<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:50 V75-6
DD-1
V4-3
SØLVDIVISJONEN - FINALE
SØLVDIVISJONEN - FINALE
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 15. september 2018. Også for 3-7-årige norskregistrerte hopper minst 200.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 15. september 2018. Også for 3-7-årige norskfødte hopper minst 200.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 15. september 2018.
Premier: 125.000-60.000-30.000-20.000-10.000-(10.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-2-11 Plass : 3-2-11

1 2018: -13 -3 -2 -1 -1 -147 000 2017: -13 -1 -5 -0 -4 -196 000
Urakas Gilbak (DK) 2100 1 Plass 744 152
7 år MØRKBR H v.Beaumont Hanover* (US) O. Østre Bjerke Travbane - 21/11 - 09 / 3 1609 dg a 71
e. Miss Shadow (DK) v. Buvetier D'aunou* (FR) R. Wiig Forus Travbane 3 06/11 - 02 / 4 1600 13,3a 87
Sammy Attard P. Buer Bergen Travpark 0 27/10 - 09 / 9 2100 15,2a 345
D. Dalen Tor Olaf Halle (T) P. Buer Sørlandets Travpark 0 06/10 - 08 / 7 1609 13,2a 218
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Wassberg Forus Travbane 1 15/9 - 06 / 9 2040 14,0a 33
2 2018: -14 -2 -3 -1 -4 -423 409 2017: -10 -1 -3 -2 -4 -130 355
Handsome Hank 2 Plass 553 764
4 år BRUN V v.From Above* (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 02/12 - 01 / 3 2140 14,4a 30
e. Delana (S) v. Shogun Lobell* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 17/11 - 10 / 8 1609 12,6a 588
Team Hank Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 06/10 - 03 / 3 2609 14,0a 92
Å. Tengsareid Tor Olaf Halle (T) T. Solberg Färjestad 7 22/9 - 08 / 6 2140 14,2a 332
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane 5 09/9 - 11 / 6 2600 13,7a 785
3 2019: -5 -2 -0 -0 -2 -178 394 2018: -19 -5 -4 -1 -2 -346 000
Da Vinci B.R. 3 Plass 1 040 041
8 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 05/12 - 07 / 11 2100 14,2a 410
e. Armbro Barefoot (CA) v. Malabar Man* (US) L. Kolle Leangen Travbane 1 24/11 - 09 / 5 2140 16,4a 98
Helene Kolle /Vear L. Kolle Biri Travbane 2 09/11 - 02 / 1 2100 14,2a 41
L. Kolle Helene Kolle (A) L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 26/10 - 01 / 8 2609 15,5a 44
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 17/10 - 08 / 12 2100 14,5a 267
4 2019: -3 -1 -0 -1 -1 -39 000 2018: -15 -4 -3 -3 -2 -318 296
Red Bar 4 Plass 406 796
6 år RØD H v.Revenue* (S) O. Østre Bjerke Travbane 0 17/11 - 08 / 7 2100 br ag 185
e. Be My Lioness v. Cigar Bar (US) O. Østre Bergen Travpark 3 27/10 - 10 / 9 1600 12,9a 59
Stall Red Bar O. Østre Årjäng 1 07/10 - 05 / 4 1640 12,9a 21
O. Østre O. Østre Bjerke Travbane 2 08/9 - 05 / 9 2100 13,8a 64
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 2 23/8 - 05 / 7 2600 16,1a 226
5 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -20 500 2018: -26 -5 -3 -4 -8 -192 107
Giant Star 5 Plass 570 458
8 år BRUN V v.Thai Tanic B. Steinseth Leangen Travbane 0 24/11 - 09 / 3 2140 16,9a 91
e. Scan Giant v. Giant Force* (US) B. Steinseth Biri Travbane 4 09/11 - 02 / 2 2100 15,5a 40
Inge Hansen /Elverum B. Steinseth Bjerke Travbane 2 31/10 - 04 / 5 2100 14,8a 86
B. Steinseth N. Johansson Romme 4 19/10 - 02 / 6 2140 17,6a 28
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 1 02/10 - 06 / 10 2140 15,1a 49
6 2019: -6 -0 -1 -0 -4 -32 500 2018: -14 -3 -3 -1 -4 -295 085
Wilma Leggrowbach 6 Plass 999 526
8 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) G. Mikkelsen Jarlsberg Travbane 1 10/11 - 06 / 2 2609 14,8a 34
e. Hamras Gaia (S) v. Arnaqueur* (FR) M. Nielsen Jägersro 0 27/10 - 10 / 7 2640 14,6a 313
2 Fulle Menn Racing AB /Kristiansand S G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 1 06/10 - 03 / 12 2609 13,9a 38
