<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:55 V65-6
V5-3
DD-2
POENG SPESIAL
POENG SPESIAL
Varmblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved mer enn 175 poeng.
For 3-12-årige høyest 175.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-11 Plass : 5-9-11

1 2019: -7 -1 -0 -0 -3 -25 500 2018: -20 -1 -3 -3 -7 -88 000
Bailiss 2100 1 Plass 128 500
5 år MØRKBR HP v.Thai Tanic K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 04 / 2 2500 18,0a 1547
e. Bullyoung v. Buckaroo K. (US) K. Dalsbotten Sørlandets Travpark 4 18/11 - 02 / 12 2140 18,1a 125
Tone Turnbull-Jarle S. Bakke T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 01 / 12 2100 17,7a 150
V. Hop Tone Turnbull T. Solberg Bjerke Travbane 0 29/8 - 03 / 1 2100 16,0a 514
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 13/8 - 06 / 5 2100 15,5a 97
2 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -14 -0 -0 -1 -6 -22 438
Black Symphonic 2 Plass 131 438
7 år SVART HP v.Symphonic Hanover (US) P. Rønningen Drammen Travbane 0 22/9 - 05 / 3 2100 18,7a 876
e. Surgy's Copine v. Copiad* (S) P. Rønningen Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 03 / 3 2100 16,8a 680
Pål Rønningen-Tina Marie L. Rønningen K. Johansen Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 05 / 8 1600 17,0ag 281
E. Høitomt Tina Marie L. Rønningen (A) P. Rønningen Bjerke Travbane 0 20/6 - 03 / 6 2100 16,9a 699
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Rønningen Årjäng 3 09/6 - 07 / 6 2140 17,3a 106
3 2019: -7 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000
Ranja Hill 3 Plass 107 462
9 år RØDBRUN HP v.Gidde Palema* (S) M. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 01 / 6 2100 18,1a 664
e. Cornelia Hill v. Freezing Cold* (US) K. Handeland Sørlandets Travpark 0 12/8 - 04 / 1 2140 19,3a 375
Tonje Aanonsen-Ida Aanonsen J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 14/6 - 01 / 4 2140 20,7a 1584
J. Eriksen Glenn Aanonsen A. Berås Sørlandets Travpark 0 03/6 - 05 / 6 2140 18,5a 710
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek E. Grohs Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 02 / 12 1700 17,8a 1709
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -1 -1 -9 500
Wara Laylock 4 Plass 161 500
10 år BRUN HP v.Gentle Star* J. Hansen Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 06 / 4 2100 18,5 g 745
e. Wiona Laylock v. Foreign Office* (FR) J. Hansen Klosterskogen Travbane 3 08/11 - 04 / 3 2100 18,8a 642
Sverre A. Johnsen-Arnhild Johnsen O. Østre Drammen Travbane 0 21/6 - 05 / 6 2100 18,5a 808
J. Hansen Sverre A. Johnsen O. Østre Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 01 / 11 2100 16,7a 1155
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 05 / 10 2100 16,0a 2563
5 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -10 000 2018: -16 -1 -1 -0 -6 -42 564
Escaped (NL) 5 Plass 190 546
8 år MØRKBR HP v.Varenne* (IT) C. Jepson Färjestad 6 09/11 - 07 / 10 2140 15,1a 482
e. Zecile Boko* (NL) v. Goetmals Wood* (FR) L. Kolle Momarken Travbane 0 30/10 - 06 / 10 1640 17,9a 759
Tom Forkerud /Skotterud E. Høitomt Drammen Travbane 0 30/8 - 02 / 6 2100 18,8a 572
Å. Tengsareid Tom Forkerud (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 5 16/8 - 04 / 3 1700 17,2ag 167
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam C. Hande Bjerke Travbane - 01/8 - 05 / 7 2100 dg a 577
6 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -14 -0 -0 -3 -4 -25 000
