<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:00 V75-4
GULLES LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 105.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-4 Plass : 5-1-4

1 2019: -8 -1 -2 -0 -3 -41 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -46 500
Modijerva 2100 1 Plass 139 000
6 år LYSBRUN HP v.Åsajerven G. Stenberg Bjerke Travbane 0 14/11 - 06 / 3 2140 31,2 1317
e. Modina Elken v. Moe Odin G. Stenberg Bjerke Travbane - 25/9 - 04 / 6 1609 dg a 791
Harald Nordhagen /Kapp G. Stenberg Momarken Travbane 4 18/9 - 01 / 3 2140 30,8a 206
G. Stenberg Harald Nordhagen G. Stenberg Bjerke Travbane 6 05/9 - 02 / 6 2160 31,0 g 402
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Jarlsberg Travbane 5 27/8 - 01 / 3 2100 31,7a 314
2 2019: -9 -1 -2 -1 -1 -36 000 2018: -24 -0 -1 -1 -11 -48 500
Lørdagsgodt 2 Plass 136 000
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 26/11 - 05 / 10 1700 32,5ag 644
e. Sjefå v. Sjefen F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 09/10 - 06 / 7 2140 33,9ag 494
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 03/10 - 01 / 8 2160 dg 540
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 18/9 - 01 / 11 2140 31,3a 304
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 03/9 - 03 / 7 2100 33,1ag 592
3 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -16 -1 -1 -5 -3 -60 000
Nord Skade 3 Plass 87 000
6 år SVART HP v.Briskeby Philip E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 06/10 - 01 / 4 2140 30,7 rg 242
e. Frøy Perla v. Krembest E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 06 / 4 1700 29,5a 45
Ketil R. Solvang-Maria Markussen E. Høitomt Bjerke Travbane 3 05/9 - 02 / 12 2160 30,9 133
T. Solberg Ketil R. Solvang E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 05 / 6 2120 31,3 28
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 12/8 - 02 / 6 2160 29,9 122
4 2019: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2018: -14 -1 -3 -4 -4 -76 947
Voje Eld 4 Plass 119 447
5 år SVART V v.Spikeld V. Hop Bjerke Travbane 3 21/11 - 05 / 1 2140 31,1 g 55
e. Voje Lykka v. Lykkebron* V. Hop Drammen Travbane 2 08/11 - 01 / 3 2100 31,1a 24
Marit Bø-Espen Bakka V. Hop Bjerke Travbane 2 24/10 - 04 / 7 2140 31,2 26
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane - 24/9 - 06 / 9 1700 dg a 17
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 1 02/9 - 07 / 5 1609 27,1a 21
5 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -24 000 2018: -9 -6 -1 -0 -1 -116 472
Kaptein Kuling 5 Plass 140 472
6 år RØD V v.Stiv Kuling J. Gaustad Momarken Travbane 1 04/12 - 02 / 7 2140 31,7a 13
e. Kapfrøkna v. Järvsöfaks (S) J. Gaustad Bergen Travpark 1 27/10 - 02 / 10 2120 30,9 15
Stall Eldo J. Gaustad Romme 1 04/10 - 06 / 6 1660 30,6 16
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 02 / 3 2100 30,7a 32
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 0 19/9 - 09 / 14 2160 33,2 g 25
6 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -81 500 2018: -21 -4 -2 -2 -5 -112 000
Bork Oda 6 Plass 193 500
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin A. Valstad Bjerke Travbane 2 05/12 - 05 / 14 2160 30,8 151
e. Pålsflya v. Pål Even A. Valstad Drammen Travbane 0 26/11 - 05 / 9 1700 32,9ag 108
Mona Syvertsen /Brandbu A. Valstad Biri Travbane 5 16/11 - 01 / 11 2120 29,9 g 323
A. Hagmann Mona Syvertsen A. Valstad Bjerke Travbane 1 31/10 - 09 / 9 1640 29,8 115
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek O. Østre Jarlsberg Travbane - 12/10 - 04 / 10 2120 dg g 44
7 2019: -8 -2 -1 -0 -2 -98 000 2018: -24 -1 -2 -1 -8 -76 491
Perle Vilja 7 Plass 187 491
5 år SVART HP v.Moe Svarten J. Bjerring Biri Travbane 0 30/11 - 05 / 6 2100 39,1ag 54
e. Perle Maria v. Spikeld J. Bjerring Bjerke Travbane - 21/11 - 05 / 11 2140 dg 184
Erling Bottolfs-Johnny Ekra G. Austevoll Drammen Travbane 3 08/11 - 01 / 6 2100 31,2ag 46
G. Austevoll Jan Martin Bjerring (T) J. Bjerring Drammen Travbane - 22/10 - 01 / 7 2160 dg 43
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl J. Bjerring Klosterskogen Travbane - 14/10 - 04 / 4 1700 dg a 161
8 2019: -6 -0 -1 -3 -0 -27 000 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000
Vest Odin 8 Plass 130 500
6 år SVART V v.Moe Odin Å. Tengsareid Biri Travbane 0 30/11 - 05 / 4 2100 38,0a 172
e. Haukeli Stjerna v. Bork Rigel E. Høitomt Biri Travbane 0 23/11 - 01 / 1 2100 33,1a 85
Stall Benny V. Hop Bjerke Travbane 0 31/12 - 01 / 9 2160 32,5 277
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) V. Hop Biri Travbane 6 04/11 - 02 / 11 2140 30,3 133
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Bjerke Travbane 6 25/10 - 05 / 6 2100 30,2ag 129
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -3 -1 -3 -5 -79 000
Riga Viktoria 9 Plass 97 000
8 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor D. Dalen Momarken Travbane 3 30/10 - 04 / 6 2160 34,3 g 122
e. Engsnuppa v. Eng Svarten D. Dalen Bjerke Travbane 3 24/10 - 04 / 12 2140 31,3 52
Ellen C. Koller-Odd Kjell Rasmussen D. Dalen Biri Travbane 4 30/9 - 03 / 3 2100 30,9ag 58
D. Dalen Ellen C. Koller D. Dalen Bjerke Travbane 0 18/9 - 04 / 1 2100 30,9a 144
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 4 05/9 - 02 / 9 2160 31,0 g 31
10 2019: -11 -0 -0 -0 -5 -19 000 2018: -15 -0 -3 -1 -7 -59 725
Wik Faksen 10 Plass 123 395
6 år BRUN V v.Voje Faks E. Høitomt Bjerke Travbane 2 21/11 - 05 / 3 2140 31,0 203
e. Marthe Røder v. Røder S. Ruud Momarken Travbane 5 04/11 - 04 / 4 2140 31,0 86
Rune Wilberg-Trine Wilberg E. Høitomt Bjerke Travbane 4 24/10 - 04 / 10 2140 31,3 146
E. Høitomt Rune Wilberg E. Høitomt Bjerke Travbane 2 10/10 - 04 / 2 1640 28,9 81
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 03/10 - 01 / 2 2140 32,4 96