G. Mikkelsen M. Nielsen Åby 4 12/9 - 09 / 10 2140 12,3a 256
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek M. Nielsen Charlottenlund 2 25/8 - 10 / 2 2000 12,5a 807
7 2019: -4 -0 -1 -0 -1 -19 000 2018: -18 -5 -4 -3 -4 -433 400
Rapide Frecel 7 Plass 676 900
6 år BRUN V v.Cantab Hall (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 2 05/12 - 07 / 2 2100 14,0a 27
e. Speedy Elling v. Super Arnie* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 3 17/11 - 11 / 5 1609 11,8a 130
Stall Rapide Frecel F. Hamre Bergen Travpark 1 27/10 - 10 / 7 1600 12,8a 59
F. Hamre F. Hamre Bjerke Travbane 3 17/10 - 08 / 6 2100 13,9a 31
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Färjestad 2 22/9 - 08 / 2 2140 12,8a 61
8 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -16 000 2018: -13 -3 -3 -0 -3 -217 718
Joe Hoo Lee (S) 8 Plass 697 082
7 år SVARTBRUN V v.Judge Joe* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 05/12 - 07 / 3 2100 14,2a 179
e. Constance Bay* (US) v. Ken Warkentin (US) L. Kolle Färjestad 7 22/9 - 09 / 11 2140 13,1a 804
Herman Schlaupitz Kihle /Stange L. Kolle Bjerke Travbane 2 08/9 - 10 / 3 2100 12,5a 354
L. Kolle Geir Kihle (T) L. Kolle Bergen Travpark 5 18/8 - 09 / 3 1600 13,4a 19
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek L. Kolle Bjerke Travbane 2 04/8 - 08 / 10 2100 13,0a 65
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -4 -1 -1 -0 -212 560
Goldstile 9 Plass 504 560
5 år BRUN V v.Nu Pagadi* (DE) T. Solberg Jarlsberg Travbane - 07/12 - 06 / 3 1609 dg a 13
e. Ann von B. (S) v. Ken Warkentin (US) T. Solberg Bjerke Travbane 1 17/11 - 08 / 6 2100 13,3a 75
Stall Vinnerbongen - Goldstile T. Solberg Sørlandets Travpark - 03/11 - 06 / 5 2140 dg a 29
T. Solberg Frode Hamre (T) F. Hamre Axevalla 2 16/10 - 04 / 13 2640 14,7a 17
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 1 26/9 - 06 / 8 2100 13,6a 17
10 2019: -9 -0 -1 -2 -3 -76 500 2018: -19 -3 -2 -2 -6 -139 991
Soros Kronos* (S) 10 Plass 322 749
8 år SVARTBRUN V v.Varenne* (IT) H. Holm Jarlsberg Travbane 1 07/12 - 01 / 10 1609 14,5a 483
e. Honey Lavec (S) v. Malabar Man* (US) H. Holm Klosterskogen Travbane 1 19/11 - 06 / 5 2100 16,5 36
Sverige H. Holm Bjerke Travbane 4 13/11 - 05 / 6 2100 15,5a 179
H. Holm Thøger Malmstrøm D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 05 / 4 2900 18,9 g 72
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl D. Dalen Momarken Travbane 7 20/10 - 03 / 6 4160 18,2 245
11 2019: -5 -2 -1 -0 -0 -145 948 2018: -17 -7 -2 -2 -1 -473 150
Always On Time 11 Plass 1 003 234
6 år BRUN V v.Revenue* (S) T. Solberg Bjerke Travbane 1 05/12 - 07 / 8 2100 13,9a 125
e. Pinnafarina (US) v. Windsongs Legacy* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 1 17/11 - 11 / 6 1609 11,7a 154
Mette Teigen /Vestfossen T. Solberg Bergen Travpark 0 27/10 - 10 / 8 1600 14,0ag 51
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) T. Solberg Bjerke Travbane 1 17/10 - 08 / 4 2100 13,8a 41
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Bjerke Travbane 2 26/9 - 05 / 2 2100 13,1a 54
12 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -3 -1 -1 -3 -143 491
Cash Converter (S) 12 Plass 467 110
7 år MØRKBR V v.Kadabra* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 25/11 - 05 / 5 2100 13,6a 61
e. Morning Hope (S) v. Rosalind's Guy (US) K. Handeland Forus Travbane 6 13/11 - 06 / 7 2060 16,9 226
Egil Lorentz Hansen /Kongsberg K. Handeland Forus Travbane 4 06/11 - 06 / 1 2040 15,2a 98
G. Austevoll Kenneth Handeland (T) K. Handeland Forus Travbane 3 15/9 - 06 / 5 2040 14,1a 532
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Rennesvik Bergen Travpark 1 30/8 - 05 / 12 2640 17,8 38