<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
GRUNNCUPEN - FINALE (SPORTRAPP / GRUNNLAG)
GRUNNCUPEN - FINALE - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 15. september 2018.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-12-4 Plass : 11-12-4

1 2019: -3 -2 -0 -0 -0 -32 000 2018: -14 -4 -2 -1 -5 -208 120
Alma Prins 2100 1 Plass 240 120
4 år SVART H v.Tekno Odin J. Blekkan Leangen Travbane 1 03/12 - 01 / 8 2180 28,5 37
e. Ness Tjo Alma v. Alm Viktor J. Blekkan Leangen Travbane 0 24/11 - 06 / 1 2140 30,4ag 98
Kolbjørn Selmer /Trondheim J. Blekkan Leangen Travbane 3 05/11 - 02 / 9 2200 29,0 26
J. Blekkan J. Blekkan Biri Travbane 5 13/10 - 09 / 10 2100 27,0a 813
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 0 29/9 - 02 / 6 2180 30,6 g 197
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -15 -1 -7 -1 -4 -195 000
Edens Odin 2 Plass 262 000
5 år LYSBRUN H v.Moe Odin K. Johansen Momarken Travbane 3 20/10 - 06 / 13 2180 26,9 172
e. Høgda Lilja v. Engli Svarten K. Johansen Bjerke Travbane 2 03/10 - 08 / 2 2100 28,0a 76
Ole Tom Nyborg-Inger Øvergaard Nyborg K. Johansen Bjerke Travbane 2 19/9 - 04 / 4 2100 29,2ag 93
P. Midtfjeld Ole Tom Nyborg (B) K. Johansen Bjerke Travbane 5 27/8 - 05 / 7 2600 28,2ag 1156
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 01/8 - 04 / 5 2600 30,4a 89
3 2018: -13 -0 -2 -1 -3 -144 000 2017: -8 -2 -1 -1 -2 -114 500
Jarand 3 Plass 258 500
4 år BRUN V v.Bork Odin A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 08 / 3 2120 32,0 g 79
e. Jensi v. Elding A. Akselsen Bergen Travpark 0 27/10 - 04 / 5 2140 31,2 g 48
Arvid Nordvik /Bergen A. Akselsen Bjerke Travbane 5 09/9 - 09 / 8 2600 27,0a 1424
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 4 27/8 - 06 / 1 2600 27,7a 300
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 3 13/8 - 04 / 8 2100 30,0a 83
4 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -6 -0 -1 -4 -197 500
Stumne Fyr 4 Plass 288 530
5 år MØRKBR V v.Joker Elden Å. Tengsareid Leangen Travbane 1 24/11 - 06 / 3 2140 28,5a 38
e. Stumne Saga v. Spang Best Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 08 / 5 2120 28,5 g 45
Merete Viksås /Roa Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 27/10 - 08 / 4 2120 26,9 49
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 5 13/10 - 10 / 1 2100 28,3 189
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane 1 02/10 - 05 / 6 2100 30,3a 16
5 2019: -7 -1 -0 -1 -2 -69 000 2018: -23 -7 -4 -3 -4 -237 000
Skauga Rasken 5 Plass 371 000
7 år RØDBRUN V v.Briskeby Philip A. Christensen Bjerke Travbane 2 20/11 - 03 / 9 1609 26,8a 37
e. Frk. Martini v. Lykkefot A. Christensen Bjerke Travbane 2 07/11 - 06 / 5 2100 29,6a 66
Anne Christensen-Olav Donstad A. Christensen Bjerke Travbane 0 24/10 - 06 / 11 1609 26,5a 58
A. Christensen A. Christensen Bjerke Travbane 1 03/10 - 08 / 3 2100 27,7a 23
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Forus Travbane - 15/9 - 03 / 12 2060 dp 80
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -6 -2 -0 -4 -219 386
Lykkje Birk 6 Plass 285 386
5 år SVARTBRUN V v.Bork Odin V. Hop Forus Travbane 2 08/12 - 02 / 6 2080 28,9 94
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten V. Hop Bjerke Travbane 1 17/11 - 02 / 5 2100 28,7a 17
Jorunn Svensson-Tom Svensson V. Hop Bjerke Travbane 1 07/11 - 06 / 8 2100 29,5a 58
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 2 24/10 - 06 / 9 1609 25,8a 100
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane - 11/10 - 01 / 5 1700 dg a 36
