Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
VINVARAS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 130.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-2-1 Plass : 6-2-1

1 2019: -11 -1 -0 -2 -4 -74 000 2018: -25 -1 -3 -3 -5 -83 000
Mila 1609 1 Plass 202 500
5 år SVART HP v.Moe Odin S. Fossen Biri Travbane 1 30/11 - 05 / 3 2100 35,9a 54
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Biri Travbane 2 23/11 - 01 / 3 2100 29,4a 344
Astrid Fossen-Ahne Fossen D. Dalen Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 10 2160 31,3 207
S. Fossen S. Fossen Biri Travbane 6 28/10 - 03 / 11 2100 31,0a 513
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 9 2100 30,2a 2595
2 2018: -6 -3 -1 -0 -0 -53 000 2017: -5 -2 -1 -1 -0 -42 000
Kjekk Pila 2 Plass 95 000
14 år BRUN HP v.Skøiar G. Gundersen Bjerke Travbane 0 05/12 - 05 / 13 2160 31,3 67
e. Kjekk Sølvi v. Grans Trygg G. Gundersen Bjerke Travbane - 21/11 - 05 / 12 2140 dg 35
Jens Hæreid Jacobsen /Brandbu G. Gundersen Bjerke Travbane 1 14/11 - 01 / 5 1640 28,7 18
G. Gundersen Jens Hæreid Jacobsen G. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/10 - 01 / 3 1609 28,0a 46
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer H. Holm Bjerke Travbane 1 03/1 - 04 / 7 2140 32,1 57
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -0 -3 -17 491
Julie 3 Plass 126 762
7 år SVART HP v.Åsajerven H. Horpestad Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 02 / 9 2100 30,9a 962
e. Dolly Vilja v. Elding T. Solberg Drammen Travbane 0 22/10 - 05 / 6 2100 34,5a 233
Åse Marielle Solum-Knut Inge Bjørnebøle E. Høitomt Biri Travbane 0 16/9 - 04 / 5 2140 32,2 284
D. Dalen Lars-Arne Larsen H. Horpestad Drammen Travbane 0 06/9 - 05 / 2 2100 30,8a 311
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Horpestad Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 06 / 1 2100 32,1a 768
4 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -21 476 2018: -14 -1 -1 -2 -8 -97 421
Lykkje Tora 4 Plass 146 661
5 år BRUNSVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Momarken Travbane 5 04/12 - 07 / 4 2160 32,9 g 37
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Steinseth Bjerke Travbane 4 17/10 - 04 / 1 2100 29,2a 36
Stall Lykkjekvartetten B. Steinseth Bollnäs 5 24/9 - 07 / 3 1640 28,1 31
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 6 09/9 - 04 / 8 2100 27,3a 1130
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 4 27/8 - 03 / 3 2100 28,7a 404
5 2019: -4 -1 -1 -0 -1 -36 000 2018: -9 -3 -3 -1 -2 -84 500
Lille Ild 5 Plass 148 500
10 år RØD HP v.Briskeby Philip V. Hop Bjerke Travbane 5 03/10 - 05 / 5 1609 28,6a 70
e. Werven Mari v. Perle Troll V. Hop Bjerke Travbane 2 25/9 - 04 / 3 1609 29,4a 48
Anne-Stine L. Werven /Brumunddal V. Hop Bjerke Travbane 1 03/9 - 03 / 2 2100 32,2a 19
V. Hop Claus Vegard Werven V. Hop Biri Travbane 2 24/8 - 07 / 7 2100 31,4a 41
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 3 23/7 - 01 / 6 2100 31,4a 44
6 2019: -4 -1 -0 -1 -0 -19 000 2018: -16 -1 -2 -1 -7 -67 500
Dag Tora 6 Plass 158 000
6 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 5 05/12 - 05 / 11 2160 31,0 63
e. Dagsvinni v. Pajaprins M. Gundersen Biri Travbane 6 16/11 - 01 / 4 2120 30,0 93
Nils Dagestad /Voss G. Gundersen Biri Travbane 3 28/10 - 03 / 2 2100 30,8a 55
M. Gundersen Heidi Moen (T) M. Gundersen Biri Travbane 2 19/10 - 05 / 10 2120 30,6 117
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gudmestad Sørlandets Travpark 6 29/7 - 04 / 10 2140 30,4a 636
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -2 -7 -87 500
Kaiaperla 7 Plass 111 500
5 år MØRKBR HP v.Bork Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane 4 04/12 - 07 / 1 2160 30,6 70
e. Kaianett v. Pajaprins Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 11/11 - 02 / 4 1660 30,5 38
Terje Seielstad /Svingvoll Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 31/10 - 09 / 6 1640 29,8 137
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) L. Kolle Biri Travbane - 19/10 - 05 / 2 2100 dg 162
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Momarken Travbane 0 02/10 - 07 / 7 2140 34,0a 46
8 2019: -11 -0 -2 -2 -2 -33 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -15 000
Ejo Tina 8 Plass 113 767
7 år BRUN HP v.Tin Tveiten H. Holm Bjerke Travbane - 27/6 - 01 / 2 1640 dg 245
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) O. Sagholen Biri Travbane 0 15/6 - 07 / 11 1609 31,4ag 122
Marita Høyesveen /Ringebu O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 06/6 - 04 / 4 1609 29,4a 85
O. Mikkelborg Marita Høyesveen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 12/5 - 03 / 7 2100 30,1a 466
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Østre Biri Travbane 0 06/5 - 12 / 7 2100 31,4ag 351
9 2018: -12 -0 -1 -2 -4 -38 000 2017: -22 -0 -2 -3 -9 -56 264
Åsrud Rappa 9 Plass 106 264
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Mathisen Biri Travbane 0 16/9 - 04 / 8 2140 32,6 305
e. Skattiana v. Eng Svarten K. Mathisen Bjerke Travbane 0 18/4 - 04 / 2 2100 br ag 259
Hans Løne /Åsvang K. Mathisen Bjerke Travbane 3 04/4 - 04 / 8 1640 30,7 209
K. Mathisen Hans Løne K. Mathisen Biri Travbane 5 23/3 - 02 / 5 2100 34,5ag 156
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane 3 09/3 - 07 / 4 2100 30,1a 94