FORDEL HOPPER
DNTS UNGHESTSERIE - FORDEL HOPPER - TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker 20 m. for tid 1.35,0 og bedre.
For 3-årige med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -19 000
Opera Stjerna 1 Plass 19 000
4 år BRUN HP v.H.G. Balder S. Jessen Drammen Travbane 3 26/11 - 01 / 1 2100 35,3 118
e. Haugestad Opera v. Åsajerven S. Jessen Klosterskogen Travbane 4 08/11 - 07 / 3 2100 36,6 88
Dag Magne Magnussen-Vivi-Ann Gravklev K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 16/7 - 20 / 3 2100 38,7 P
Simen Bjørbæk Jessen (T) Dag Magne Magnussen S. Jessen Klosterskogen Travbane 27/11 - 22 / 3 1700 54,4 B
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Jarlsberg Travbane 27/8 - 20 / 11 2120 59,2 B
2 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -22 000 2018: -3 -1 -0 -1 -1 -30 000
Årdals Kine 2 Plass 52 000
4 år HUSKBRUN HP v.Bork Odin T. Erga Bergen Travpark 3 11/10 - 08 / 5 2100 35,8 43
e. Lyn Kari v. Frigg Mollyn T. Erga Forus Travbane 1 07/10 - 08 / 4 2040 35,8 37
Ottar Høyland /Orre T. Erga Forus Travbane P 03/4 - 20 / 1 2040 38,1 g P
Tom Erga (T) T. Erga Forus Travbane 17/6 - 21 / 4 1620 54,0 B
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 04/6 - 24 / 2 2040 52,3 B
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
H.M. Emblas Lilje 3 Plass 2 000
4 år MØRKBR HP v.Norne G. Nordbotten Jarlsberg Travbane P 07/12 - 20 / 3 2120 44,3 g P
e. Lykke Lotta v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 25/11 - 21 / 3 2120 dg N
Geir Nordbotten /Stokke G. Nordbotten Jarlsberg Travbane - 12/9 - 23 / 8 2120 dgpp N
Geir Nordbotten (A)
mørkegrønn m/blått sk.stk, hvit hest
4 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -18 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -6 000
Grude Tilla 4 Plass 24 000
4 år SVART HP v.Norheim Svenn P. Kals Sørlandets Travpark P 21/10 - 20 / 6 2160 39,2 P
e. Toronita v. Dublan
Lustberget AB
Øystein Tjomsland (T)
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl.
5 2019: -5 -0 -1 -1 -3 -17 000 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -11 000
Direktør Ribe 1 Plass 28 000
4 år SVART H v.Norheim Svenn A. Berås Klosterskogen Travbane 3 08/11 - 07 / 4 2100 36,5 150
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor A. Berås Sørlandets Travpark P 21/10 - 20 / 4 2160 40,0 P
Øyvind Ribe /Nedenes A. Berås Sørlandets Travpark 13/8 - 24 / 4 1640 56,5 g B
Arild Berås (T) Øyvind Ribe A. Berås Sørlandets Travpark 06/8 - 22 / 4 1660 57,3 g B
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl
6 2019: -13 -1 -3 -2 -4 -72 817 2018: -4 -0 -2 -0 -0 -16 000
Sæther Lomen 2 Plass 88 817
4 år SVART H v.Lome Elden E. Høitomt Biri Travbane 0 27/7 - 01 / 4 2100 39,2 g 312
e. Hornnes Tiril v. Pålex K.* (S) A. Rasmussen Biri Travbane P 25/5 - 21 / 4 2100 44,0 P
Arve G. Blihovde /Svingvoll
Adrian Solberg Akselsen (S) Arve G. Blihovde (A)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
7 2019: -7 -4 -1 -0 -0 -102 000 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -24 000
Alfa Betty 3 Plass 126 000
4 år RØD HP v.Dotterud Teddy Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 26/10 - 04 / 4 2100 36,3 g 80
e. Skog Morte v. Sjefen Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 22/10 - 09 / 5 2120 34,4 g 44
Erik Solberg-Bengt Solberg Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 12/10 - 07 / 3 2100 34,2a 43
Åsbjørn Tengsareid (T) Erik Solberg L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 28/9 - 04 / 4 2100 34,5 53
