<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
POENG SPESIAL
POENG SPESIAL
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved mer enn 150 poeng.
For 3-15-årige høyest 335.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-2 Plass : 6-5-2

1 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 2140 1 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) C. Antonsen Bjerke Travbane 3 27/11 - 03 / 7 2100 29,5ag 287
e. Polar Fortuna v. Braute C. Antonsen Drammen Travbane 0 18/10 - 01 / 10 2100 28,5a 765
Bente Dramstad-Thomas Antonsen G. Antonsen Drammen Travbane - 04/10 - 01 / 2 2100 dg a 130
C. Antonsen Bente Dramstad C. Antonsen Momarken Travbane 6 23/9 - 04 / 10 2160 29,9 557
Blå m/gul hestesko & tre ermringer S. Werder Biri Travbane 0 31/8 - 09 / 9 2140 34,4 328
2 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -20 -1 -2 -3 -6 -71 500
Mintor 2160 1 Plass 336 879
8 år BRUN V v.Alm Viktor I. Lamvik Momarken Travbane 0 04/11 - 03 / 7 1660 29,2 326
e. Minella v. Minpil D. Dalen Bjerke Travbane 0 31/10 - 08 / 7 2100 27,7a 217
Terje Visnes /Siggerud D. Dalen Bjerke Travbane 0 17/10 - 09 / 1 2140 28,0 246
D. Dalen Terje Visnes D. Dalen Bjerke Travbane 2 26/9 - 04 / 4 1609 25,7a 24
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 0 10/8 - 04 / 2 2100 33,1ag 41
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -3 -0 -8 -92 000
Brenne Balder 2 Plass 260 500
12 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 01 / 8 2100 28,0a 144
e. Gullterna v. Haakesjur K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 07/11 - 06 / 12 2100 30,8a 117
Reidar Andersen /Skiptvet K. Ødegaard Momarken Travbane 5 20/10 - 06 / 14 2180 27,2 g 156
K. Ødegaard Line Marie Andersen (R) K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 03/10 - 08 / 11 2100 28,8ag 48
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 5 08/9 - 06 / 4 2100 26,0a 154
4 2019: -8 -0 -0 -0 -3 -20 000 2018: -23 -1 -2 -5 -7 -96 438
Anima 3 Plass 314 865
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden S. Fossen Bjerke Travbane 3 28/11 - 04 / 4 1609 26,9a 304
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) P. Kals Bjerke Travbane 5 14/11 - 07 / 2 2100 27,3a 140
Astrid Fossen-Ahne Fossen H. Holm Momarken Travbane 4 30/10 - 05 / 9 2160 31,3 69
H. Holm Stig Ingar Fossen (B) H. Holm Jarlsberg Travbane 3 12/10 - 03 / 8 2120 26,7 185
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 06 / 3 2100 29,9ag 74
5 2018: -15 -1 -4 -0 -4 -90 183 2017: -16 -3 -1 -1 -5 -163 181
Rapptor 4 Plass 294 142
5 år BRUN V v.Feseth Lynet O. Østre Biri Travbane 0 13/10 - 07 / 5 2620 29,4 267
e. Frigg Rappa v. Friggbest O. Østre Momarken Travbane 4 23/9 - 05 / 4 2140 28,1a 19
Ole Johan Østre /Eidsberg O. Østre Jarlsberg Travbane 1 10/9 - 01 / 7 2100 26,9a 29
O. Østre O. Østre Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 07 / 4 2100 26,1a 57
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane - 15/8 - 06 / 3 2100 dg a 71
6 2019: -4 -0 -1 -0 -3 -26 081 2018: -20 -7 -2 -4 -4 -210 583
Solkongen 5 Plass 410 276
6 år SVART V v.Alm Viktor O. Sagholen Drammen Travbane 1 04/12 - 01 / 7 2100 29,2ag 18
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven O. Sagholen Färjestad 3 26/11 - 06 / 11 2180 27,8 47
Terje Haglund /Mysen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 3 02/11 - 05 / 11 1609 27,6a 38
O. Sagholen O. Sagholen Drammen Travbane 2 22/10 - 02 / 7 2120 26,8 g 62
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Årjäng 7 07/10 - 07 / 3 2140 26,3 111
7 2018: -17 -0 -0 -1 -8 -35 000 2017: -18 -1 -3 -0 -6 -45 264
Hornnes Vilje 6 Plass 295 264
9 år SVART V v.Moe Odin O. Kjenner Drammen Travbane 5 04/12 - 01 / 5 2100 31,0a 145
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten O. Kjenner Bjerke Travbane 4 27/11 - 03 / 4 2100 29,6a 138
Heine Bernhus-Emil Bernhus O. Kjenner Bjerke Travbane 5 20/11 - 03 / 7 1609 27,5a 564
O. Kjenner Heine Bernhus C. Kjenner Bjerke Travbane 6 14/11 - 07 / 9 2100 28,0a 489
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Drammen Travbane 4 22/10 - 02 / 5 2120 27,7 285