Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
GOMNES TORNADOS LØP
MAX 500 POENG - DATOLØP
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 250.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-5-9 Plass : 3-5-9

1 2018: -10 -0 -0 -2 -3 -19 500 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -55 000
B.H. Faksen 1700 1 Plass 162 650
9 år MELL.BR. V v.Trø Faks H. Holm Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 04 / 10 1700 29,1a 555
e. Grimelunds Aria v. Skjoldsvarten E. Høitomt Bjerke Travbane 0 13/11 - 03 / 8 1609 33,8a 219
Bjørn Haugen /Mjøndalen M. Sørvik Bjerke Travbane 0 20/9 - 05 / 10 1609 31,5a 283
H. Holm Martine O. Sørvik (T) M. Sørvik Klosterskogen Travbane 3 13/9 - 04 / 2 2100 31,5 358
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl M. Sørvik Drammen Travbane 3 23/8 - 01 / 5 1700 27,2a 137
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -17 -0 -0 -0 -6 -21 500
Valseth Fanten 2 Plass 170 000
8 år MØRKBR V v.Særpefanten D. Dalen Drammen Travbane - 04/12 - 01 / 2 2100 dg a 162
e. Horgen Huldra v. Spang Best D. Dalen Bjerke Travbane 4 13/11 - 03 / 6 1609 29,0ag 778
Jan-Tore Rønningen /Follebu K. Kvasnes Biri Travbane 0 16/9 - 06 / 5 2100 31,4a 396
D. Dalen Andreas Tønnessen (A) C. Olsen Biri Travbane 0 31/8 - 09 / 2 2120 33,9 358
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Gundersen Biri Travbane 0 10/8 - 02 / 2 2100 35,3a 280
3 2019: -3 -3 -0 -0 -0 -68 000 2018: -17 -5 -3 -2 -2 -139 486
Rappnor 3 Plass 249 698
6 år SVARTBRUN H v.Nordli Svarten O. Østre Klosterskogen Travbane - 08/11 - 05 / 6 2120 dg 18
e. Tuvrappa v. Elding O. Østre Bergen Travpark 0 27/10 - 08 / 6 2120 29,5 51
Lene Søyseth /Surnadal O. Østre Bjerke Travbane 2 15/10 - 01 / 9 2100 26,9a 148
O. Østre O. Østre Momarken Travbane 2 23/9 - 04 / 6 2140 30,1 17
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Årjäng 6 07/8 - 03 / 4 2140 29,3a 63
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 500
Fintore 4 Plass 150 037
12 år SVART V v.Alm Viktor J. Pettersen Drammen Travbane 0 04/12 - 01 / 1 2100 31,2ag 1115
e. Lygna Fina v. Alm Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 04 / 9 1700 29,8ag 250
Vidar Henriksen /Drammen C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 03 / 1 2100 29,5a 1254
C. Engebråthen C. Engebråthen Drammen Travbane 0 21/6 - 04 / 5 1700 30,2a 1298
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. C. Engebråthen Sørlandets Travpark 0 03/6 - 06 / 1 2140 br a 821
5 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -18 -5 -1 -3 -3 -159 695
Vik Jet 5 Plass 253 195
10 år SVART V v.Nordli Svarten V. Hop Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 01 / 11 2100 29,9a 227
e. Vik Jill v. Spikeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 06 / 9 2100 28,7ar 32
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn J. Blekkan Sørlandets Travpark 0 06/10 - 07 / 9 2140 28,1a 318
V. Hop Gunn Tove S. Buaas T. Solberg Bjerke Travbane 0 08/9 - 06 / 5 2100 27,5a 159
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek C. Jepson Åmål 1 27/8 - 07 / 5 2480 30,9 11
6 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -1 -2 -0 -1 -37 000
Hage Loma 6 Plass 143 000
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Malmin Bjerke Travbane 0 06/12 - 05 / 1 1609 30,2a 106
e. Torpa Fia v. Krembest K. Malmin Bjerke Travbane - 10/10 - 02 / 10 2160 dg 1204
Stine V. Opheim Skranefjell-Leif Gunnar Opheim K. Malmin Bjerke Travbane 0 03/10 - 05 / 12 1609 28,7ag 649
K. Malmin Andreas Opheim (T) A. Valstad Bjerke Travbane - 12/9 - 05 / 6 2100 dg a 475
Mørkblå med gul reklame/bånd D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 22/8 - 06 / 5 2100 31,4a 132
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -4 -2 -2 -4 -126 330
Valle Oda 7 Plass 192 330
6 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 0 05/12 - 04 / 8 2100 br a 43
e. Valle Eldi v. Elding B. Steinseth Biri Travbane - 23/11 - 06 / 7 1609 dg a 35
Stall Oda B. Steinseth Bjerke Travbane 2 13/11 - 03 / 5 1609 28,8ag 38
B. Steinseth V. Hop Jarlsberg Travbane 4 14/9 - 05 / 9 2100 28,3a 68
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Rättvik 2 01/9 - 06 / 13 2140 29,0a 16
8 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -12 -0 -0 -1 -6 -29 500
Lome Frikk 8 Plass 236 621
8 år SVART V v.H.G. Balder Å. Tengsareid Biri Travbane 4 30/11 - 01 / 3 1609 33,5a 84
e. Lome Lerka v. Spikeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 20/11 - 03 / 6 1609 27,9a 198
Vidar Olsen-Mette Iversen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 24/10 - 06 / 1 1609 26,0a 178
Å. Tengsareid Vidar Olsen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 20/9 - 05 / 4 1609 27,8a 72
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 4 24/8 - 03 / 5 1620 28,3 106
9 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -1 -3 -1 -9 -99 000
Lygna Lotte 9 Plass 220 554
6 år SVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Drammen Travbane 1 26/11 - 06 / 12 1700 27,9a 552
e. Lygna Larsi v. Elding E. Høitomt Biri Travbane 0 09/11 - 04 / 5 2100 29,6 721
Stall Lygnasæter Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 30/10 - 05 / 1 2140 32,2 273
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 5 19/10 - 02 / 6 1609 28,4ag 205
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 0 16/9 - 06 / 9 2100 29,8a 144