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Hauge Bergen Travpark - 06/9 - 01 / 4 2100 dg 183
8 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -29 500 2018: -6 -0 -1 -1 -3 -33 000
Åsa O.K. 4 Plass 62 500
4 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Drammen Travbane 7 26/11 - 01 / 7 2120 35,0 g 58
e. Torpa Kry v. Moe Odin H. Tvedt Bjerke Travbane 4 07/11 - 03 / 5 2140 32,6 g 93
Vidar Wilson-Mette Holm Wilson H. Tvedt Sørlandets Travpark 4 21/10 - 08 / 3 2140 33,2 g 96
Herman R. Tvedt (T) Vidar Wilson H. Tvedt Jarlsberg Travbane 2 28/9 - 04 / 7 2100 34,1 g 63
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek J. Dagsvold Sørlandets Travpark - 25/8 - 08 / 1 2140 dg 438
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -1 -1 -2 -43 000
Nelson Andrea 5 Plass 43 000
4 år SVART HP v.Åsajerven T. Solberg Bjerke Travbane 1 12/12 - 01 / 8 2100 32,4a 18
e. Alm Inger v. Lome Kongen T. Solberg Bjerke Travbane - 05/12 - 01 / 6 2100 dg a 53
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 01/10 - 08 / 7 2140 34,3 g 73
Tom Erik Solberg (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 21/9 - 07 / 15 2120 34,0 g 229
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 08 / 1 2100 37,1 g 59
10 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -21 500 2018: -7 -0 -2 -0 -5 -49 000
Lykkje Idunn 6 Plass 70 500
4 år SVART HP v.Norheim Svenn L. Kolle Bjerke Travbane 5 05/12 - 01 / 11 2100 33,3a 296
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin L. Kolle Drammen Travbane 4 26/11 - 01 / 3 2120 34,6 163
Stall En God Tone L. Kolle Bjerke Travbane 6 07/11 - 03 / 3 2140 33,0 165
Lars Anvar Kolle (T) Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 26/10 - 04 / 5 2100 34,0 110
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 26/7 - 08 / 6 2100 34,6 118
11 2019: -6 -2 -0 -1 -1 -46 500 2018: -9 -2 -1 -1 -4 -54 000
Nesvik'n 1 Plass 100 500
4 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 04 / 12 2100 34,5a 124
e. Alm Nora v. Nordli Svarten E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 19/11 - 02 / 8 2100 34,0ag 17
Mardon Jørgensen /Vennesla J. Eriksen Forus Travbane 5 07/8 - 05 / 10 2060 32,0 430
Eirik Høitomt (T) Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 01/7 - 03 / 7 2140 33,0 g 113
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Eriksen Klosterskogen Travbane 1 24/5 - 08 / 10 2100 33,2a 41
12 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -3 -1 -0 -0 -1 -12 000
Biffmann Ø.K. 2 Plass 20 000
4 år SVART H v.Bork Odin J. Eriksen Klosterskogen Travbane 1 25/10 - 07 / 7 2100 33,6 16
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven J. Eriksen Forus Travbane 4 04/9 - 01 / 4 2040 34,0 g 41
Stall Stiberg J. Eriksen Sørlandets Travpark P 11/7 - 20 / 3 2160 35,0 g P
Johan Kringeland Eriksen (T)
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek
13 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -1 -2 -1 -0 -68 000
Gompens Hønk 3 Plass 68 000
4 år SVART V v.Stiv Kuling A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 01/11 - 03 / 11 2120 35,0 56
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten A. Frønes Klosterskogen Travbane 2 01/10 - 08 / 9 2140 34,1 264
Elin Gumpen /Nodeland A. Frønes Jarlsberg Travbane 2 21/9 - 07 / 1 2100 34,8 225
Anette Frønes (A) Elin Gumpen A. Frønes Jarlsberg Travbane P 14/9 - 21 / 5 2120 38,0 P
Mørkblå m/burg. ermer, reklame P. Kals Sørlandets Travpark 19/11 - 22 / 3 1660 51,1 B