Muscles Classic 6 Plass 130 000
6 år MØRKBR V v.Muscle Mass* (US) A. Valstad Momarken Travbane 5 29/11 - 04 / 6 2140 19,1a 605
e. Iris Lavec (S) v. Cezio Josselyn* (FR) A. Valstad Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 07 / 10 2120 20,7 g 200
Anita Valstad Hagmann-Adrian Valstad Hagmann A. Valstad Drammen Travbane 0 18/10 - 04 / 8 1700 16,7a 604
A. Hagmann Torgeir Hagmann (T) A. Valstad Biri Travbane 3 05/10 - 07 / 4 2100 17,2a 1011
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek L. Trudvang Klosterskogen Travbane - 13/9 - 02 / 5 2100 dg a 214
7 2018: -21 -2 -2 -0 -8 -73 500 2017: -17 -1 -1 -2 -10 -67 750
Nico Lane 7 Plass 168 250
7 år BRUN V v.Thai Tanic C. Kjenner Momarken Travbane 0 29/11 - 04 / 4 2140 20,0ag 207
e. X. Lane (S) v. Lindy Lane* (US) T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 06 / 7 2100 18,4 115
Åge Holløkken-Stian Holløkken B. Barka Jarlsberg Travbane 5 02/11 - 04 / 2 2100 18,0a 275
J. Undem Ine Elisabeth Dahl (T) J. Undem Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 06 / 9 2100 17,7ag 647
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 7 14/10 - 05 / 12 2100 17,0ag 620
8 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -13 000 2018: -8 -0 -0 -0 -1 -2 491
Sally Doc (S) 8 Plass 143 292
9 år BRUN HP v.Zerberus* (DE) M. Davidsen Bjerke Travbane 0 20/11 - 04 / 5 2100 20,3a 969
e. Scarlets Crown (S) v. Lindy's Crown (US) M. Davidsen Drammen Travbane 0 08/11 - 04 / 10 2100 18,2a 591
Mikkel Davidsen /Eidsberg M. Davidsen Kala Landbane 0 12/8 - 05 / 5 1900 20,7a 262
M. Davidsen M. Davidsen Årjäng 0 02/7 - 01 / 8 1640 17,3a 711
Turkis m/limegrønne hestesko&mansj,rek M. Davidsen Momarken Travbane 0 15/5 - 05 / 12 1640 18,4ag 240
9 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -22 -4 -2 -1 -7 -100 000
Plas Teg 2120 1 Plass 185 000
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) L. Kolle Sørlandets Travpark 1 18/11 - 06 / 2 2140 16,8a 44
e. Here Comes Zena (S) v. Donerail* (US) L. Kolle Drammen Travbane 1 08/11 - 04 / 6 2100 16,6a 67
Are Hynne-Tormod Hynne L. Kolle Drammen Travbane 1 30/10 - 03 / 1 2100 17,0a 13
L. Kolle Eini S. Linn (T) L. Kolle Drammen Travbane 4 18/10 - 04 / 9 1700 16,2a 62
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 5 27/9 - 04 / 8 2100 17,2a 113
10 2019: -7 -0 -2 -1 -1 -24 000 2018: -12 -0 -1 -1 -6 -36 500
Barbie Love 2 Plass 164 000
7 år BRUN HP v.Thai Tanic O. Østre Klosterskogen Travbane 4 01/12 - 04 / 4 2500 17,8a 427
e. Barbie Flower v. Brief Encounter (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 4 19/11 - 03 / 7 1700 16,6a 128
Agnar Svartdal /Flatdal O. Østre Momarken Travbane 0 11/11 - 01 / 9 2640 18,5ag 276
O. Østre Agnar Svartdal J. Undem Drammen Travbane 6 22/10 - 07 / 11 2100 16,6a 994
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame V. Hop Jarlsberg Travbane 3 12/10 - 06 / 11 2609 17,0a 616
11 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -22 -0 -1 -3 -12 -57 000
Destiny Morning 3 Plass 162 000
8 år RØD HP v.Rubintor Pri (DE) M. Sørvik Drammen Travbane 5 26/11 - 02 / 6 2100 19,1a 149
e. Miss Mary Morning v. Staro Showbiz (S) C. Engebråthen Drammen Travbane 3 08/11 - 03 / 6 2100 18,2a 134
Bent Brustad /Lunde A. Frednes Jarlsberg Travbane 6 02/11 - 07 / 6 2100 18,1a 748
C. Engebråthen C. Engebråthen Drammen Travbane 0 22/10 - 07 / 6 2100 br ag 625
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. C. Engebråthen Drammen Travbane 6 04/10 - 02 / 4 2100 17,5a 408