<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:22 V5-4
DD-1
BULLCHIPS LØP
DELINGSLØP - MAX 600
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 65.001 - 230.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-12-11 Plass : 1-12-11

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -2 -0 -2 -1 -47 000
N.Y. Maaemo 2100 1 Plass 163 409
7 år BRUN V v.Micro Mesh* (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 08 / 2 1609 15,0arg 34
e. Etincelle (IT) v. Defi D'aunou* (FR) L. Kolle Bjerke Travbane 0 11/4 - 05 / 8 2100 16,8a 374
Roy Sand-Morten Dramstad L. Trudvang Momarken Travbane 1 29/3 - 02 / 4 2140 17,5a 63
P. Midtfjeld Roy Sand H. Eggen Bjerke Travbane 0 07/3 - 03 / 2 2100 18,2a 88
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek E. Høitomt Momarken Travbane 4 22/2 - 03 / 3 2140 16,9a 193
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000
Bolette Tinghøj (DK) 2 Plass 140 771
6 år BRUN HP v.The Liquidator (US) H. Nordland Drammen Travbane 0 04/12 - 02 / 9 2100 21,7a 159
e. Peggy's Dream (S) v. Dream Of Gold* (FR) A. Wright Drammen Travbane 0 08/11 - 03 / 5 2100 19,4arg 58
Håkon Johannes Nordland /Våle A. Wright Drammen Travbane 6 30/10 - 03 / 10 2100 19,0a 641
B. Steinseth Håkon Johannes Nordland (A) H. Nordland Drammen Travbane 0 04/10 - 02 / 3 2100 17,5a 510
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj H. Nordland Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 05 / 1 2100 18,8ag 881
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -1 895 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 684
Sir M.M.* (S) 3 Plass 88 462
6 år SVARTBRUN V v.Rite On Line (US) J. Sjøqvist Årjäng N 16/9 - 13 / 1 2140 21,9 N
e. Turbonita (S) v. Turbo Thrust* (US) B. Goop Färjestad 0 06/8 - 10 / 9 2160 17,5 73
Sverige J. Jensen Arvika - 16/6 - 05 / 7 2100 br ag 138
C. Tilp Beate Tilp Ø. Larsen Årjäng 7 09/6 - 05 / 7 2140 18,4a 91
Gull m/hvite sidefelt og erm.sølv sele M. Elgtberg Åmål N 01/5 - 13 / 1 2080 21,0 N
4 2018: -9 -2 -1 -0 -2 -44 991 2017: -11 -1 -1 -1 -0 -23 000
Aptitude (DK) 4 Plass 123 662
6 år BRUN V v.Chipmate* (US) O. Østre Bjerke Travbane 4 27/11 - 04 / 12 2100 16,7a 40
e. Black Market (FI) v. Mark Six (US) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 06 / 7 2100 17,7a 98
Stall Aptitude O. Østre Jarlsberg Travbane 1 12/10 - 06 / 3 2609 16,6a 176
O. Østre O. Østre Årjäng - 07/10 - 06 / 7 2140 dg a 117
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 4 19/9 - 02 / 5 2100 15,9a 83
5 2018: -7 -1 -0 -0 -3 -23 386 2017: -11 -3 -3 -0 -3 -93 426
Alexia Marshall* (S) 5 Plass 116 812
5 år LYSBRUN HP v.Intoxicated (S) M. Jakobsson Bjerke Travbane 1 20/11 - 01 / 5 1609 15,5a 19
e. Cia Marshall (S) v. Trade Balance* (US) M. Jakobsson Färjestad - 03/9 - 09 / 3 2140 dg ag 54
Sverige P. Ådefors Arvika 0 16/6 - 02 / 1 2100 20,6 g 23
P. Ådefors Magnus Jakobsson (T) M. Jakobsson Momarken Travbane 4 31/5 - 05 / 9 1640 14,9a 48
Ljblå, mblått lodrätt fält, ärmb; mblå M. Jakobsson Färjestad 5 14/5 - 10 / 5 2160 15,9 29
6 2019: -7 -0 -1 -0 -4 -19 000 2018: -20 -0 -0 -4 -9 -50 000
Chill Fighter 6 Plass 153 500
10 år BRUN V v.Giant Chill* (US) H. Holm Bjerke Travbane 0 20/11 - 04 / 3 2100 16,5a 413
e. Felicia News v. Super News (US) T. Pedersen Jarlsberg Travbane 3 02/11 - 07 / 3 2100 18,0a 201
Pål Jensen /Nøtterøy H. Holm Drammen Travbane 6 18/10 - 04 / 6 1700 16,4a 269
H. Holm Pål Jensen H. Holm Drammen Travbane 3 04/10 - 03 / 8 2100 17,7a 260
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 4 21/9 - 03 / 6 2120 19,7 246
