<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:10 V5-5
DNB HARSTAD

Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 12.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-6-8 Plass : 4-6-8

1 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -6 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Torpa Olga 2040 1 Plass 6 000
6 år SVART HP v.Krageboen S. Paulusma Harstad Travpark 6 24/11 - 08 / 2 2040 41,0 g 467
e. Torpa Gro v. Spikeld S. Paulusma Harstad Travpark 3 10/11 - 01 / 1 2060 39,5 112
Sofia Margareta Paulusma-Sjoerd Paulusma S. Paulusma Harstad Travpark P 27/10 - 20 / 3 2060 39,4 P
S. Paulusma S. Paulusma Harstad Travpark N 13/10 - 21 / 1 2040 39,9 N
blå m/røde ermer, hvit stjerne S. Paulusma Harstad Travpark N 29/9 - 20 / 1 2040 42,3 g N
2 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -22 000 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -5 000
Turbo Trine 2 Plass 27 000
4 år SVART HP v.Hågå Odin* H. Skiaker Bjerke Travbane 8 24/10 - 09 / 5 2140 37,9 451
e. Sviund Stjerna v. Krembest H. Skiaker Biri Travbane 0 16/9 - 08 / 3 2100 39,2 422
Stall Heimersletta H. Skiaker Biri Travbane P 17/8 - 20 / 3 2120 40,8 P
H. Holm Karl-Martin Andersen H. Skiaker Biri Travbane 25/8 - 22 / 5 2100 59,9 g B
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Skiaker Biri Travbane 11/8 - 23 / 6 2100 01,2 B
3 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -7 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Uberg Odin 3 Plass 7 500
3 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 8 22/9 - 08 / 5 2160 38,2 g 83
e. Troll Mie v. Spikeld K. Løvdal Klosterskogen Travbane 3 16/8 - 08 / 6 2100 37,2 g 140
Trude Mathisen-Lars Mathisen K. Løvdal Klosterskogen Travbane 5 16/7 - 07 / 4 2100 35,7 175
S. Pettersen Trude Mathisen K. Løvdal Klosterskogen Travbane P 14/6 - 20 / 1 2100 38,8 P
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra K. Løvdal Sørlandets Travpark 13/8 - 24 / 3 1640 51,7 B
4 2019: -4 -0 -1 -2 -0 -14 000 2018: -4 -2 -0 -1 -1 -30 000
Lørje Philipa 2060 1 Plass 44 000
10 år BORKET HP v.Briskeby Philip H. Horpestad Harstad Travpark 1 27/10 - 01 / 1 2060 37,1 30
e. Sorita Soberano v. Bork Rigel H. Holm Harstad Travpark 5 13/10 - 05 / 1 2040 37,8 rg 40
Merethe Helen Ravn /Harstad D. Dalen Harstad Travpark P 15/9 - 20 / 2 2060 36,8 P
S. Eilertsen Merethe Helèn Ravn
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek
5 2019: -4 -0 -1 -1 -2 -15 000 2018: -12 -1 -1 -2 -6 -40 250
Brønnlund Thelma 2080 1 Plass 55 250
7 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy T. Jensen Harstad Travpark 0 24/11 - 08 / 6 2080 40,4 507
e. Brønnlund Kora v. Korbest M. Ringberg Harstad Travpark 5 10/11 - 01 / 6 2120 37,8 51
Terje Jensen-Toni Jensen D. Dalen Harstad Travpark 7 15/9 - 08 / 8 2120 36,9 g 134
T. Jensen T. Jensen Lofoten Travpark 4 08/9 - 01 / 1 2220 36,2 g PK
oransje m/hvit t og hvite ermer M. Ringberg Harstad Travpark 8 18/8 - 05 / 8 2080 36,0 g 146
6 2019: -7 -2 -0 -2 -1 -36 000 2018: -11 -2 -4 -1 -3 -58 750
Stjerne Fia 2100 1 Plass 94 750
6 år BRUN HP v.Briskeby Philip M. Eggum Harstad Travpark 1 24/11 - 08 / 5 2080 37,3 g 64
e. Spikny v. Spikeld M. Eggum Harstad Travpark 2 10/11 - 01 / 4 2100 36,8 g 45
Tore Eilertsen-Heidi Beate Andreassen M. Eggum Harstad Travpark 4 27/10 - 01 / 2 2100 37,7 g 41
M. Eggum Oddmund Eggum (T) L. Trudvang Harstad Travpark 2 13/10 - 05 / 2 2040 36,9 g 54
Grå,sort sk.felt/bånd/ermr,rød søm,rek M. Eggum Harstad Travpark 4 15/9 - 08 / 3 2080 36,2 138
7 2019: -6 -3 -1 -0 -0 -46 000 2018: -12 -1 -1 -2 -4 -59 000
Mille My 2120 1 Plass 105 000
5 år HV. OG BR. HP v.Lome Elden M. Ringberg Harstad Travpark 3 24/11 - 08 / 7 2080 38,1 55
e. Hongslo Sokka v. Pålex K.* (S) M. Ringberg Harstad Travpark 2 27/10 - 01 / 4 2120 34,7 55
Kjell Ole Ervik-Iselin M. Ervik Risheim M. Ringberg Harstad Travpark 3 13/10 - 05 / 3 2060 36,6 407
M. Ringberg Kjell Ole Ervik M. Ringberg Harstad Travpark 5 29/9 - 08 / 3 2060 38,6 213
blå m/MGR på hvitt skråbånd H. Holm Harstad Travpark - 15/9 - 08 / 6 2100 dg 82
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -10 000
Torpa Nora 2 Plass 65 200
8 år SVARTBRUN HP v.Lome Kongen T. Lagesen Harstad Travpark 0 10/11 - 06 / 1 2040 35,4 r 110
e. Prinsessa v. Røder T. Lagesen Harstad Travpark P 27/10 - 20 / 4 2060 38,2 P
Stall Noravinn K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 05 / 1 2100 30,8a 256
T. Lagesen Eirin Anita Stenmark G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 6 18/12 - 04 / 10 2160 32,6 89
Blå m/sølv side- og sk.felt, rekl. T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 21/10 - 03 / 9 2120 33,3 rg 24