<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:34 V5-5
DD-2
VIKING FRECELS LØP
DELINGSLØP - MAX 600
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 65.001 - 230.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-5-6 Plass : 4-5-6

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -0 -2 -6 000
Beauregard (DE) 2100 1 Plass 228 399
7 år BRUN V v.Ganymede (FR) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 05 / 8 2100 18,3a 243
e. Boria (IT) v. Supergill* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 15/10 - 04 / 15 2100 16,3a 685
Hegna Maskin AS /Stathelle E. Høitomt Momarken Travbane 0 12/7 - 05 / 10 1640 15,6a 304
E. Høitomt Evy Marie Brinch (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/6 - 04 / 12 2100 17,4a 121
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Bjerke Travbane 6 04/6 - 05 / 1 2100 16,0a 186
2 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -1 -3 -1 -26 000
Navarra Broline (S) 2 Plass 186 911
8 år BRUN HP v.Exploit Caf* (IT) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 06/12 - 04 / 6 1609 15,5a 196
e. Spill The Wine (US) v. American Winner* (US) L. Nygård Drammen Travbane 0 22/10 - 08 / 4 2100 21,1 g 637
Inger Therese Nicolaysen /Sarpsborg K. Johansen Bjerke Travbane 0 01/3 - 01 / 9 2100 18,6a 220
D. Dalen Inger Therese Nicolaysen C. Kjenner Bjerke Travbane 0 03/1 - 10 / 8 2100 17,3a 299
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 27/12 - 04 / 8 2100 16,9a 176
3 2019: -8 -4 -1 -0 -1 -106 000 2018: -16 -0 -1 -4 -5 -44 500
Baronesse Hooves 3 Plass 314 000
8 år BRUN HP v.Thai Tanic R. Aarlie Drammen Travbane 4 04/12 - 05 / 2 2100 19,1a 85
e. Gold'n Diamonds v. Biesolo* (FR) J. Bjaanes Forus Travbane 0 23/10 - 04 / 11 2040 18,6a 107
Inge Håland /Bryne H. Rogstad Forus Travbane 0 25/9 - 10 / 8 2040 19,4a 80
R. Aarlie J. Bjaanes Forus Travbane 0 15/9 - 09 / 5 1600 14,1a 278
Svart/gull todelt, gull mansj, rek J. Bjaanes Forus Travbane 2 04/9 - 03 / 3 2040 14,8a 150
4 2019: -10 -1 -2 -1 -3 -49 000 2018: -15 -3 -1 -1 -5 -73 500
That's Good Chip 4 Plass 271 500
6 år MØRKBR H v.Revenue* (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 27/11 - 05 / 12 1609 13,6a 90
e. Daisy Chip (US) v. Lindy Lane* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 20/11 - 04 / 11 2100 15,6a 65
Cecilie Jensen /Revetal Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 08/11 - 05 / 3 2100 17,5a 95
Å. Tengsareid Bjørn Larsen (T) H. Kolle Bjerke Travbane 0 16/5 - 04 / 10 2100 15,0a 142
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam H. Meland Drammen Travbane 5 28/4 - 05 / 8 2100 16,1a 194
5 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -11 500 2018: -20 -2 -5 -2 -5 -98 991
Mister Adisak 5 Plass 173 991
6 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 06/12 - 04 / 2 1609 15,0a 46
e. Vinn De Luxe (S) v. Zerberus* (DE) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 21/11 - 04 / 6 2100 16,5a 41
Jan Svendsen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/11 - 07 / 4 2100 br ag 278
O. Østre Evy Marie Brinch (T) G. Austevoll Momarken Travbane 6 20/10 - 05 / 2 2140 15,3a 83
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl V. Drolsum Momarken Travbane 0 09/10 - 07 / 6 2140 17,7ag 33
6 2019: -6 -1 -1 -0 -2 -41 000 2018: -15 -4 -0 -3 -3 -127 718
Draco Braz Minto 6 Plass 250 304
5 år BRUN V v.Nu Pagadi* (DE) A. Akselsen Bjerke Travbane - 07/11 - 07 / 9 2100 dg a 718
e. M.T. Big Applegirl (S) v. Pine Chip* (US) F. Hamre Bergen Travpark - 27/10 - 05 / 5 2100 dg a 30
Ove Hellekås /Hørte F. Hamre Sørlandets Travpark 0 06/10 - 09 / 5 2609 17,8ag 101