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -11 -0 -0 -0 -2 -6 000
Dirtballer (US) 7 Plass 115 000
9 år MØRKBR V v.Yankee Glide* (US) H. Holm Drammen Travbane 5 04/12 - 02 / 4 2100 21,4a 580
e. Mauresmo (US) v. Windsongs Legacy* (US) V. Hop Drammen Travbane 0 08/11 - 04 / 7 2100 19,5ag 348
Hilde Jensen-Bjørn Ove Samnøy H. Holm Drammen Travbane 0 30/10 - 03 / 12 2100 19,5a 736
G. Stenberg Hilde Jensen J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 26/9 - 02 / 6 2100 18,2a 556
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 01 / 2 2100 18,3a 245
8 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -19 -0 -3 -0 -7 -56 000
Golden's Pride 8 Plass 142 500
8 år MØRKBR V v.Golden Globe* (US) E. Skaug Drammen Travbane 0 18/10 - 04 / 10 1700 16,8a 620
e. Withney Heikant (DE) v. Chips And Fish* (US) E. Skaug Bjerke Travbane 5 09/10 - 05 / 10 1609 15,0a 669
Jan Gulbrandsen /Drammen E. Skaug Bjerke Travbane - 25/9 - 01 / 9 1609 dg a 319
E. Skaug Jan Gulbrandsen E. Skaug Jarlsberg Travbane 5 10/9 - 02 / 1 2100 17,1a 294
gul m/hvitt belte/ermr. sv/gule stripe E. Skaug Jarlsberg Travbane 7 27/8 - 04 / 3 2100 16,4a 657
9 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -11 -0 -1 -1 -3 -20 063
Giant Dream's 9 Plass 88 563
7 år RØD H v.Giant Chill* (US) G. Austevoll Momarken Travbane 2 29/11 - 01 / 5 1640 17,3a 175
e. Scarlett's Dream v. Capital Idea* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/11 - 03 / 8 1609 17,1a 194
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther O. Østre Momarken Travbane 0 24/4 - 04 / 2 2140 17,3a 148
E. Høitomt Terje Mellemsæther O. Østre Årjäng 7 15/4 - 05 / 2 2140 15,7a 1134
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl L. Sedström Momarken Travbane 0 10/4 - 02 / 7 2140 17,6a 543
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -1 -0 -2 -13 500
Rommy F.H. (DK) 10 Plass 97 175
11 år MØRKBR HP v.S.J.'s Photo* (US) H. Nordland Drammen Travbane 0 04/12 - 03 / 8 2100 20,7a 358
e. Fiance F.H. (DK) v. My Nevele (US) H. Nordland Bjerke Travbane - 28/11 - 06 / 5 2100 dg a 631
Håkon Johannes Nordland /Våle H. Nordland Bjerke Travbane 0 20/11 - 01 / 11 1609 16,8a 449
H. Nordland H. Nordland Drammen Travbane 2 08/11 - 03 / 4 2100 18,0a 124
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Drammen Travbane 5 30/10 - 03 / 5 2100 18,7a 363
11 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -31 000
Brown Va Bene 11 Plass 103 000
8 år MØRKBR V v.Diablo Va Bene P. Sem Drammen Travbane 6 04/12 - 03 / 7 2100 19,3a 227
e. Oleoda Melody (FR) v. Buvetier D'aunou* (FR) P. Sem Bjerke Travbane 0 27/11 - 04 / 9 2100 17,1a 742
Linda-Christin Arneberg /Åmot P. Sem Klosterskogen Travbane 7 19/11 - 03 / 11 1700 17,5a 943
P. Sem M. Øyo Momarken Travbane - 29/3 - 02 / 10 2140 dg a 132
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek M. Øyo Klosterskogen Travbane 2 15/3 - 02 / 3 1700 18,1a 88
12 2019: -4 -0 -1 -0 -1 -23 000 2018: -11 -0 -4 -2 -3 -53 758
Amigo Cortina (DE) 12 Plass 168 500
6 år BRUN V v.Ganymede (FR) V. Hop Bjerke Travbane 3 28/11 - 05 / 6 1609 14,3a 163
e. Laila November (DE) v. Ideal Du Gazeau (FR) V. Hop Bjerke Travbane 2 13/11 - 01 / 6 2100 17,4a 57
Odd Johan Miljeteig /Haugesund A. Akselsen Bjerke Travbane 0 31/10 - 03 / 8 1609 14,5a 372
V. Hop Kai Johansen (T) K. Johansen Momarken Travbane 0 20/10 - 05 / 8 2140 15,4a 416
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Johansen Årjäng 2 07/10 - 06 / 6 2140 16,2a 46