<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2
ØSTFOLD TRAVFORBUNDS SERIE FOR STALLANSATTE - FINALE
ØSTFOLD TRAVFORBUNDS SERIE FOR STALLANSATTE - FINALE
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 275.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-11-9 Plass : 3-11-9

1 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -1 -8 -36 000
Mr. Beach 2140 1 Plass 230 000
10 år BRUN V v.Adams Hall* (US) A. Rasmussen Momarken Travbane 3 11/11 - 03 / 2 2140 16,7a 372
e. Mussi Denn (DE) v. Arnaqueur* (FR) E. Eriksson Jarlsberg Travbane 6 02/11 - 04 / 7 2100 18,2a 279
Øivind Strand-Morten Strand A. Valstad Drammen Travbane 2 22/9 - 04 / 2 2100 17,6a 169
H. Nygård Øivind Strand M. Strand Kala Landbane 0 12/8 - 07 / 2 1900 16,9ag 159
Rød m/hvit ermstr,svart mansj,rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 7 07/7 - 03 / 3 1100 17,2a 34
2 2018: -22 -2 -4 -3 -5 -115 500 2017: -16 -2 -1 -2 -7 -67 500
Victor Hastrup (DK) 2 Plass 273 393
8 år BRUN V v.Beaumont Hanover* (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 2 02/12 - 03 / 8 1609 15,0a 37
e. Isabella Hastrup (DK) v. Sugarcane Hanover* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 08/11 - 06 / 6 1700 15,6a 83
Stall Victory Pole In L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 25/10 - 05 / 4 2100 15,6a 89
J. Eilertsen Per Gottling (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 17/10 - 07 / 7 1609 13,9a 667
Svart/gull skrådelt, hvit kant S. Brynemo Klosterskogen Travbane - 01/10 - 05 / 3 2100 dg a 89
3 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -5 843 2018: -15 -1 -1 -2 -6 -63 036
Walker Jade* (S) 3 Plass 271 059
8 år BRUN V v.Couch Doctor (US) P. Nilsen Bjerke Travbane 4 27/11 - 05 / 8 1609 13,8a 128
e. Nimble Fax* (DK) v. Malabar Circle Ås* (S) P. Nilsen Bjerke Travbane 5 13/11 - 05 / 9 2100 15,5a 225
Sverige P. Nilsen Momarken Travbane 4 04/11 - 06 / 4 2140 16,6a 137
A. Hagmann Per Ludvig Nilsen (T) P. Nilsen Bjerke Travbane 3 15/10 - 04 / 5 2100 14,8a 164
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek P. Nilsen Bjerke Travbane 0 25/9 - 05 / 11 1609 14,8a 271
4 2019: -4 -0 -0 -2 -1 -20 234 2018: -20 -0 -3 -1 -8 -56 031
Daarom Well (NL) 4 Plass 262 033
9 år FUKS V v.Ozio Royal (FR) L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 02/11 - 04 / 5 2100 17,9a 31
e. Tiffany Boshoeve (DE) v. Armbro Goal* (US) P. Mahony Axevalla 2 04/10 - 11 / 6 2180 15,6 161
Stall Decoy P. Mahony Årjäng 5 15/9 - 07 / 10 2140 16,9ag 155
R. Arnerløf Tom Forkerud (T) G. Austevoll Biri Travbane 0 31/8 - 06 / 6 2100 16,5a 855
svart m/rødt sk.stk, sv. ermer+hv.stje C. Hande Momarken Travbane - 19/8 - 06 / 6 2140 dg a 364
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -8 -0 -0 -0 -7 -26 652
Dahir Tariel 5 Plass 239 652
8 år LYSBRUN V v.More Chips (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 15/5 - 04 / 3 2640 16,9a 122
e. Chantilly Tariel v. Dahir De Prelong* (FR) L. Trudvang Bjerke Travbane 6 02/5 - 05 / 2 2100 16,1a 175
Team Corleone P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 17/4 - 01 / 11 2140 16,1a 191
A. Akselsen Per Oleg Midtfjeld (T) P. Midtfjeld Färjestad 6 30/3 - 04 / 7 2140 14,8a 147
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv G. Austevoll Bjerke Travbane 5 28/2 - 09 / 8 1609 14,8ag 139
6 2019: -9 -0 -1 -1 -4 -28 500 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -21 519
Veggie Hanover (US) 6 Plass 264 153
7 år BRUN HP v.Explosive Matter (US) H. Kulblik Biri Travbane 3 30/11 - 02 / 3 2100 21,4a 129
e. Vicki Lyn (US) v. Malabar Man* (US) H. Eggen Bjerke Travbane 0 06/11 - 04 / 2 1609 14,5a 104
Liv Haslie-Helene Rognhaug H. Eggen Bjerke Travbane 4 24/10 - 07 / 2 1609 14,2a 233
O. Kjenner Liv Haslie R. Nilsen Årjäng 0 15/9 - 07 / 9 2140 17,2a 168
