<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V75-1
TURI CHAMPOS HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 150.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-10-12 Plass : 9-10-12

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -1 -1 -4 -2 -51 000
Divine Salt 2100 1 Plass 97 000
6 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 4 28/11 - 10 / 3 2100 17,6a 101
e. Octavia Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) D. Dalen Drammen Travbane 1 30/10 - 02 / 6 2100 18,0a 31
Tor Olaf Halle-Jan Roar Kristiansen K. Johansen Drammen Travbane 3 11/10 - 03 / 7 2100 16,7a 97
D. Dalen Robert S. Fossen K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 02/9 - 04 / 1 2100 16,8a 57
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Johansen Momarken Travbane 2 19/8 - 02 / 7 2140 17,2a 83
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -0 -2 -4 -3 -60 500
Kajsa Nosto 2 Plass 119 500
6 år SVART HP v.Thai Tanic N. Holm Bjerke Travbane 2 05/12 - 09 / 5 2100 16,1a 74
e. Zascha Kievitshof (DE) v. Credit Winner* (US) H. Holm Bjerke Travbane 3 28/11 - 06 / 9 2100 16,0a 61
Steinar Holm /Blaker H. Holm Bjerke Travbane 3 07/11 - 05 / 2 2100 15,2a 215
N. Holm Steinar Holm (T) H. Holm Bjerke Travbane 5 31/10 - 06 / 11 2100 16,0a 260
Hvit m/blått sk.stk.&seler,rød kant H. Holm Momarken Travbane 0 20/10 - 09 / 12 2140 15,7a 388
3 2019: -6 -0 -1 -0 -2 -12 500 2018: -18 -0 -3 -1 -4 -60 000
Angelina Hall 3 Plass 139 500
7 år BRUN HP v.Andover Hall* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 04 / 5 2500 18,0a 672
e. Dean Pearl (S) v. Super Arnie* (US) O. Sagholen Biri Travbane - 16/11 - 05 / 8 1609 dg a 237
Martin Sagholen /Mysen P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 2 03/11 - 01 / 4 2140 16,8 54
Å. Tengsareid Sverre Klemetsdal O. Sagholen Drammen Travbane - 22/10 - 07 / 9 2100 dg a 417
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Eilertsen Bjerke Travbane 6 10/10 - 07 / 10 2100 16,1a 242
4 2019: -12 -4 -2 -1 -3 -102 000 2018: -19 -0 -3 -1 -10 -63 500
Jolanta 4 Plass 209 500
5 år BRUN HP v.Judge Joe* (US) D. Dalen Biri Travbane 2 30/11 - 03 / 5 1609 20,3a 27
e. La Dolce Vita (S) v. Jag De Bellouet* (FR) D. Dalen Biri Travbane 4 16/11 - 02 / 1 1609 15,3a 89
Asgeir Rambjør /Slattum D. Dalen Bjerke Travbane 2 06/11 - 03 / 6 1609 16,0a 43
K. Malmin Asgeir Rambjør V. Hop Leangen Travbane 0 29/9 - 03 / 6 2140 20,0a 126
Mørkblå med gul reklame/bånd V. Hop Bjerke Travbane 6 09/9 - 12 / 11 2100 16,1a 536
5 2019: -5 -1 -0 -2 -0 -26 000 2018: -17 -1 -2 -4 -5 -80 000
L.J.'s Sonador 5 Plass 146 500
5 år BRUN HP v.Donato Hanover* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 4 28/11 - 05 / 10 1609 14,5a 404
e. Movie Q.C. (S) v. Windsongs Legacy* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 3 13/11 - 01 / 1 2100 17,4a 109
Stall We Never Learn E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 03/11 - 05 / 12 2140 17,1a 631
E. Høitomt Jørund Auråen E. Høitomt Bjerke Travbane 3 15/10 - 05 / 11 2100 16,3a 71
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Sørlandets Travpark 2 06/10 - 04 / 3 2140 17,2a 289
6 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -13 -3 -0 -1 -2 -63 877
Tahiti Lady (S) 6 Plass 109 877
5 år BRUN HP v.Goetmals Wood* (FR) V. Hop Bjerke Travbane 0 28/11 - 10 / 2 2100 19,6a 26
e. Lady Wrestler (US) v. Muscles Yankee* (US) V. Hop Leangen Travbane 0 29/9 - 04 / 7 2140 18,0ag 43
Stall Dåbbel Trøbbel V. Hop Åby 6 12/9 - 06 / 3 2140 14,4a 36
V. Hop Asgeir Rambjør V. Hop Bjerke Travbane 1 23/8 - 10 / 7 2100 14,6a 13
