<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
ARIONS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 475.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-9-6 Plass : 4-9-6

1 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -15 000 2018: -21 -5 -4 -2 -5 -150 824
Lykkje Tveiten 2100 1 Plass 449 460
7 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 01 / 10 2100 30,8a 186
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Momarken Travbane 6 11/11 - 06 / 11 2140 29,1a 284
Edvard Lindalen /Fåvang C. Antonsen Klosterskogen Travbane 3 01/11 - 04 / 1 2100 28,4a 53
C. Antonsen C. Antonsen Biri Travbane 6 13/10 - 08 / 5 2100 28,1 116
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Momarken Travbane 4 23/9 - 01 / 7 2140 27,9a 42
2 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -8 -0 -2 -0 -4 -32 000
Lustra Loke 2 Plass 461 948
10 år SVART H v.Alm Viktor E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 01 / 7 2100 30,4a 24
e. Lannem Stjerna v. Braute E. Høitomt Biri Travbane 2 16/11 - 06 / 2 1600 24,8 158
Horni AS-Hans Kristian Hoel E. Høitomt Momarken Travbane 0 11/11 - 06 / 12 2140 29,2ag 128
E. Høitomt Alf Stordal (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 01/11 - 04 / 5 2100 29,0ag 19
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Drammen Travbane 2 22/10 - 04 / 2 2100 27,2 131
3 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -9 000 2018: -12 -1 -1 -1 -3 -41 500
Wrons Frigg 3 Plass 462 000
12 år MØRKBR V v.H.G. Balder Å. Tengsareid Biri Travbane 0 28/10 - 06 / 6 1609 26,5a 74
e. Frigg Rappa v. Friggbest Å. Tengsareid Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 14 2120 27,8 364
Stall Wrons E. Høitomt Biri Travbane 6 05/10 - 05 / 5 1609 26,3ag 65
Å. Tengsareid Vidar Olsen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 14/9 - 01 / 9 1609 23,8a 81
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 05/9 - 06 / 2 2100 dg a 47
4 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -11 500 2018: -20 -5 -2 -3 -2 -166 604
Hvalstad Odin 4 Plass 421 818
8 år RØD V v.Moe Odin O. Østre Klosterskogen Travbane 2 01/12 - 01 / 3 2100 29,5a 32
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv O. Østre Momarken Travbane 1 11/11 - 06 / 2 2140 28,5a 244
Rune A. Hansen & Stall Friends 008 Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 31/10 - 08 / 2 2100 27,6a 34
O. Østre Jens Kristian Brenne (T) E. Rennesvik Romme - 22/9 - 08 / 1 1640 dg a 16
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 12/9 - 01 / 4 2600 dg a 21
5 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 5 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Biri Travbane 6 28/10 - 06 / 7 1609 26,4a 497
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 3 2100 29,0 1502
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Biri Travbane - 30/9 - 05 / 3 1609 dg a 295
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 4 18/9 - 05 / 1 2140 28,6a 279
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 01 / 8 1609 25,2a 971
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -1 -3 -2 -78 384
M.H. Fantomet 6 Plass 459 475
8 år BRUN V v.Sterk Odd D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 01 / 8 2100 32,0a 375
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon H. Holm Biri Travbane 0 16/11 - 06 / 6 1600 28,0 190
Stall M.H. Fantomet M. Sørvik Biri Travbane 3 28/10 - 06 / 8 1609 26,3ag 255
D. Dalen Martine O. Sørvik (T) M. Sørvik Bjerke Travbane 4 03/10 - 04 / 5 2100 29,6a 140
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Sørvik Momarken Travbane 0 23/9 - 01 / 5 2140 29,2a 218
7 2019: -11 -1 -2 -3 -1 -78 000 2018: -23 -5 -1 -3 -6 -207 500
Sprett Odin 7 Plass 545 500
9 år BRUN H v.Moe Odin H. Holm Biri Travbane 1 28/10 - 06 / 3 1609 26,1a 98
e. Spang Lenda v. Alm Svarten E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 28/9 - 01 / 10 1609 dg ag 416
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 19/9 - 08 / 6 2100 27,0a 134
H. Holm Ronny Larsen Skjellebekk E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/9 - 11 / 4 2100 25,5a 220
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Biri Travbane 0 31/8 - 04 / 7 2120 27,2 g 37
8 2019: -14 -1 -1 -1 -6 -52 500 2018: -24 -2 -2 -2 -11 -127 500
Kolbu Jonatan 8 Plass 437 000
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Bjerke Travbane 6 05/12 - 08 / 2 2140 28,1 555
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Bjerke Travbane 0 21/11 - 08 / 11 2100 28,2a 667
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Momarken Travbane 0 11/11 - 06 / 6 2140 30,6a 386
T. Lindbak T. Lindbak Bjerke Travbane 2 31/10 - 08 / 9 2100 27,1a 380
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Momarken Travbane 3 18/9 - 05 / 3 2140 28,5a 329
9 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -48 500 2018: -18 -3 -2 -1 -11 -223 739
Frøyu Pelle 9 Plass 453 739
6 år SVART V v.Tekno Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 5 21/11 - 08 / 3 2100 27,7a 30
e. Frøyu Sara v. Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 1 31/10 - 08 / 1 2100 26,4a 69
Johnny Wilhelm Nilsen-Siri Braathen G. Austevoll Biri Travbane 0 13/10 - 07 / 8 2640 27,6 543
G. Austevoll Johnny Nilsen G. Austevoll Hagmyren 4 15/9 - 08 / 1 2140 25,8 78
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 02/9 - 06 / 7 1609 23,8a 28