<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V65-2
MAIDEN SPESIAL
MAIDEN SPESIAL
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 120.000 kr. Også for 3-15-årige med høyest 600 poeng som ikke har seiret.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-2 Plass : 6-5-2

1 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -21 -0 -1 -2 -7 -40 000
Vik Pilen 1700 1 Plass 107 500
9 år MØRKBR V v.Åsajerven M. Finsand Sørlandets Travpark 4 02/12 - 06 / 1 2140 32,1ag 176
e. Vik Kine v. Elding M. Finsand Bjerke Travbane 7 21/11 - 03 / 1 2140 31,7 967
Vidar Finsand-Bjørn Ommundsen O. Østre Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 08 / 8 2609 br a 278
M. Finsand M. Finsand Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 03 / 1 2100 31,7 874
Svart m/grått sk.felt og belte.rekl. I. Thompson Sørlandets Travpark - 22/9 - 01 / 1 2140 dg 482
2 2019: -10 -0 -0 -1 -6 -32 000 2018: -17 -0 -1 -1 -5 -28 991
Vesle Moi 2 Plass 128 024
7 år BRUN HP v.Frisli To Jo M. Løve Bjerke Travbane 0 21/11 - 03 / 5 2140 34,6 g 746
e. Vesle Gull v. Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 5 08/11 - 01 / 1 2100 32,0ag 295
Stall We-Tan O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 4 02/11 - 08 / 9 2609 34,6a 60
O. Østre Marita H Tangen-Svindland (T) O. Østre Sørlandets Travpark 0 21/10 - 06 / 3 2160 31,7 g 392
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Åmål - 14/10 - 05 / 9 2480 dg 187
3 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -20 -0 -0 -1 -9 -36 500
Kos Vinna 3 Plass 123 000
9 år BRUN HP v.Vinning Kos L. Pedersen Momarken Travbane - 02/10 - 08 / 1 2140 dg 216
e. Rigel Edda v. Alm Rigel O. Østre Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 03 / 1 2100 br ag 109
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes M. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 05 / 3 2100 33,6 g 951
J. Undem Odd Arne Aaland A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 22/8 - 05 / 9 2140 31,4 529
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek L. Pedersen Drammen Travbane 3 11/8 - 01 / 1 2100 30,4 391
4 2019: -7 -0 -1 -0 -2 -13 500 2018: -15 -1 -1 -3 -4 -47 000
Lolly Løva 4 Plass 109 583
10 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Drammen Travbane 0 26/11 - 05 / 3 1700 32,4a 140
e. Julie Løva v. Nordli Svarten K. Bjørnerød Momarken Travbane 3 11/11 - 02 / 1 1660 31,3 33
Stall Thosigi Jr. K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 14/10 - 04 / 9 1700 30,8a 200
K. Bjørnerød Sidsel Kjeve K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 06 / 12 1700 29,9a 239
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 20/9 - 01 / 3 1609 29,3a 121
5 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -16 000 2018: -15 -0 -3 -2 -6 -54 500
Lykke Ida 5 Plass 116 500
6 år BRUN HP v.Skibber V. Hop Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 04 / 7 2120 31,8 233
e. Langaard Tiril v. Braute O. Østre Bjerke Travbane - 14/11 - 06 / 2 2140 dg 773
Jan Yngve Jacobsen /Haugesund O. Østre Sørlandets Travpark 6 06/10 - 01 / 2 2140 30,0 r 175
V. Hop Enok Antonsen O. Østre Bjerke Travbane 5 19/9 - 05 / 7 2160 29,9 g 161
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Bjerke Travbane 5 05/9 - 02 / 10 2160 31,0 g 135
6 2019: -8 -2 -0 -0 -3 -42 000 2018: -21 -1 -1 -4 -7 -103 236
Komnes Anna 6 Plass 177 236
5 år BRUN HP v.Lome Elden J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 18/11 - 08 / 5 2180 30,4 136
e. Mathea v. Høiby Kongen J. Gaustad Rättvik 2 05/10 - 04 / 6 2140 31,2 g 58
Stall Eldo J. Gaustad Bjerke Travbane 4 19/9 - 05 / 8 2160 29,9 585
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 0 27/8 - 03 / 4 2100 29,9a 717
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 16/8 - 06 / 4 2100 30,5a 117
7 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -17 000 2018: -16 -1 -2 -2 -6 -49 500
Langlands Teddy 7 Plass 76 500
5 år GUL V v.Dotterud Teddy D. Dalen Drammen Travbane 2 26/11 - 05 / 11 1700 31,2a 185
e. Tellus Frøya v. Moe Odin D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 03 / 3 2100 32,0a 141
Beate Oksum-Knut Tore Brog D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 02 / 7 1700 32,8ag 51
D. Dalen Beate Oksum D. Dalen Drammen Travbane 1 18/10 - 02 / 3 2100 31,8a 34
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 12/10 - 04 / 1 2100 32,1 127
8 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -18 -1 -3 -1 -9 -70 000
Songe Mai 8 Plass 99 000
9 år SVART HP v.Lome Kongen P. Kals Drammen Travbane 4 26/11 - 05 / 7 1700 31,4a 58
e. Eike Borka v. Bork Rigel P. Kals Klosterskogen Travbane 1 01/11 - 02 / 3 1700 28,9a 58
Rune Stea Christiansen-Grethe Andersen P. Kals Sørlandets Travpark 7 21/10 - 06 / 10 2160 30,0 619
P. Kals Rune Stea Christiansen P. Kals Klosterskogen Travbane 4 14/10 - 04 / 12 1700 30,9a 374
Gull M/rødt sidefelt og ermer. P. Kals Klosterskogen Travbane 2 24/9 - 06 / 3 1700 29,5a 137
9 2019: -8 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -10 -0 -1 -0 -5 -23 000
B.B. Juventus 9 Plass 123 600
11 år RØD V v.Prins Juventus L. Kolle Sørlandets Travpark 5 02/12 - 06 / 6 2140 32,3ag 259
e. Bambi Lu v. Lyngsvarten E. Høitomt Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 6 2140 31,9 266
Silje T. Heistad-Helge Heistad E. Høitomt Drammen Travbane 4 22/10 - 05 / 2 2100 31,0a 321
E. Høitomt Helge Heistad E. Høitomt Drammen Travbane 0 04/10 - 04 / 11 1700 30,9ag 483
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 02 / 9 1609 br ag 700
10 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -36 000 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Sager'n 10 Plass 140 250
7 år MØRKBR V v.Dotterud Teddy K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 06 / 9 2100 30,6a 168
e. Lykkevara v. Lykke Gutten G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 14/10 - 02 / 4 2100 30,8a 58
Svein Saga-Anne Grethe Saga G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 04 / 5 2100 34,2a 62
K. Dalsbotten Svein Saga G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 05 / 9 2100 31,0a 243
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 05 / 2 2100 br a 515