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 3 06/8 - 02 / 6 2100 15,8a 36
7 2019: -6 -1 -2 -1 -1 -41 000 2018: -17 -3 -2 -0 -4 -87 491
Onassis M.R. 7 Plass 149 491
5 år BRUN HP v.Pine Chip* (US) M. Sørvik Bjerke Travbane 4 28/11 - 06 / 1 2100 16,2a 78
e. Onassis Neo (S) v. Lindy Lane* (US) H. Holm Biri Travbane 4 16/11 - 05 / 1 1609 15,1a 32
Arnold Søberg /Kløfta M. Sørvik Bjerke Travbane 0 07/11 - 05 / 4 2100 16,0a 105
M. Sørvik M. Sørvik Bjerke Travbane 1 24/10 - 03 / 1 2100 15,9a 220
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek M. Sørvik Solvalla 0 10/10 - 05 / 1 2140 17,1a 172
8 2019: -9 -2 -1 -0 -3 -94 000 2018: -12 -2 -1 -1 -3 -65 000
Prapai R. 8 Plass 244 500
5 år RØD HP v.Orlando Vici (FR) T. Solberg Drammen Travbane 0 22/10 - 07 / 3 2100 17,4a 27
e. Komplimang (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) T. Solberg Sørlandets Travpark 0 06/10 - 06 / 10 1609 br ag 90
Morten Alvarez-Eva Elisabeth Flatin T. Solberg Bjerke Travbane 3 19/9 - 02 / 1 2100 15,7a 42
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane 1 05/9 - 07 / 12 2100 14,5a 134
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 4 29/8 - 05 / 5 2100 15,0a 482
9 2019: -7 -1 -1 -1 -3 -53 500 2018: -14 -2 -1 -2 -3 -91 500
Denali 9 Plass 213 000
5 år RØD HP v.Revenue* (S) O. Kjenner Bjerke Travbane - 10/10 - 07 / 2 2100 dg a 48
e. Delmerica (DE) v. Varenne* (IT) M. Gundersen Bjerke Travbane 2 26/9 - 02 / 10 2100 16,3a 14
Eline Furuseth-Per Gunnar Furuseth O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 03 / 6 2100 16,8ag 28
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 29/8 - 05 / 3 2100 15,0a 242
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 06/8 - 03 / 1 2100 15,3a 121
10 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -1 -7 -0 -5 -128 000
Darling Simoni 10 Plass 128 000
4 år BRUN HP v.Great Challenger (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 2 28/11 - 10 / 6 2100 16,9a 55
e. Staro Darling (S) v. Love You* (FR) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 15/11 - 04 / 3 2100 17,9a 20
Stall Kingslauget A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 03/11 - 08 / 10 2140 17,0a 225
A. Akselsen Frode Hamre (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 2 24/10 - 03 / 10 2100 15,9a 53
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 12/10 - 01 / 1 2100 16,5a 23
11 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -34 000 2018: -18 -1 -2 -5 -7 -109 500
Elken Secret Love 11 Plass 185 500
5 år RØD HP v.Love You* (FR) B. Steinseth Biri Travbane 4 23/11 - 04 / 7 2100 17,0a 81
e. Elken Secret v. Sugarcane Hanover* (US) B. Steinseth Biri Travbane 3 16/11 - 05 / 10 1609 14,7a 569
Dagfinn Sæthre /Brandbu B. Steinseth Drammen Travbane 3 18/10 - 04 / 1 1700 16,2a 75
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 0 30/9 - 04 / 2 2100 15,8a 148
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 27/7 - 07 / 8 1609 15,1a 316
12 2019: -8 -1 -1 -2 -3 -47 000 2018: -19 -3 -4 -4 -3 -110 000
Hands Up (NL) 12 Plass 171 894
5 år BRUN HP v.Russel November* (DE) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 28/11 - 06 / 11 2100 16,3a 274
e. Armbro Groenhof* (NL) v. Jag De Bellouet* (FR) E. Høitomt Biri Travbane 0 16/11 - 02 / 9 1609 15,6a 56
Karl Richard Johansen /Ottestad L. Kolle Biri Travbane 3 28/10 - 05 / 2 1609 15,9a 29
G. Austevoll Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Drammen Travbane 1 11/10 - 03 / 4 2100 16,5a 12
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Høitomt Biri Travbane 2 30/9 - 01 / 3 2100 15,8a 196