7 2019: -8 -0 -2 -1 -3 -32 500 2018: -11 -1 -2 -2 -5 -63 500
Loken 7 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Neslands Loke L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 01/12 - 01 / 1 2100 30,0a 171
e. Mai Bausa v. Elding Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 18/11 - 04 / 9 2160 28,3 71
Anette Skulbru-Benedikte M. Skulbru L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 02/11 - 05 / 10 1609 27,6a 231
L. Kolle Gunn Snøås L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 25/10 - 03 / 12 2100 28,6a 85
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 5 06/10 - 07 / 10 2140 27,6a 722
8 2019: -9 -1 -1 -0 -2 -45 000 2018: -26 -4 -4 -3 -4 -134 500
Neseldi 8 Plass 377 500
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld H. Kolle Jarlsberg Travbane 1 07/12 - 07 / 3 2120 28,1 30
e. Neslykka v. Krembest K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 05 / 8 2120 29,2 g 343
Arne Geir Jensen /Tjodalyng S. Løvvold Klosterskogen Travbane 1 08/11 - 03 / 4 2120 30,0 53
K. Ødegaard Arne Geir Jensen S. Løvvold Klosterskogen Travbane 2 25/10 - 02 / 4 2120 28,9 210
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 03 / 12 2120 28,6 g 558
9 2019: -7 -1 -1 -1 -2 -49 474 2018: -8 -1 -1 -2 -2 -63 000
Kuven Storm 9 Plass 367 474
6 år SVARTBRUN H v.Bork Odin M. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 09 / 1 2100 29,1a 30
e. Kuven Texa v. Saje (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 1 14/11 - 07 / 1 2100 26,1a 33
Stall Texa M. Gundersen Bjerke Travbane 3 31/10 - 08 / 6 2100 27,2a 80
M. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gundersen Biri Travbane 6 13/10 - 07 / 4 2620 27,9 343
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Biri Travbane 3 30/9 - 05 / 8 1609 26,1a 23
10 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -12 500 2018: -16 -3 -4 -3 -4 -163 000
Frier Birk 10 Plass 337 000
7 år BRUN V v.Lome Elden A. Frønes Leangen Travbane 2 24/11 - 06 / 12 2140 28,5a 35
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) A. Frønes Momarken Travbane 1 04/11 - 04 / 7 2180 28,1 19
Lene Gravklev Wiik-Ole Oddvar Wiik A. Frønes Sørlandets Travpark 2 06/10 - 07 / 7 2140 27,2a 160
A. Frønes Lene Gravklev Wiik A. Frønes Klosterskogen Travbane 1 13/9 - 03 / 8 2100 27,3a 50
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Klosterskogen Travbane 4 01/9 - 07 / 7 2100 27,2a 236
11 2019: -4 -2 -0 -0 -1 -48 000 2018: -14 -9 -0 -1 -2 -409 000
Professor Ø.K. 11 Plass 497 000
5 år SVART H v.Norheim Svenn K. Djøseland Forus Travbane 1 08/12 - 02 / 9 2080 28,9 14
e. Samina Ø.K. v. Pål Even K. Djøseland Biri Travbane - 13/10 - 10 / 7 2120 dg 31
May Helen Lea /Kleppe K. Djøseland Sørlandets Travpark 1 06/10 - 07 / 5 2140 27,1a 17
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane 1 15/9 - 03 / 14 2060 26,4 17
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Bjerke Travbane 7 09/9 - 09 / 10 2600 27,7ag 379
12 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -22 -7 -1 -0 -9 -293 315
Idfaxen 12 Plass 449 815
9 år SVART H v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 01/12 - 09 / 6 2100 29,0a 196
e. Id Elida v. Elding A. Akselsen Bjerke Travbane 4 21/11 - 08 / 7 2100 27,5a 54
Stall Ida Christine B. Steinseth Romme 5 03/11 - 08 / 5 2140 26,5 127
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Bjerke Travbane 1 17/10 - 09 / 4 2140 27,3 53
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj A. Akselsen Årjäng 1 07/10 - 07 / 6 2140 25,7 37