<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
SPANG BESTS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 55.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-7-3 Plass : 2-7-3

1 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -7 000 2018: -16 -1 -1 -1 -7 -57 000
Spang Lotta 2100 1 Plass 64 000
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 7 05/12 - 01 / 9 2100 33,5ag 268
e. Spang Frøya v. Spang Best V. Hop Drammen Travbane 2 26/11 - 01 / 5 2120 34,4 157
Anders Nyborg /Stange O. Østre Biri Travbane 3 16/11 - 08 / 1 2100 35,4 g 136
V. Hop Ole Tom Nyborg (B) L. Kolle Jarlsberg Travbane 8 28/9 - 04 / 12 2120 34,2 g 172
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 28/8 - 01 / 4 2100 34,8ag 294
2 2019: -7 -1 -1 -2 -2 -53 000 2018: -9 -1 -1 -0 -7 -58 000
Valle Grom 2 Plass 111 000
4 år BRUNBORKET H v.Bork Odin D. Dalen Bjerke Travbane 2 05/12 - 01 / 3 2100 32,9a 113
e. Sunnmørsjenta v. Elding D. Dalen Biri Travbane 5 16/11 - 03 / 7 2120 32,4 227
Stall Grom D. Dalen Biri Travbane 7 28/10 - 02 / 12 2120 35,0 g 80
D. Dalen Per Johansen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 7 19/9 - 09 / 6 2140 33,2 99
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 8 07/9 - 03 / 5 2140 35,9 g 185
3 2019: -2 -1 -0 -0 -1 -27 000 2018: -7 -1 -2 -2 -1 -43 000
Drivjerven 3 Plass 83 000
5 år SVART H v.Åsajerven D. Dalen Bjerke Travbane 1 13/11 - 02 / 1 2100 32,0a 15
e. Drivstjerna v. Alm Viktor A. Stensen Biri Travbane 2 09/11 - 08 / 2 2100 31,3 40
Harald Stikbakke-Paul Stikbakke D. Dalen Biri Travbane 3 19/10 - 04 / 7 2120 33,3 39
A. Stensen Harald Stikbakke L. Kolle Bjerke Travbane 4 18/7 - 03 / 5 2140 31,7 g 105
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Kongsvinger Travbane 2 04/7 - 01 / 9 1620 31,8 122
4 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -10 000 2018: -10 -0 -3 -0 -7 -54 919
Stjerne Bork 4 Plass 64 919
6 år BORKET V v.Bork Rigel D. Wäjersten Östersund 2 06/12 - 06 / 11 1660 31,9 192
e. Millenia v. Ilmin C. Antonsen Bjerke Travbane 4 27/11 - 02 / 1 2100 34,4a 118
Anne Kvikne-Moe /Kyrksæterøra D. Wäjersten Östersund 2 20/11 - 01 / 10 2160 35,0 67
C. Antonsen Anne Kvikne-Moe (T) E. Kristiansen Leangen Travbane 4 12/11 - 10 / 9 2160 34,9 47
Blå m/gul hestesko & tre ermringer E. Kristiansen Leangen Travbane 2 29/10 - 08 / 9 2160 35,1 112
5 2019: -9 -2 -1 -1 -2 -46 500 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -5 491
Lygna Spretten 5 Plass 85 021
5 år SVART V v.Åsajerven H. Holm Biri Travbane 0 15/6 - 06 / 10 2100 33,9ag 684
e. Lygna Camp v. Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 22/3 - 06 / 2 2100 38,6ag 313
Anne-Lene W. Johansen-Egil Johansen O. Mikkelborg Bollnäs 0 16/3 - 02 / 10 1660 34,8 250
Å. Tengsareid Anne-Lene W. Johansen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 08/3 - 05 / 7 2100 34,0ag 341
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 31/1 - 10 / 3 2140 dg 234
6 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -22 000 2018: -17 -0 -1 -2 -10 -43 500
Santans 6 Plass 70 500
5 år MØRKBR V v.Joker Elden P. Sem Bjerke Travbane 2 27/11 - 02 / 8 2100 34,4a 252
e. Santi v. Moe Odin P. Sem Klosterskogen Travbane - 19/11 - 02 / 7 2100 dg a 102
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge P. Sem Biri Travbane 4 09/11 - 08 / 3 2100 32,9 179
P. Sem Trygve Bjørge P. Sem Bjerke Travbane 5 31/10 - 01 / 11 2160 33,6 g 387
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Drammen Travbane 5 18/10 - 02 / 1 2100 32,9ag 213
7 2019: -4 -2 -0 -0 -1 -41 500 2018: -12 -2 -3 -3 -3 -64 000
Vår Bajas 7 Plass 105 500
5 år SVART H v.Moe Svarten P. Sem Drammen Travbane 2 04/12 - 04 / 10 2100 33,0a 239
e. Vårlill v. Elding E. Høitomt Biri Travbane 1 30/11 - 08 / 11 2140 38,5 g 105
Bent Olav Wigdal /Vikersund E. Høitomt Bjerke Travbane 0 21/11 - 01 / 7 2160 br g 114
E. Høitomt Bent Olav Wigdal E. Høitomt Drammen Travbane 3 08/11 - 02 / 6 2100 33,8a 68
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 02/10 - 02 / 5 2100 35,9a 61