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek R. Nilsen Årjäng 5 09/6 - 04 / 1 2140 15,4a 271
7 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -24 000 2018: -27 -0 -2 -2 -10 -57 991
Polar Rocky 7 Plass 299 991
8 år BRUN V v.Steinlager (S) M. Pedersen Bjerke Travbane 2 27/11 - 05 / 1 1609 13,5a 484
e. Susie News v. Super News (US) M. Pedersen Bjerke Travbane 0 20/11 - 05 / 10 1609 14,9a 1260
Anita Kringlethaugen /Skjåk M. Pedersen Bjerke Travbane 0 13/11 - 05 / 7 2100 16,2a 492
H. Eggen Morten A. Pedersen (T) M. Pedersen Momarken Travbane 5 04/11 - 06 / 9 2140 17,0a 558
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek M. Pedersen Bjerke Travbane 0 15/10 - 03 / 9 2100 16,1a 385
8 2019: -12 -1 -2 -0 -3 -78 000 2018: -26 -0 -2 -2 -12 -75 250
I See U. One 8 Plass 354 515
8 år BRUN V v.Høvding Lavec* (S) D. Dalen Drammen Travbane 5 26/11 - 07 / 9 2500 18,2a 507
e. Bettymede G.T. v. Ganymede (FR) O. Østre Klosterskogen Travbane 5 19/11 - 06 / 8 2120 17,1 403
Enok Antonsen /Arendal M. Mæland Jarlsberg Travbane 3 02/11 - 04 / 10 2100 17,8a 302
M. Gundersen Enok Antonsen J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 6 25/10 - 05 / 10 2100 16,6a 996
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 4 01/10 - 05 / 10 2100 16,0a 355
9 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -11 000 2018: -11 -0 -1 -2 -6 -38 500
Ejakval Boko (NL) 9 Plass 254 476
8 år RØD V v.Virgill Boko* (NL) Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 04/12 - 05 / 4 2100 18,5a 40
e. Nicole (FR) v. Blue Eyes America (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 20/11 - 05 / 5 1609 14,6a 214
Pål Jensen /Nøtterøy K. Malmin Drammen Travbane 3 30/10 - 01 / 12 2100 16,5a 757
C. Kjenner Pål Jensen Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 18/10 - 05 / 3 2100 15,6a 486
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek T. Solberg Bjerke Travbane 0 18/9 - 03 / 7 1609 14,8a 174
10 2019: -8 -2 -2 -0 -4 -84 022 2018: -19 -5 -2 -2 -3 -142 500
Mikkel H.R. 10 Plass 319 522
6 år FUKS V v.Revenue* (S) Å. Tengsareid Biri Travbane 3 23/11 - 05 / 3 2100 15,9a 60
e. Hazy Metro v. Uronometro* (IT) E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 17/11 - 06 / 10 2600 br ag 589
Lena Nilsen-Knut Jarle Nilsen E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 24/10 - 07 / 6 1609 13,8a 225
L. Trudvang Jens Kristian Brenne (T) L. Trudvang Momarken Travbane 0 09/10 - 07 / 3 2140 br a 53
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 5 23/8 - 06 / 10 1609 14,1a 149
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -3 -4 -2 -5 -146 227
Mr. Babalo 11 Plass 221 227
5 år BRUN V v.Steinlager (S) P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 04/11 - 06 / 2 2140 16,6a 92
e. Nasty Speed v. Deliberate Speed* (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 30/10 - 06 / 11 1640 17,0a 69
Leif Dybdahl /Mysen P. Midtfjeld Årjäng 0 07/10 - 08 / 2 2140 16,1a 120
J. Rasmussen Per Oleg Midtfjeld (T) J. Eilertsen Bjerke Travbane 1 07/9 - 06 / 1 2100 16,0a 16
blå m/bred gul v-formet stolpe P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 29/8 - 08 / 8 2600 15,7a 485
12 2019: -9 -0 -0 -1 -3 -20 000 2018: -13 -1 -1 -2 -1 -40 000
Bichette Va Bene 12 Plass 293 877
8 år BRUN HP v.Saxo de Vandel (FR) E. Høitomt Biri Travbane 1 30/11 - 02 / 7 2100 21,0a 43
e. Crown Chip (us) (US) v. Pine Chip* (US) L. Pedersen Biri Travbane 0 16/11 - 04 / 10 2100 18,7a 213
Bodvar Nesje-Amalie Nesje Holmeset E. Høitomt Drammen Travbane 3 22/10 - 03 / 4 1700 15,1a 215
A. Hagmann Kjetil Helgestad (T) L. Pedersen Biri Travbane 4 05/10 - 06 / 8 2100 16,9a 146
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek L. Pedersen Drammen Travbane 3 22/9 - 01 / 1 2100 17,4a 409