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) F. Hamre Färjestad 4 22/9 - 06 / 12 2640 15,4a 596
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl F. Hamre Bjerke Travbane 5 08/9 - 07 / 7 2100 15,3a 31
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -22 -2 -3 -2 -7 -84 760
From A Key 7 Plass 187 260
7 år BRUN V v.From Above* (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 06/12 - 03 / 5 1609 16,0a 141
e. Key to Koreana (S) v. Korean* (FR) J. Hansen Bjerke Travbane 0 28/11 - 08 / 1 2100 16,0a 632
Hugo Midtun & Stall Hubeto O. Østre Momarken Travbane 1 04/11 - 05 / 2 2140 16,3a 271
H. Holm Hugo Midtun H. Holm Momarken Travbane 0 30/10 - 06 / 9 1640 17,7a 393
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 24/10 - 07 / 10 1609 14,5a 663
8 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -11 500 2018: -16 -0 -1 -0 -5 -22 000
Tres Bien I.T. (IT) 8 Plass 187 158
7 år MELL.BR. V v.Daguet Rapide* (IT) P. Sem Bjerke Travbane 0 06/12 - 03 / 1 1609 16,3a 313
e. Imatra Bi* (IT) v. Supergill* (US) P. Sem Drammen Travbane 0 04/10 - 02 / 9 2100 17,9a 256
Pål Sem /Åmot P. Sem Drammen Travbane 0 23/8 - 04 / 11 2100 18,0a 137
P. Sem V. Hop Drammen Travbane 0 16/8 - 04 / 7 1700 17,4ag 434
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek V. Hop Bjerke Travbane 5 04/8 - 01 / 12 1609 14,0a 624
9 2019: -8 -3 -2 -0 -3 -101 500 2018: -13 -0 -2 -1 -6 -39 991
Zandra Invalley 9 Plass 310 491
6 år SVART HP v.Quite Easy (US) M. Gundersen Färjestad 0 10/12 - 09 / 1 2140 16,0a 190
e. Fachi (S) v. J.R. Broline* (US) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 02 / 9 1609 14,1a 321
Team Zandra D. Dalen Bjerke Travbane 3 20/11 - 04 / 4 2100 15,5a 88
K. Kvasnes K. Kvasnes Drammen Travbane 7 08/11 - 05 / 11 2100 18,0a 336
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek T. Solberg Drammen Travbane 4 30/10 - 01 / 4 2100 16,5a 199
10 2018: -11 -0 -0 -0 -7 -23 991 2017: -19 -0 -2 -3 -7 -48 750
K.N. Speedy Chris 10 Plass 212 741
6 år MØRKBR HP v.Thai Tanic E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 27/11 - 05 / 6 1609 15,4a 558
e. K.N. Speedgirl (S) v. Alf Palema* (US) J. Kvikstad Drammen Travbane 0 02/8 - 02 / 4 2100 19,8ag 235
Knut Nysveen-Kristine Flaten J. Hansen Bjerke Travbane 5 02/7 - 05 / 12 2100 16,1a 665
P. Midtfjeld Knut Nysveen B. Goop Årjäng 0 22/6 - 04 / 6 2140 15,1a 123
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 28/3 - 01 / 3 2100 16,7a 113
11 2019: -8 -1 -2 -0 -2 -36 000 2018: -23 -2 -0 -4 -8 -82 000
Odd Supergirl 11 Plass 207 000
6 år LYSBRUN HP v.Thai Tanic A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 02/12 - 03 / 5 1609 16,1a 58
e. Writing Girl v. Capital Idea* (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 09 / 9 2100 16,0a 133
Stall Odd Team E. Lindkvist Jarlsberg Travbane 1 02/11 - 07 / 4 2100 17,6a 49
A. Akselsen Odd Paulsen A. Akselsen Momarken Travbane 0 20/10 - 05 / 9 2140 15,4a 1353
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Drammen Travbane 0 27/9 - 04 / 9 2100 17,9a 99
12 2018: -5 -0 -1 -1 -0 -11 982 2017: -12 -2 -1 -3 -3 -84 623
Dream of Winner* (S) 12 Plass 207 125
5 år M.BRUN V v.Muscles Wiking B.R. M. Jakobsson Bjerke Travbane 0 20/11 - 05 / 4 1609 15,1a 36
e. Dream Of Gill* (S) v. Supergill* (US) M. Jakobsson Momarken Travbane 2 12/7 - 04 / 3 1640 13,2a 13
Sverige M. Jakobsson Momarken Travbane 3 31/5 - 02 / 2 1640 13,5a 33
R. Lichtenwørther Magnus Jakobsson (T) M. Jakobsson Årjäng - 26/4 - 02 / 11 1640 dg ag 49
Mørkblå sølv/blåfarget vinkel/ermbind. K. Widell Färjestad 0 01/1 - 08 / 7 2140 16,8a 99